Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Торгівельні меблі
Торговий острівець (№68)
2016
997
Торговий острівець (№485)
2016
993
Вітрини для косметики (№679)
2017
1005
Я бажаю це!
Торговий прилавок Київ (№1438)
2018
1105
Торгова точка (№1169)
2013
1006
Торговий острівець (№1154)
2016
996
Я бажаю це!
Демонстраційна тумба (№272)
2014
1014
Шафа під електроінструмент (№30)
2014
988
Ресепшен з глянцевого МДФ (№272)
2014
1013
Я бажаю це!
Стійки для одягу (№938)
2017
1022
Торгова стійка (№1391)
2018
1088
Торговий острівець (№88)
2015
1023
Я бажаю це!
Ексклюзивні торгові меблі для магазину (№1437)
2018
1107
Вітрина аптечна (№156)
2017
998
Вітрина з підсвіткою (№1636)
2013
991
Я бажаю це!
Полиці (№272)
2014
1015
Аптечні вітрини (№156)
Аптечные витрины (№156)
2017
999
Зона за касою в аптеці найближче аптека (№334)
2015
1057
Я бажаю це!
Оформлення вітрини BEEFEATER (№333)
2016
992
Стенд Disney для продажу дитячих годин (№150)
2016
1017
Стійки для зразків (№364)
2017
1001
Я бажаю це!
Торгові стійки для техніки (№988)
2016
994
Вітрина торговельна з лайтбоксів (№180)
2012
989
Вітрина з профілю (№482)
2014
987
Я бажаю це!

Зручні торгові вітрини - запорука ефективних продажів в роздрібному магазині

 

Наші меблі для торгівлі збільшить ваші продажі! Адже основна мета, яку ми ставимо перед собою при проектуванні торгових меблів - представити ваш товар або послугу максимально ефектно і при цьому органічно вписати нові меблі в інтер'єр вашого торгового залу.

 

Власні виробничі потужності, безперервне освоєння нових технологій і матеріалів, вдумливий і відповідальний підхід до дизайну та виробництва дозволяють виготовити для вас дійсно якісні та ексклюзивні вироби.

 

Ми виготовляємо наступні види торгових меблів:

 

  • Торгові прилавки. Меблі висотою 90-110 см, зазвичай з прозорим верхом і фасадом, служать для викладення товару, який зручно розглядати зверху. Це можуть бути телефони, ювелірні прикраси і подібне.
  • Торгові вітрини. Ці конструкції можуть бути вище людського зросту, мати кілька полиць для викладення товару. Зазвичай з усіх боків вітрини захищені склом, для того щоб товар міг видати або показати тільки продавець.
  • Торгові стелажі. Також високі конструкції з декількома полками, але як правило - відкриті, відвідувач може брати товар з різних полиць. Стелажі для магазину часто мають у своєму розпорядженні в супермаркетах, де покупцям дозволено самостійно брати товар з полиць.
  • Торгові острівці. Острівці поєднують в собі вищевказані види меблів. Вони можуть складатися з довільної кількості вітрин, прилавків, стелажів і виготовляються як закінчена композиція "магазин в магазині" для розміщення в торгових центрах.

 

Виготовлення вітрин в Києві

 

Торгові вітрини можна розділити на два типи - ексклюзивне торгівельне обладнання та стандартне торгівельне обладнання. Компанія "Світ проектів" займається виготовленням вітрин обох типів. За роки існування компанії ми виготовили десятки вітрин для магазинів і будемо раді поділитися накопиченим досвідом з клієнтами.

 

Ексклюзивне торгове обладнання

 

Вітрини, прилавки, ресепшени - фактично, будь-які вироби для успішних продажів ваших товарів і послуг в торгових точках. Ми комбінуємо скло, сталь, алюміній, алюмінієві композитні панелі, пластик, ДСП, фарбований МДФ для надання виробам неповторного зовнішнього вигляду. Завдяки власній фарбувальній камері, макетного ділянці і великому досвіду ми без проблем отримуємо гнуті, дугові форми, вироби без швів і стиків, які представляють складність для багатьох виробників реклами.

 

Адекватна цінова політика, висока якість виготовлення, стислі терміни і націленість на довгострокове співробітництво - це фактори, завдяки яким з нами працюють багато замовників.

 

При виробництві вітрин ми не дотримуємося формули "отримати найякісніше виріб за найменші в Україні гроші", так як вважаємо її нездійсненним навіть теоретично. Принцип нашої роботи - "найвища якість за помірні гроші".

 

Стандартна торгові меблі

 

Ми виготовляємо стандартне торгівельне обладнання з алюмінієвого профілю, ДСП, ДВП і пластика.

 

Вітрини та прилавки з алюмінієвого профілю

 

Каркас для стандартної вітрини виготовляється з алюмінієвого профілю сріблястого, білого, чорного або золотистого кольорів. Розміри - будь-які, індивідуально підібрані під торгове приміщення. Великою перевагою каркаса з алюмінієвого профілю є можливість досить швидко провести демонтаж / монтаж, а також легкість в транспортуванні.

 

Нижня тумба із пластику, дверцята з замком - з ДСП. Усередині тумби може бути одна або кілька полиць з ДСП.

 

Вітринні полки зазвичай скляні товщиною 6 мм, але можуть бути і з ДСП. Конструкція вітрини передбачає установку довільного кількості полиць. В процесі експлуатації полки висоту полиць можна змінювати. Задню частину вітрини можна зробити непрозорою.

Скляні дверцята - орні або зсувні. В обох варіантах передбачені замки.

 

Верхня частина, яка ще називається фризом, виготовляється з пластика ПВХ. Найчастіше верхня частина брендується вініловими плівками або повнокольоровим друком.

 

Зазвичай використовується два варіанти підсвічування - точкові світильники, які ховаються в верхню частину (фриз), або підсвічування кожної полиці декоративними галогеновими або світлодіодними світильниками.

 

Бажаєте швидко та якісно оформити торгову площу - звертайтеся в "Світ проектів"!

Відгуки

Орел Валерий
Ст. инженер
МТС-Украина

Что понравилось и запомнилось в процессе сотрудничества с "Миром проектов?

Оперативность и четкость в оформлени заказа, компьютерное моделирование изделия, со знанием всех технических характеристик, консультационная поддержка на стадии заказа, помощь в выборе модели, грамотный инженерный подход к вопросам изготовления и монтажа. Чувствовалось, что в компании с большим уважением и паритетом относятся к потенциальным заказчикам, независимо от их статуса, стоимости заказа и пр. деталей. Изготовление, доставку осуществили оперативно, монтаж - качественно и в строго оговоренные сроки.

Приятно осозновать, что в Украине есть компании, которые обеспечивают по настоящему европейские стандарты работы.

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів»,а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!Замовити дзвінок
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
Коментар: