Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Блог

Банерна розтяжка - найбільш простий і економічний спосіб заявити про рекламну акцію або відкриття нової точки. Вона являє собою міцне полотно, виготовлене з посиленого синтетичного текстилю. На лицьову сторону такого виробу за допомогою широкоформатного друку наноситься тематичне зображення.
У цій статті ми розглянемо питання розробки рекламних вивісок. Для цього ми зібрали і обробили рекомендації як наших штатних дизайнерів, так і сторонніх фахівців.
Половина успіху при участі у виставці - вдале розташування експозиції на площі з великою відвідуваністю. Ще 50% - це якісні виставкові стенди.
Вивіска з відкритими діодами –- конструкція, в основу якої закладені LED-модулі. Такі рекламні установки на дахах і фасадах у вечірній час приносять утричі більше ефекту, ніж звичайні.
Кожному підприємцю необхідно розвивати свій бізнес, успішно продавати товари і залучати нових клієнтів. Як показує статистика, 49% покупців, які відвідали магазин, роблять це завдяки симпатичній вивісці. Причому 17% з них в принципі не збиралися робити покупки в цей день. В якості зовнішньої реклами, що заманює клієнтів, найчастіше використовуються лайтбокси або об'ємні букви.
У сфері зовнішньої реклами сьогодні спостерігається велика конкуренція: кожному підприємцю хочеться замовити вивіску такого формату, який створить максимально привабливе інформаційне поле навколо бренду. Це може бути банерна розтяжка, LED вивіска, об'ємні букви або лайтбокс, купити які вам пропонує майстерня реклами "Світ проектів".
Кожен підприємець бажає виділитися і привернути до об'єкта свого бізнесу максимум уваги. Одним з таких варіантів є об'ємні букви, зробити які можна не тільки з ПВХ, але й з металу. Така зовнішня реклама виглядає презентабельно, стильно, переконливою. Вона підсвідомо асоціюється у людей з респектабельністю, солідністю і надійністю.
В умовах сучасної нестабільної фінансової ситуації кожен підприємець шукає шляхи економії, і скорочувати витрати прагнуть буквально на всьому, чому можна: матеріалах, виробничих процесах, заходах і т.д. У цій статті ми дамо декілька рекомендацій, як зберегти гроші при підготовці до виставки і створити при цьому якісний образ вашого бренду.
Привертати увагу до бізнесу можна різними способами, але одним з найбільш ефективних вважається зовнішня реклама, зокрема лайтбокс або об'ємні букви, ціна яких цілком доступна навіть для дрібних підприємців. Для їх виробництва використовується акрил, ПВХ, полікарбонат і АБС пластик. Про останній матеріалі і піде мова в нашій статті.
Мабуть, ніхто не стане сперечатися з тим, що лайтбокс, об'ємні букви, фасадні вивіски, що включають ці елементи, грають важливу роль в оформленні об'єктів бізнесу. Вони залучають клієнтів, здалеку інформуючи їх про територіальне розміщення магазину, ресторану, банку, сервісного центру, готелю.
Кожному підприємцю важливо підкреслити індивідуальність свого бізнесу, тому замовлення на ексклюзивне виготовлення рекламної вивіски на фасад надходять до нас досить часто. Це можуть бути літери з підсвічуванням, дахові установки, банерна розтяжка, табличка або лайтбокс, купити які у нас на сайті ви зможете за доступною ціною.
При відкритті нової точки мережі супермаркетів рекламні конструкції активно застосовуються як зовні об'єкта, так і всередині. Ще у нас нерідко замовляють виготовлення стендів в торговий зал, які після використовують для презентації популярних товарів і новинок. Щоб замовити якісні, яскраві, креативні фасадні вивіски і рекламні конструкції для інтер'єрів, звертайтеся до "Світ проектів".
Розробляючи рекламні конструкції, важливо зробити приємний, привабливий продукт, який справить на споживачів бажаний ефект, але при цьому не буде занадто нав'язливим. Погодьтеся, кожна людина зараз піддається впливу реклами цілий день і з усіх боків: по телевізору і радіо, в інтернеті, через СМС і т.д. В цілому це формує негативне ставлення до праці маркетологів.
Маркетинг стрімко розвивається. Те, що двадцять років тому здавалося верхом інновацій - зараз сприймається як норма. Але так чи інакше, в усі часи при реалізації рекламних проектів важливу роль відіграє креатив. Він є запорукою успіху. Зараз на стандартних рекламних конструкціях навряд чи хтось зупинить свій погляд надовго. Щоб виділятися - потрібно бути не як усі.
Незважаючи на високу популярність онлайн маркетингу, зовнішні рекламні конструкції, такі як об'ємні букви, таблички, банери, лайтбокси та фасадні вивіски користуються високим попитом. Навіть найбільші світові корпорації, такі як Facebook, Amazon і Google використовують стели, щити та інші класичні носії «out of home», направляючи на їх розробку чималі бюджети.
В даний час стильні і яскраві рекламні конструкції, такі як світлові об'ємні букви або LED вивіски, грають ключову роль у формуванні запам'ятовування бренду і залучення уваги клієнтів. Однак не менш важливим є дотримання принципів оформлення вітрини - ще однієї складової будь-якого магазину.
Одним з ефективних варіантів залучення цільової аудиторії стане лайтбокс, купити який ви можете у нас за вигідною ціною. Найбільш оригінальний і презентабельний вид цих рекламних носіїв виготовляється з фрезерованного композиту. Виробництво зовнішньої вивіски такого типу здійснюється за спеціальною технологією фрезерування пластикового композиту по готовому макету.
Візуальний вплив на цільову аудиторію і потенційних клієнтів - один з інструментів популяризації бренду та підвищення ефективності бізнесу. І допомагають у цьому різні рекламні конструкції, які підприємці встановлюють на стінах і фасадах будівель.
Сторінки:
123


Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: