Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Блог

У сучасних умовах часто здається, що вибір компанії, з якою захоче співпрацювати клієнт, відбувається виключно за натхненням: хто ближче, зручніше, вигідніше за ціною, у того і варто купувати. Але це не зовсім так.
Розбиті лайтбокси, провислі банери та вивіски з перегоріли лампами - на жаль, не таке рідкісне видовище. Звичайно, їх ремонт та обслуговування не обходяться безкоштовно, проте це не той пункт, на якому слід економити.
Сподіваємося, ця інформація допоможе нашим клієнтам позбутися стереотипів і створити зовнішню рекламу, яка принесе реальну користь і більший прибуток.
Велику частину інформації про світ людина сприймає візуально. Саме тому багато власників бізнесу впевнені, що зовнішня реклама повинна вміщати максимум відомостей: і назву, і логотип, і слоган, і характеристики продукту, і телефони, і адресу сайту. Однак в сучасних реаліях людський мозок перевантажений інформацією настільки, що запам'ятати все це просто не зможе.
Продумана, доречна і приваблива реклама здатна підняти бізнес з початкового рівня до великих висот. Однак перш ніж розмістити замовлення на виготовлення вивісок, слід звіритися з законодавством, щоб не «потрапити» на великий штраф. Зовнішня реклама є загальнодоступною, тому не повинна обмежувати нічиїх прав, викликати агресію і т.п.
За допомогою виразного напису на фасадній вивісці можна зацікавити клієнтів і виділитися серед конкурентів. Але людський мозок швидше реагує на об'єкти, які світяться.
Коли вам потрібно купити стенд для виставки з перспективою багаторазового використання, радимо придивитися до мобільних POP UP конструкцій.
Банерна розтяжка - найбільш простий і економічний спосіб заявити про рекламну акцію або відкриття нової точки. Вона являє собою міцне полотно, виготовлене з посиленого синтетичного текстилю. На лицьову сторону такого виробу за допомогою широкоформатного друку наноситься тематичне зображення.
У цій статті ми розглянемо питання розробки рекламних вивісок. Для цього ми зібрали і обробили рекомендації як наших штатних дизайнерів, так і сторонніх фахівців.
Половина успіху при участі у виставці - вдале розташування експозиції на площі з великою відвідуваністю. Ще 50% - це якісні виставкові стенди.
Вивіска з відкритими діодами –- конструкція, в основу якої закладені LED-модулі. Такі рекламні установки на дахах і фасадах у вечірній час приносять утричі більше ефекту, ніж звичайні.
Кожному підприємцю необхідно розвивати свій бізнес, успішно продавати товари і залучати нових клієнтів. Як показує статистика, 49% покупців, які відвідали магазин, роблять це завдяки симпатичній вивісці. Причому 17% з них в принципі не збиралися робити покупки в цей день. В якості зовнішньої реклами, що заманює клієнтів, найчастіше використовуються лайтбокси або об'ємні букви.
У сфері зовнішньої реклами сьогодні спостерігається велика конкуренція: кожному підприємцю хочеться замовити вивіску такого формату, який створить максимально привабливе інформаційне поле навколо бренду. Це може бути банерна розтяжка, LED вивіска, об'ємні букви або лайтбокс, купити які вам пропонує майстерня реклами "Світ проектів".
Кожен підприємець бажає виділитися і привернути до об'єкта свого бізнесу максимум уваги. Одним з таких варіантів є об'ємні букви, зробити які можна не тільки з ПВХ, але й з металу. Така зовнішня реклама виглядає презентабельно, стильно, переконливою. Вона підсвідомо асоціюється у людей з респектабельністю, солідністю і надійністю.
В умовах сучасної нестабільної фінансової ситуації кожен підприємець шукає шляхи економії, і скорочувати витрати прагнуть буквально на всьому, чому можна: матеріалах, виробничих процесах, заходах і т.д. У цій статті ми дамо декілька рекомендацій, як зберегти гроші при підготовці до виставки і створити при цьому якісний образ вашого бренду.
Привертати увагу до бізнесу можна різними способами, але одним з найбільш ефективних вважається зовнішня реклама, зокрема лайтбокс або об'ємні букви, ціна яких цілком доступна навіть для дрібних підприємців. Для їх виробництва використовується акрил, ПВХ, полікарбонат і АБС пластик. Про останній матеріалі і піде мова в нашій статті.
Мабуть, ніхто не стане сперечатися з тим, що лайтбокс, об'ємні букви, фасадні вивіски, що включають ці елементи, грають важливу роль в оформленні об'єктів бізнесу. Вони залучають клієнтів, здалеку інформуючи їх про територіальне розміщення магазину, ресторану, банку, сервісного центру, готелю.
Кожному підприємцю важливо підкреслити індивідуальність свого бізнесу, тому замовлення на ексклюзивне виготовлення рекламної вивіски на фасад надходять до нас досить часто. Це можуть бути літери з підсвічуванням, дахові установки, банерна розтяжка, табличка або лайтбокс, купити які у нас на сайті ви зможете за доступною ціною.
Сторінки:
123


Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: