Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Банерні розтяжки
2014
581
2014
582
2015
583
Я бажаю це!
банер на рамі
Баннер на раме (№151)
2012
584
2012
585
2012
586
Я бажаю це!
Баннер для ресторана (№147)
2015
587
2013
588
2013
589
Я бажаю це!
2013
590
2015
591
2015
592
Я бажаю це!
2016
593
2016
594
Баннер на раме
2016
598
Я бажаю це!
2016
599
2016
600
2016
601
Я бажаю це!
Баннер для ресторана (№739)
2016
602
20
603
2016
605
Я бажаю це!
2016
606
2016
607
2017
608
Я бажаю це!
2017
609
2017
610
Баннер на козырьке (№433)
2017
611
Я бажаю це!
2017
612
2015
613
2017
1064
Я бажаю це!

Швидке виготовлення банерних розтяжок і друк банерів у Києві

Банерна розтяжка - це конструкція для натяжки банера і сам рекламний банер натягнутий на неї.

Банерна розтяжка - це синтетична тканина, що закріплена на стіні. Зображення на тканину наноситься за допомогою широкоформатної друкарської машини, Банерні розтяжки зазвичай використовуються на фасадах будівель. Розміри конструкції можуть становити від декількох квадратних метрів до декількох сотень квадратних метрів. Гігантські банерні розтяжки називаються брендмауерами.

Переваги банерної розтяжки - невисока вартість і висока швидкість виготовлення. Також ця тканина не має обмежень за розміром завдяки можливості запайки банерів між собою, не вимагає додаткової обробки для захисту друку від вицвітання (наприклад, ламінування), а також найбільш зручний для періодичної заміни зображення.

Недолік - досить дешевий; зовнішній вигляд (що має значення при використанні таких конструкцій всередині приміщень) і погана реакція на сильний вітер: при сильному штормовому вітрі є ризик того, що банер буде обірваний.

Способи кріплення банерів. Банер на планках - полотно із зображенням, заправлене в алюмінієвий профіль у верхній і нижній частині банера, де верхня планка служить тримачем, а нижня - схилом для натяжки банера із зображенням. Найчастіше використовується на виставках, у вітринах магазинів, а також при проведенні акцій і інших тимчасових заходів, так як дуже простий у монтажі. Даний варіант кріплення не вимагає множинних свердлень отворів в стіні, а в деяких випадках можна обійтися зовсім без отворів.

Банер на люверсах - полотно з встановленими по периметру (або певних сторін) металевими кільцями для натяжки і кріплення банера. Даний варіант кріплення використовується, як правило, для зовнішньої реклами на довгостроковий період. Це найбільш бюджетний варіант якісної натяжки банера. Для більш акуратного зовнішнього вигляду, особливо якщо банер односторонній і задня його сторона не проглядається, по краях робиться і проклеюється подворот.

Види рекламних банерів

Ми можемо виготовити рекламний банер для Вас, використовуючи такі матеріали:

- Звичайний (frontlit). Це банер, призначений для друку тільки з лицьового боку. За структурою він буває ламінований і литий. Якщо вам необхідно замовити найдешевший варіант банера, то необхідно вибрати ламіноване полотно. Він призначений в основному для використання в приміщенні, тому що на вулиці він прийде в непридатність протягом року. За зовнішнім виглядом друк на ньому виходить глянцевим. Якщо ж Ви бажаєте замовити банер, який повинен служити Вам довго на вулиці або бути матовим за зовнішнім виглядом, то ваш вибір - лита тканина.

- Такий , що просвічується (backlight). Цей банер використовується при виготовленні вивісок і конструкцій з внутрішнім підсвіченням. На деякі фасадні вивіски або біг-борди в Києві замість акрилу на обличчі натягується банер. Це доцільно для безшовних вивісок великого розміру або для конструкцій, де необхідна часта заміна зображення. Вартість виготовлення та друку банерів в такому випадку є найбільш економною.

- Перфорований (сітка). Виготовлення рекламних банерів з сітки застосовується у виготовлення полотен для брендмауерів - величезних конструкцій, які розташовані на фасадах будівель. Використання сітки тут необхідне з технічних міркувань, тому що за рахунок перфорації (дірок в банері) знижується вітрове навантаження на конструкцію. Недоліком сітки є те, що зображення на ньому при спостереженні з невеликої відстані виглядає "в клітинку".

- Blockout - банер для двостороннього друку. Цей банер складається з трьох шарів. По краях банер, призначений для друку, а всередині чорний банер, який блокує проходження світла. Такі банери часто використовуються при виробництві виставкових стендів, щоб на обличчі банеру не проступали тіні від конструкції, на яку банер натягнутий. Також рекомендується замовити полотно з двостороннім друком для вивісок, які працює на дві сторони (наприклад підвіс навігації в маркеті).

Способи друку банерів у Києві

Баннера друкуються на широкоформатних принтерах наступними типами чорнил:

- Екосольвентні. Якісний друк для використання всередині приміщень.

- Сольвентні. Дешеві чорнила для приміщення і вулиці терміном служби до 3 років.

- Ультрафіолетові. Дорогі чорнила для вулиці терміном служби до 5 років.

Ми здійснюємо друк банерів у Києві будь-якими типами чорнил!

Підсвічування рекламних банерів

Підсвічування банерних розтяжок здійснюється прожекторами (галогеновими, металогалогеновими, світлодіодними), винесеними на штангах. Винятком є банерні конструкції з підсвічуванням зсередини, на які натягується просвітний банер.

Звертайтеся в Світ Проектів, якщо Вам потрібно швидке і якісне виготовлення банерів у Києві!

Відгуки

Яна Шмеркiн
Фахівець з маркетингових комунікацій та PR
ТОВ «Адама Україна»

Яночка, если бы было можно, я бы работала только с тобой – больше ни с каким подрядчиком))) Жаль, что вы не все делаете, что нам нужно)

 

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів»,а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!Замовити дзвінок
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
Коментар: