Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Стенди для фотографування на замовлення у Києві

Як простий, але ефективний і помітний рекламний носій ви можете замовити стенди для фотографування, стендволи (брендволи) або тантамарески в нашій компанії. «Світ Проектів» виготовить недороге, але якісне рекламне полотно потрібного розміру у чітко обумовлений термін, гарантуючи, що навіть швидкий захід пройде без форс-мажорів.

Які бувають стенди для фотосесій

Найбільшою популярністю користуються брендволи (стендволи) – мобільні каркасні конструкції з банером, які активно використовуються на корпоративних івентах. Головна особливість такого виду рекламного носія – на ньому розміщується зазвичай логотип, слоган або заклик до дії. Брендволи стають «місцем зустрічі» учасників заходів, де вони можуть зробити фотографії, а потім – розмістити інформацію про ваш бренд у соціальних мережах або розповісти про них знайомим. Така ненав'язлива реклама дуже ефективна у світі інформаційної перевантаженості та банерної сліпоти.

Тантамарески відрізняються від стендволів тим, що в них є прорізи для голови. Такі жартівливі рекламні стенди привертають увагу до певної події та дозволяють зробити тематичне фото, перетворюючи відвідувачів івента на учасників намальованої на банері сценки.

Стенди для фотографування – це узагальнена назва всіх перерахованих видів рекламної продукції. Їх замовляють не лише як рекламні конструкції на корпоративні заходи, а й для сімейних урочистостей. Головна перевага стенду для фотографування – він легко збирається та розбирається. Завдяки цьому при зберіганні він не займає багато місця, і навіть у робочому стані виглядає компактно і ефектно.

Як вибрати стенд для фотографування

Варто звернути увагу на матеріали та конструктивні можливості різних типів подібних конструкцій:

  • Pop-up стенди – легкі мобільні стенди, які легко транспортуються у вигляді валізи. У розібраному вигляді такі стенди компактні та легкі – їх просто встановити наодинці і для цього не потрібні додаткові інструменти.
  • Стенди на дерев'яній рамі – бюджетний варіант. Вони служать недовго, але для кількох близьких часу один до одного івентів підійдуть чудово. Через особливості матеріалу тильна сторона каркаса виглядає непрезентабельно, тому його краще розміщувати біля стіни.
  • Стенди з хромованих труб – багаторазові, прості у монтажі конструкції, призначені для використання усередині приміщення. Через несприятливі погодні умови хромовані елементи можуть поблякнути або подряпатися, проте, всередині приміщення вони виглядають доречно та привабливо.
  • Стенди на металевому каркасі - найнадійніші, довговічні, але вимагають знання монтажу рекламних конструкції. Як правило, на металевому каркасі створюють великі, помітні споруди, які мають на увазі нечасте розбирання.

Де замовити стенд для фотографування у Києві

Компанія «Світ Проектів» готова виготовити для вас потрібний вид брендованої або рекламної конструкції у найкоротші терміни. Наші менеджери оперативно проконсультують, зорієнтують за термінами виготовлення та ціною необхідної конструкції. Ми допоможемо підібрати потрібний варіант, розмір та оформлення рол-апу, брендволу, стендволу або тантамарески. При необхідності ви можете скористатися послугами дизайнера та замовити виготовлення стенду для фотозони з нуля під конкретну подію.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: