Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Блог

На перший погляд може здатися, що прикметники "дешевий" і "низькосортний" є синонімами. Практика ж доводить, що рекламні конструкції, на розробку яких був виділений скромний бюджет, можуть виконувати своє завдання анітрохи не гірше за дорогу і "наворочену" зовнішню рекламу.
Яку б нішу для ведення бізнесу ви не вибрали, конкуренція в ній росте з кожним днем. Тепер клієнт хоче не лише якості і зручності, але і естетики.
Зміни в рекламному бізнесі відбувається щодня. З'являються нові технології, сучасні тенденції замінюють вчорашні, в ходу раніше небачені способи впливу на увагу і поведінку людини.
Екологічність - ось що зараз дійсно актуально. У тренді елементи інтер'єру з моху: приємного на вигляд, невередливого і довговічного природного матеріалу.
Виготовлення вивісок з елементами, що світяться, - оптимальне рішення для тих підприємців, які бажають притягнути увагу, роблячи правильні і точні акценти на своєму бренді.
Перед вами стоїть завдання замовити виготовлення вивіски, але не хочеться витрачатися на чергову прохідну рекламу? На допомогу прийде формула AIDA. Саме вона безвідмовно працювала на розвиток бізнесу протягом останнього століття.
У сучасних умовах часто здається, що вибір компанії, з якою захоче співпрацювати клієнт, відбувається виключно за натхненням: хто ближче, зручніше, вигідніше за ціною, у того і варто купувати. Але це не зовсім так.
Розбиті лайтбокси, провислі банери та вивіски з перегоріли лампами - на жаль, не таке рідкісне видовище. Звичайно, їх ремонт та обслуговування не обходяться безкоштовно, проте це не той пункт, на якому слід економити.
Сподіваємося, ця інформація допоможе нашим клієнтам позбутися стереотипів і створити зовнішню рекламу, яка принесе реальну користь і більший прибуток.
Велику частину інформації про світ людина сприймає візуально. Саме тому багато власників бізнесу впевнені, що зовнішня реклама повинна вміщати максимум відомостей: і назву, і логотип, і слоган, і характеристики продукту, і телефони, і адресу сайту. Однак в сучасних реаліях людський мозок перевантажений інформацією настільки, що запам'ятати все це просто не зможе.
Продумана, доречна і приваблива реклама здатна підняти бізнес з початкового рівня до великих висот. Однак перш ніж розмістити замовлення на виготовлення вивісок, слід звіритися з законодавством, щоб не «потрапити» на великий штраф. Зовнішня реклама є загальнодоступною, тому не повинна обмежувати нічиїх прав, викликати агресію і т.п.
За допомогою виразного напису на фасадній вивісці можна зацікавити клієнтів і виділитися серед конкурентів. Але людський мозок швидше реагує на об'єкти, які світяться.
Коли вам потрібно купити стенд для виставки з перспективою багаторазового використання, радимо придивитися до мобільних POP UP конструкцій.
Банерна розтяжка - найбільш простий і економічний спосіб заявити про рекламну акцію або відкриття нової точки. Вона являє собою міцне полотно, виготовлене з посиленого синтетичного текстилю. На лицьову сторону такого виробу за допомогою широкоформатного друку наноситься тематичне зображення.
У цій статті ми розглянемо питання розробки рекламних вивісок. Для цього ми зібрали і обробили рекомендації як наших штатних дизайнерів, так і сторонніх фахівців.
Половина успіху при участі у виставці - вдале розташування експозиції на площі з великою відвідуваністю. Ще 50% - це якісні виставкові стенди.
Вивіска з відкритими діодами –- конструкція, в основу якої закладені LED-модулі. Такі рекламні установки на дахах і фасадах у вечірній час приносять утричі більше ефекту, ніж звичайні.
Кожному підприємцю необхідно розвивати свій бізнес, успішно продавати товари і залучати нових клієнтів. Як показує статистика, 49% покупців, які відвідали магазин, роблять це завдяки симпатичній вивісці. Причому 17% з них в принципі не збиралися робити покупки в цей день. В якості зовнішньої реклами, що заманює клієнтів, найчастіше використовуються лайтбокси або об'ємні букви.
Сторінки:
1234


Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: