Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Акції та івенти
Промостенди


3
2013
701
2013
702
2014
703
Я бажаю це!
Ростові фігури і муляжі


3
2015
655
2010
656
2014
657
Я бажаю це!
Стенди для фотографування


3
2014
678
2013
681
2015
684
Я бажаю це!

Ми знімемо з вас всі проблеми, пов'язані з виробництвом рекламних конструкцій для івентів, рекламних акцій, презентацій, прес-конференцій. Ім'я величезний досвід успішної реалізації великих проектів, ми чудово розуміємо, наскільки ви обмежені в термінах при підготовці подібних заходів, скільки нервів ви витрачаєте, переживаючи за те, щоб отримати обладнання точно в строк і в точній відповідності з технічним завданням.

Ми добре розуміємо, що бюджет на такі заходи обмежений, а конструкції повинні бути яскраві та ефектні, прості в транспортуванні і інсталяції. Саме тому при розробці технічних рішень для івентів і акцій ми застосовуємо легкі, недорогі матеріали, що мають максимально ошатний зовнішній вигляд. Адже завдання таких конструкцій - справити максимальне враження на споживачів, а їх життєвий цикл становить кілька тижнів або навіть менше.

Для нас немає неможливих завдань і нереальних дедлайнів - ми працюємо дуже швидко, якісно і за точно узгодженим з вами графіком. Ви можете бути впевнені: поставивши нам задачу, ви гарантовано отримаєте результат.

    
комплексні інсталяції
    
Демонстраційні стенди та стійки
    
Мобільні стенди (Roll Up, X-Banner, Pop Up, складні буклетніци)
    
Промостол
    
Муляжі предметів і ростові фігури
    
Оформлення автомобілів плівками
    
Стенди для фотографування, брендволу, тантамарески

Звертайтеся! Ми раді взяти на себе відповідальність за виготовлення рекламних конструкцій для івентів і акцій точно в строк.

Відгуки

Дарья Петриченко
Руководитель отдела рекламы
Сеть магазинов "Мамин дом"

Все прошло хорошо, спасибо!
Вывески замечательные!

Коллектив представительства
"СКФ Евротрейд АБ" в Украине

Представительство «СКФ Евротрейд АБ» в Украине выражает каждому сотруднику компании «Мир Проектов» благодарность за плодотворное сотрудничество на протяжении уже почти двух лет.

Два года работы с вами дали нам возможность реализовать немалое количество проектов, которые стали залогом успешного позиционирования нашей компании на рынке Украины.

Работа каждого сотрудника вашей компании — это большая ценность, и мы благодарим всех, кто имел отношение к созданию наших общих проектов.

Мы рады нашему сотрудничеству и надеемся, что в дальнейшем оно будет таким же тесным и плодотворным.
Желаем вам успехов в работе, хороших клиентов и профессионального роста!

Лариса Таранец
Менеджер по рекламі
ТОВ "Благовіст-Брокерідж"

ТОВ "Благовіст-Брокерідж" висловлює подяку рекламно-виробничому підприємству "Світ Проектів" за вчасне та якісне виконання своїх обов'язків щодо виробництва та розробки рекламних та інформаційних стендів. Маючи багатий досвід співпраці з іншими рекламно-виробничими підприємствами, можемо визнати високу якість продукції, відповідальність та уважність колективу "Світ Проектів", а також співпрацю з ними як надійну та взаємовигідну.

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів»,а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!Замовити дзвінок
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
Коментар: