Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Все про банери

Одним з найбільш економічних, але ефективних рекламних прийомів залишається друк банерів та розтяжок. Для їх виробництва не потрібно багато часу та ресурсів, їх легко монтувати та замінювати на нові, а головне – правильно скомпонований банер привертає не менше уваги, ніж дорогі сучасні рекламні конструкції.

У нашій компанії "Світ Проектів" ви можете замовити друк банерів будь-якої складності. Ми виконуємо як безкаркасні (зміцнюються за допомогою монтажних люверсів та канатів), так і каркасні варіанти. До останніх відносяться конструкції, що мають металеву основу з розміщеною на ньому інформації про рекламний продукт. Зміцнення полотна на таких моделях також здійснюється за допомогою троса, проте фіксуючі елементи майже не помітні, чому реклама виглядає акуратніше і дорожче.

Види банерів для розміщення реклами

Сучасні виробники пропонують 4 основні види банерів:

  1. Литий - найпростіший і недорогий варіант. Він є прогумованим брезентовим матеріалом з нанесеним малюнком і написами. Литий банер відрізняється якістю друку та щільністю. Ми можемо запропонувати бюджетні варіанти для розміщення в будівлі, а також щільніші та стійкіші до ультрафіолету матеріали, розраховані на встановлення на вулиці.
  2. Ламінований - служить не так довго, як литий, але виглядає дуже привабливо. Він має середню щільність, завдяки чому може розміщуватись як у приміщенні, так і на вулиці. Головна його особливість – це глянсова поверхня, яка робить картинку більш презентабельною та привабливою.
  3. Сітка – використовується для монтажу поза приміщеннями. Завдяки перфорованій поверхні банер пропускає повітря та легше переносить вітрові навантаження. Сіткові банери розміщують на висоті, наприклад, на стінах або прольотах будівель. Перфорована поверхня зменшує парусність конструкції та знижує навантаження із кріплень, завдяки чому банер довгий час виглядає, як новий.
  4. Двохсторонній друк. Такі рекламні вироби зручно вішати у місцях, де реклама проглядається з обох боків.

У нашій компанії ви також можете замовити підсвічування банерних розтяжок, яке забезпечить хорошу видимість навіть у темну пору доби.

5 причин замовити банер у «Світ Проектів»

  1. Великий досвід. Ми працюємо на ринку виробництва реклами з 2008 року. За цей час ми зібрали сильну команду, оптимізували робочий процес і отримали міцні ділові зв'язки з перевіреними постачальниками. Завдяки цьому ми можемо запропонувати друк банерів у Києві швидко, професійно та недорого.
  2. Доступні ціни. У нас купують реклами як бізнесмени-початківці, як і великі компанії, тому ми пропонуємо зручні умови ціноутворення для кожного клієнта. Звертайтеся до наших менеджерів, щоб дізнатися більше про цікавий вид реклами та погодити умови роботи та терміни реалізації проекту.
  3. Створення "під ключ". Ви можете звернутися до нас для реалізації вже наявної ідеї – ми виготовимо банер за вашим макетом у найкоротші терміни. Також у нашому штаті працюють професійні дизайнери, які допоможуть намалювати макет банера, якщо є така потреба.
  4. Швидка реалізація. Ми готові обговорити умови друку банерів у Києві терміново, гарантуючи, що оперативність виконання завдання не позначиться на його якості.
  5. Монтаж. Наша компанія має у своєму розпорядженні потрібну техніку та навички, щоб розмістити банер на потрібній локації.

Співпраця з компанією «Світ Проектів» – це надійний і простий спосіб стати власником зовнішньої реклами в Києві на зрозумілих, відкритих умовах і без переплат.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: