Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Об'ємні літери у рекламі

Зовнішня вивіска з об'ємних букв є однією з найбільш затребуваних. Різноманітність варіантів форми напису, розміру та кольору букв, стилю написання, з підсвічуванням та без. Як матеріал для виготовлення об'ємних букв найчастіше використовують пінопласт, акрил, пластик і метал.

Види об'ємних літер та технологія їх виготовлення

Розрізняють такі види об'ємних букв, які використовуються в даний час у рекламі:

  • Несвітлові об'ємні букви. Для виготовлення літер служить пінопласт, який є легким та недорогим матеріалом. Завдяки методу струнного різання букви виглядають дуже акуратно. Сучасні лакофарбові матеріали та шпаклівки дозволяють досягти високої якості поверхні, яку неможливо відрізнити від пластику. Можливий варіант обклеювання заготовки літери плівкою. Залежно від вибраного методу обробки може бути як матовими, і глянсовими.
  • Псевдооб'ємні букви. Назва говорить сама за себе. Дана технологія передбачає виготовлення літер із тонкого та щільного матеріалу, які згодом монтуються на певній відстані від основи. Тінь, що падає від літери, створює враження об'ємності. Іноді літери виготовляють з невеликим бортиком по контуру, розміщені з відривом від підкладки, такі літери створюють максимальний ефект глибини.
  • Інтер'єрні об'ємні букви. Найчастіше такі літери виконані з дерева, що дозволяє їх безпечно використовувати усередині приміщення. Об'єм букв створюється товщиною дерев'яної заготовки. Для виготовлення застосовують як цільне дерево, так і фанеру або плити з волокон дрібно дисперсійної фракції. Вирізані фрезерним або лазерним методом літери тонуються та розкриваються лаком. Можливе нанесення гравіювання на торцеву та лицьову сторони літер.
  • Світлові об'ємні букви. Такий вид букв виготовлений з оргскла, широко застосовуваного через світлопроникність. Завдяки різноманіттю поєднання різних кольорів матеріалу та освітлення можливе створення яскравих вивісок, що привертають увагу. Можливе виконання як повністю світлових літер, де святиться лицьова частина і бортики, так і букв зі лицьовою частиною, що світиться тільки.
  • Об'ємні літери з підсвічуванням по контуру. При виготовленні рекламних вивісок такого типу використовують літери з непрозорого матеріалу, що монтуються на певній відстані від вивіски. З тильного боку літер розміщується підсвічування. Завдяки технології, що застосовується, створюється світловий ореол по контуру. Колір контуру може відповідати кольору самої літери, а може бути контрастним. Контурне підсвічування може бути світиться, а може динамічно змінюватися, з'являючись і зникаючи в заданий час.
  • Світлові об'ємні літери з відкритими світлодіодами. Для підсвічування літер застосовують світлодіоди, що мають тривалий термін служби, особливою яскравістю та малим споживанням електроенергії. Завдяки використанню світлодіодів на поверхні об'ємних букв створюються різні динамічні ефекти.

Ефективна зовнішня реклама є гарантією розвитку вашої компанії чи приватного бізнесу на ринку товарів та послуг. Величезний досвід роботи у проектуванні, виготовленні та встановленні фасадних рекламних вивісок має компанія «Світ проектів». Наші фахівці здійснюють повний цикл робіт, починаючи з розробки індивідуального дизайну до монтажу отриманого рекламного продукту в будь-яке місце і на будь-яку висоту. Надана гарантія свідчить про якість послуг, що надаються. Ми працюємо за прийнятними цінами, що дозволяє замовити рекламну продукцію своїх товарів навіть підприємцям-початківцям.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: