Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Особливості виробництва рекламних стел

Щоб виділити свій бізнес та обійти конкурентів, потрібно замовити та встановити стелу як ефективну рекламну конструкцію. Вона має металевий каркас і декоративні елементи, на які наноситься рекламна інформація і кріпляться елементи, що світяться. Така стела служить чудовою спорудою, що привертає увагу, не тільки вдень, а й у темний час доби.

Ви можете замовити виготовлення рекламних стел у компанії «Світ Проектів», обравши індивідуальну реалізацію проекту за власним макетом або звернувшись до наших дизайнерів. Ми займаємося виготовленням рекламних конструкцій з нуля або за наданим проектом та реалізуємо задуми будь-якої складності.

Які стели можна замовити «Світ Проектів»

Найчастіше цей вид рекламної продукції встановлюється:

  • у місцях великого скупчення людей – на зупинках, перехрестях тощо;
  • вздовж доріг – такий вид конструкцій є особливо зручним для власників АЗС, які хочуть ефективно залучати клієнтів.

Найбільшим попитом користуються стели заввишки до 2 м, однак у реалізацію ми беремо і більші об'єкти. Залежно від конструкції та висоти стели залежить глибина фундаменту. Як правило, такі споруди зводяться на бетонній основі або палях. Цей тип робіт потребує застосування певної техніки. Компанія «Світ Проектів» здійснює виробництво «під ключ», у тому числі і по заливанню фундаменту, а також повному монтажу вашого проекту.

Рекламні стели для АЗС у Києві

Особливістю цього виду рекламних конструкцій є їх висота та обов'язкова наявність освітлення. Крім цього, потрібно враховувати, що з дороги має бути добре помітна назва бренду, а також важлива інформація для самого клієнта: наявність потрібного виду палива та його вартість.

Ви можете замовити виготовлення стели для АЗС у нашій компанії. Ми створюємо рекламні конструкції як повного заправного комплексу, так доповнення вже існуючого.

Інтер'єрні стели

Подібні рекламні конструкції є відмінним орієнтиром у торговому центрі. Вони як додаткова фасадна вивіска є «першим торканням» потенційного клієнта з брендом, формуючи початкове уявлення про вашу компанію. Щоб людина захотіла познайомитися ближче з пропозицією, потрібно продумати привабливий дизайн і замовити виготовлення стели у професіоналів.

Команда спеціалістів «Світ Проектів» підготує дизайн майбутньої реклами та представить його у вигляді макета.

Виробництво іміджевих стел

Неординарний зовнішній вигляд такої конструкції відмінно привертає увагу і стає завжди доречним і презентабельним рекламним посилом. Найчастіше такі конструкції виготовляються в корпоративних кольорах бренду та містять мінімум інформації – лише логотип або назву компанії та основна інформація.

При необхідності ми допоможемо вибрати правильне місце розташування стели такого типу, щоб вона була максимально помітна і працювала на приверненні уваги до компанії.

Виготовлення навігаційних стел

Подібні рекламні конструкції допомагають орієнтуватися на місцевості, тому до них звертаються багато перехожих. Навігаційні стели мають бути лаконічні, але інформативні. Якість їх виготовлення має бути бездоганною, щоб вони служили максимально довго і протягом усього терміну служби виглядали привабливо та дорого.

Звертайтесь до компанії «Світ Проектів», щоб замовити виготовлення стели для АЗС, навігаційної, інтер'єрної або іміджевої конструкції за розумною вартістю.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: