Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Акції та івенти
Промостенди
Ми виготовляємо стенди для демонстрації ваших товарів та послуг для проведення рекламних акцій та івентів. Це можуть бути як невеликі настільні підставки, так і величезні подіуми, або ж конструкції для розташування великогабаритних об’єктів. (Перейти в розділ...)


3
Подіуми під автомобілі
2013
701
Промотумбочкі
2013
702
Демостенд блискавкозахисту
2014
703
Я бажаю це!
Ростові фігури і муляжі
Ростові фігури часто використовуються як конструкції для фотографування або як конструкція-покажчик для залучення уваги, а муляжі - хороший спосіб викликати здивування покупця і залишити зайве нагадування про бренд! (Перейти в розділ...)


3
Брендування вітрини з морозивом під візок
2015
655
2018
1162
Велетенська промочашка
2010
656
Я бажаю це!
Стенди для фотографування
Всі ці назви по суті є назвою рекламної конструкції на тлі якої можна зробити фотографію на пам'ять про подію. (Перейти в розділ...)


3
Стенд для фотографування (Проспект з бруківкою)
2014
678
Вуличний стенд для фотографування (Шахтар)
2013
681
Оригінальний розбірний стенд для фотографування
2015
684
Я бажаю це!

Устаткування для промо-акцій та івентів

Ми заберемо ваші проблеми, пов'язані з виробництвом рекламних конструкцій для івентів, рекламних акцій, презентацій, прес-конференцій. Ми маємо величезний досвід успішної реалізації великих проектів, ми чудово розуміємо, наскільки ви обмежені в термінах при підготовці подібних заходів, скільки нервів ви витрачаєте, переймаючись про те, щоб отримати обладнання точно в зазначений термін і в точній відповідності з технічним завданням.

Ми добре розуміємо, що бюджет на такі заходи обмежений, а конструкції повинні бути яскраві та ефектні, прості в транспортуванні та інсталяції. Саме тому при розробці технічних рішень для івентів та акцій ми застосовуємо легкі, недорогі матеріали, що мають максимально ошатний зовнішній вигляд. Адже завдання таких конструкцій – справити максимальне враження на споживачів, а їх життєвий цикл становить кілька тижнів або навіть менше.

Для нас немає неможливих завдань і нереальних дедлайнів – ми працюємо дуже швидко, якісно і за точно узгодженим з вами графіком. Ви можете бути впевнені: поставивши нам задачу, ви гарантовано отримаєте результат.

Устаткування для презентацій, яке ви можете замовити в "Світ Проектів"

  • Демонстраційні стенди та стійки – це обладнання для реклами, мета якого вигідно презентувати продукцію, залучити до неї додаткову увагу, розмістити графічну та інтерактивну інформацію;
  • Мобільні стенди (Roll Up, X-Banner, Pop Up, складні підставки для буклети). Ці стенди мають невисоку вартість, компактні розміри в складеному вигляді. Рекламне полотно у них зазвичай змінне, тому їх часто замовляють для проведення коротких акцій і виставок. Широку популярність на ринку мають конструкції Китайського виробництва через їх низьку ціну, проте якщо ви бажаєте, щоб конструкція служила вам довго – рекомендуємо вам обрати продукцію нашого, українського виробництва. Наші конструкції міцніше і служать довше;
  • Промостоли. Підходять для проведення дегустацій в магазинах, для виставок і зазвичай легко збираються і розбираються. Це зручно якщо сьогодні акція в одному місці, а завтра в іншому. Однак, якщо промостіл повинен бути незвичайним, з підсвічуванням або оригінальних форм – тоді ми можемо виготовити його під замовлення;
  • Муляжі предметів і ростові фігури. Муляжі предметів і ростові фігури використовують для залучення додаткової уваги, часто для декорацій під фотосесії. Це можуть бути як окремі фігури, так і цілі композиції;
  • Оформлення автомобілів плівками. Реклама на транспорті не втрачає своєї популярності з роками. Це досить економний спосіб додати індивідуальність своєму залізному коню. Ми можемо оформити ваше авто як банальною аплікацією, так і повністю обтягнути автомобіль спеціальними плівками;
  • Стенди для фотографування, брендволи, тантамарески. Популярні конструкції для проведення презентацій, корпоративів, реклами продукції в місці проведення акцій. Можуть бути практично будь-яких розмірів, все залежить від фантазії маркетолога;
  • Комплексні інсталяції. Як правило це забудова площі декораціями для виробництва масштабного івенту. Ми маємо значний досвід в оформленні приміщень для автошоу, відкриття ТЦ, проведення корпоративу або презентації торгової марки. Для комплексних інсталяцій використовується весь вищевказаний перелік обладнання для промо-акцій та івентів.

Звертайтеся в «Світ Проектів»! Ми раді взяти на себе відповідальність за виготовлення рекламних конструкцій для івентів та акцій точно в зазначений час.

Відгуки

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!

Коллектив представительства
"СКФ Евротрейд АБ" в Украине

Представительство «СКФ Евротрейд АБ» в Украине выражает каждому сотруднику компании «Мир Проектов» благодарность за плодотворное сотрудничество на протяжении уже почти двух лет.

Два года работы с вами дали нам возможность реализовать немалое количество проектов, которые стали залогом успешного позиционирования нашей компании на рынке Украины.

Работа каждого сотрудника вашей компании — это большая ценность, и мы благодарим всех, кто имел отношение к созданию наших общих проектов.

Мы рады нашему сотрудничеству и надеемся, что в дальнейшем оно будет таким же тесным и плодотворным.
Желаем вам успехов в работе, хороших клиентов и профессионального роста!

Лариса Таранец
Менеджер по рекламі
ТОВ "Благовіст-Брокерідж"

ТОВ "Благовіст-Брокерідж" висловлює подяку рекламно-виробничому підприємству "Світ Проектів" за вчасне та якісне виконання своїх обов'язків щодо виробництва та розробки рекламних та інформаційних стендів. Маючи багатий досвід співпраці з іншими рекламно-виробничими підприємствами, можемо визнати високу якість продукції, відповідальність та уважність колективу "Світ Проектів", а також співпрацю з ними як надійну та взаємовигідну.

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів», а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.



Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: