Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Ростові фігури і муляжі
2015
655
2010
656
2014
657
Я бажаю це!
2014
660
2015
661
2014
662
Я бажаю це!
2014
663
2014
664
2014
659
Я бажаю це!
2014
665
2012
666
2015
667
Я бажаю це!
2015
668
0
670
2017
671
Я бажаю це!
2017
1069
2017
1070
2017
1076
Я бажаю це!
2012
658
2012
669
2014
674
Я бажаю це!
2011
675
2014
775
"Рулетки" Jameson
"Рулетки" Jameson
2016
709
Я бажаю це!
2014
672
2016
673
2017
851
Я бажаю це!

Ростові фігури Київ

 

Мабуть, одне з найкумедніших напрямків нашої роботи - виготовлення обладнання для рекламних акцій, ростових фігур і муляжів предметів. Найбільш популярними є ростові фігури людей. Вони являють собою фігурний щит з жорсткого матеріалу, на який нанесено зображення. Ззаду щит кріпиться до жорсткої металевої або дерев'яній рамі.

Виготовлення муляжів предметів - дуже цікава і творча робота, так як потрібно підбирати матеріали каркаса і оздоблювальні матеріали таким чином, щоб муляж максимально був схожий на свого «батька». Ми часто використовуємо нетипові для рекламного ринку матеріали - штучну траву або мох, фанеру, поролон.

Часта помилка при виготовленні ростових фігур і муляжів - зайве полегшення і здешевлення каркаса і фігури. В результаті чого при незначному поштовху або подиху вітру (наприклад, в результаті протягу через відчинені двері) фігура перекидається або зрушується з місця. Ми обов'язково враховуємо цей нюанс при виготовленні каркасів, особливо якщо передбачається використовувати ростовую фігуру або муляж на вулиці під відкритим небом.

Потрібно розуміти, що якщо фігура не є одноразовою і стоїть на вулиці, то матеріали повинні бути міцні, а каркас обов'язково обтяжать плитами або закріплений за покриття підлоги.

 

Рекламні стенди, ростові фігури - технологія їх виготовлення

 

 

Існує багато способів виготовлення ростових фігур. При виготовленні важливо враховувати кілька факторів:

  • область застосування - на вулиці або в приміщенні
  • термін застосування - одноразово або тривалий час
  • бюджет - економ або преміум

Якщо фігура потрібна на кілька днів, то найбільш економним варіантом - виготовити фігуру з картону. Якщо вона повинна використовуватися тривалий час, то потрібно використовувати більш надійні рекламні матеріали. Ціна ростовой фігури з картону буде найменшою, але, на жаль, прослужить вона недовго.

 

Ростова фігура складається з каркаса і рекламної площини.

 

Каркас може бути виготовлений з металу, пластику, дерева.

 

З пластика каркас виготовляють для фігур, які встановлюють в приміщеннях, тому що пластиковий каркас досить крихкий і дає фігурі тільки стійкість без належної фортеці.

 

Дерев'яний каркас - це варіант економії, так як він хоч і може повторити форму металевого каркас, але не такий міцний і презентабельний.

 

Металевий каркас - найнадійніший і універсальний. Зварні вузла здатні витримувати значні навантаження і тому з труби можна виварити будь-які форми, повторити каркасом контури фігури, тим самим зміцнивши будь-які, навіть найтонші частини рекламної площини.

 

Рекламну площину найчастіше ми виготовляємо з ПВХ. Цей матеріал прекрасно підходить для використання всередині приміщень і має середню ціну з можливих матеріалів. Отримавши завдання клієнта, дизайнер виготовляє файл для друку і порізки. ПВХ ріжеться на фрезерному верстаті з ЧПУ, за складеною конструктором програмою, а зображення друкується на широкоформатному принтері, потім приклеюється до ПВХ.

 

Якщо існує небезпека падіння фігури (великий потік людей, протяги, вулиця), то краще використовувати більш міцний матеріал. Алюмінієву композитну панель, фанеру, метал. Ціна ростовой фігури буде вище, але ви уникнете необхідності переробляти фігуру, якщо вона впаде. Додатково для вандалостійкості фігури - можна нанести на зображення прозору плівку для ламінування. Вона захистить зображення від подряпин і вигорання на сонці.

 

Рекламна площина кріпиться до каркаса за допомогою болтів, саморізів, заклепок або клею.

Ми виготовляємо ростові фігури в Києві на замовлення вже більше 10 років і можемо порадити вам з чого виготовити муляж так, щоб ціна була прийнятна, а ідея - досягнута.

 

Муляжі ми пропонуємо клієнтам, коли використання цього виробу недоцільно. Ми можемо зробити копію майже будь-якої речі. Ми виготовляли муляжі величезних чашок, тюбиків з пастою, автомобілів, імітували лід і спиртні напої. Муляжами часто замінюють важку або дорогу продукцію на виставках. Коли перед конструктором стоїть завдання виготовити муляж - він не обмежує політ фантазії, шукає матеріали для виготовлення у всіх сферах виробництва - будівельної, швейної, рекламної, побутової.

 

Є ідеї? Звертайтеся в Світ проектів і ми виготовимо максимально швидко необхідні вам фігури і муляжі.

Відгуки

Дарья Петриченко
Руководитель отдела рекламы
Сеть магазинов "Мамин дом"

Все прошло хорошо, спасибо!
Вывески замечательные!

Коллектив представительства
"СКФ Евротрейд АБ" в Украине

Представительство «СКФ Евротрейд АБ» в Украине выражает каждому сотруднику компании «Мир Проектов» благодарность за плодотворное сотрудничество на протяжении уже почти двух лет.

Два года работы с вами дали нам возможность реализовать немалое количество проектов, которые стали залогом успешного позиционирования нашей компании на рынке Украины.

Работа каждого сотрудника вашей компании — это большая ценность, и мы благодарим всех, кто имел отношение к созданию наших общих проектов.

Мы рады нашему сотрудничеству и надеемся, что в дальнейшем оно будет таким же тесным и плодотворным.
Желаем вам успехов в работе, хороших клиентов и профессионального роста!

Лариса Таранец
Менеджер по рекламі
ТОВ "Благовіст-Брокерідж"

ТОВ "Благовіст-Брокерідж" висловлює подяку рекламно-виробничому підприємству "Світ Проектів" за вчасне та якісне виконання своїх обов'язків щодо виробництва та розробки рекламних та інформаційних стендів. Маючи багатий досвід співпраці з іншими рекламно-виробничими підприємствами, можемо визнати високу якість продукції, відповідальність та уважність колективу "Світ Проектів", а також співпрацю з ними як надійну та взаємовигідну.

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів»,а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!Замовити дзвінок
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
Коментар: