Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Зовнішні вивіски

Зовнішня реклама – це найпопулярніший спосіб донесення інформації до споживача. Справедлива думка, що вона поступається за своєю ефективності цифровими засобами просування реклами, адже зовнішню рекламу бачать все, незалежно від свого бажання, а з обставин, що склалися. Зовнішня реклама може розміщуватися на стендах та будинках, знаходитися на розтяжках, електронних або паперових табло.

Що таке зовнішня реклама

Зовнішню рекламу представляють будь-які інформаційні дані, розміщені поза приміщенням, про будь-яку продукцію або послуги з метою їх популяризації. Надання інформації може бути різним як за її кількістю, так і оформленням. Головне завдання – привернення уваги перехожого з метою інформування про єдину у своєму роді пропозицію, яка переконає потенційного покупця неодмінно звернути на нього увагу. Як і будь-яка медіа реклама, зовнішня створюється для на візуальне сприйняття людини.

Основні види зовнішніх вивісок

Зважившись на зовнішню рекламу свого товару чи послуги, досить важко визначитися із вибором візуального знака. Пов'язано це з різноманіттям варіантів:
 • Плоска вивіска - перевірений часом елемент. Дизайн наносять на матеріал із полівінілхлориду або композиту, які відрізняються міцністю та мають тривалий термін експлуатації. Цей варіант залишається популярним протягом тривалого часу у зв'язку з невисокою вартістю вивіски.
 • Банер. Є рекламним щитом з нетканого синтетичного матеріалу. Зображення, нанесене на банерному полотні, досить довговічне та стійке до впливу навколишнього середовища. Досить доступний вид зовнішньої вивіски.
 • Вивіска з підсвічуванням – це рекламний щит, а й різновиди букв і символів. Як елементи світла використовують лампи, неон і світлодіоди.
 • Об'ємні букви. Величезний асортимент застосовуваних елементів за розміром та колірним виконанням. Можливість виготовлення як літер, що не світяться, так і світяться. Дуже популярний вид зовнішньої реклами.
 • Світловий короб або лайтбокс. Застосування лайтбоксу максимально привертає увагу завдяки яскравій та помітній вивісці.
 • Панель-кронштейн. Це поле для реклами з бічним кріпленням. Вони є популярними за рахунок доступної ціни.
 • Дахові конструкції. Досить дорогий та престижний вид рекламної продукції. Вирізняються великими габаритами. Для їх встановлення вивчають покрівлю будівлі, розраховують навантаження та виготовляють проектну документацію.
 • Козирок над входом з розміщенням реклами чи назви організації. Навіс над входом надає почуття затишку і сприяє подальшому спілкуванню. Викликаний інтерес пояснюється більш серйозним виглядом, ніж реклама над входом на плоскій вивісці.

Етапи виготовлення зовнішніх вивісок

Реклама на зовнішніх вивісках індивідуальна і створюється для певного клієнта, основні етапи її виготовлення, наступні:
 • Створення дизайну.
 • Розробка технічного завдання, що включає тип реклами, розмір, матеріал до створення вивіски.
 • Вибір та затвердження місця розташування реклами.
 • Виготовлення вивіски на професійному устаткуванні.
 • Складання елементів конструкції.
 • Монтаж вивіски.
Світ зовнішньої реклами досить різноманітний, зупинити свій вибір на будь-якому варіанті досить важко. Компанія "Світ проектів" з 2008 року займається виробництвом рекламних конструкцій. Команда професійних дизайнерів розробить вам креативне рішення, а наявність власної виробничої бази дозволить виготовити зовнішню вивіску будь-яких розмірів та складності. Ми працюємо для вас, дбаючи про свій імідж, тому на всю виготовлену продукцію даємо гарантію до 12 місяців.


Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: