Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Ростові фігури і муляжі
Мабуть, одне з найкумедніших напрямків нашої роботи – виготовлення ростових фігур і муляжів предметів. Найбільш популярними є ростові фігури людей, хоча ми виготовляли чашки, тюбики, машинки, дерева, бактерії та інші фігурки. (Більше інформації...)
Брендування вітрини з морозивом під візок
2015
655
Велетенська промочашка
2010
656
лотерейний будиночок
2014
657
Я бажаю це!
Муляж дерева з подарунками
2014
660
Новорічна фототочка
2015
661
Муляж стіни для графіті
2014
662
Я бажаю це!
Муляжі одежі та льодяників
2014
663
Муляжі ялинки і льодяників
2014
664
Муляж "Колеса фортуни"
2014
659
Я бажаю це!
Інсталяція "Зона Huggies"
2014
665
Пластикові ростові фігурки
2012
666
Новорічний "селище"
2015
667
Я бажаю це!
Оформлення вітрини для морозива
2015
668
Торт і брендволу для банку Форвард
0
670
Фотозона Rich
2017
671
Я бажаю це!
Подіум під коляску GB в аеропорт (№1339)
2017
1069
Лисичка Timy Love, фігура з ПВХ (№1343)
2017
1070
Муляж цукерок Konti (№1379)
2017
1076
Я бажаю це!
Муляж тюбиків з кремом
2012
658
муляж руки
2012
669
2014
674
Я бажаю це!
Муляж настільної лампи
2011
675
Пташка на ніжці
2014
775
"Рулетки" Jameson №2
"Рулетки" Jameson
2016
709
Я бажаю це!
Ростова фігура Себастьяна Ожьє
2014
672
Ростова фігура і тантамареска
2016
673
Величезні об'ємні букви
2017
851
Я бажаю це!

Ростові фігури Київ

Мабуть, одне з найкумедніших напрямків нашої роботи – виготовлення обладнання для рекламних акцій, ростових фігур і муляжів предметів. Найбільш популярними є ростові фігури людей. Вони являють собою фігурний щит з жорсткого матеріалу, на який нанесено зображення. Ззаду щит кріпиться до жорсткої металевої або дерев'яної рами.

Виготовлення муляжів предметів – дуже цікава і творча робота, оскільки потрібно підбирати матеріали каркасу та оздоблювальні матеріали таким чином, щоб муляж максимально був схожий на свого «батька». Ми часто використовуємо нетипові для рекламного ринку матеріали – штучну траву або мох, фанеру, поролон.

Часта помилка при виготовленні ростових фігур і муляжів – зайве полегшення і здешевлення каркасу та фігури. В результаті чого при незначному поштовху або подиху вітру (наприклад, в результаті протягу через відчинені двері) фігура перекидається або зрушується з місця. Ми обов'язково враховуємо цей нюанс при виготовленні каркасів, особливо якщо передбачається використовувати ростову фігуру або муляж на вулиці під відкритим небом.

Потрібно розуміти, що якщо фігура не є одноразовою і стоїть на вулиці –матеріали повинні бути міцні, а каркас обов'язково повинен бути навантажений плитами або прикріплений до покриття підлоги.

Рекламні стенди, ростові фігури, технологія їх виготовлення

Існує багато способів виготовлення ростових фігур. При виготовленні важливо враховувати кілька факторів:

  • область застосування: на вулиці або в приміщенні;
  • термін застосування: одноразово або тривалий час;
  • бюджет: економ або преміум.

 

Якщо фігура потрібна на кілька днів, то найбільш економним варіантом буде виготовити фігуру з картону. Якщо вона повинна використовуватися тривалий час, то потрібно використовувати більш надійні рекламні матеріали. Ціна ростової фігури з картону буде найменшою, але, на жаль, прослужить вона недовго.

Ростова фігура складається з каркаса і рекламної площини.

Каркас може бути виготовлений з металу, пластику, дерева.

З пластику каркас виготовляють для фігур, які встановлюють в приміщеннях, тому що пластиковий каркас досить крихкий і дає фігурі тільки стійкість без належної опори.

Дерев'яний каркас – це варіант економії, оскільки він хоч і може повторити форму металевого каркасу, але не такий міцний і презентабельний.

Металевий каркас – найнадійніший та універсальний. Зварні вузли здатні витримувати значні навантаження і тому з труби можна виварити будь-які форми, повторити каркасом контури фігури, тим самим зміцнивши будь-які, навіть найтонші частини рекламної площини.

Рекламну площину найчастіше ми виготовляємо з ПВХ. Цей матеріал прекрасно підходить для використання всередині приміщень і має середню ціну з можливих матеріалів. Отримавши завдання клієнта, дизайнер виготовляє файл для друку і порізки. ПВХ ріжеться на фрезерному верстаті з ЧПУ, за складеною конструктором програмою, а зображення друкується на широкоформатному принтері, потім приклеюється до ПВХ.

Якщо існує небезпека падіння фігури (великий потік людей, протяги, вулиця), то краще використовувати більш міцний матеріал. Алюмінієву композитну панель, фанеру, метал. Ціна ростової фігури буде вище, але ви уникнете необхідності переробляти фігуру, якщо вона впаде. Додатково для «вандалостійкості» фігури – можна нанести на зображення прозору плівку для ламінування. Вона захистить зображення від подряпин і вигоряння на сонці.

Рекламна площина кріпиться до каркаса за допомогою болтів, саморізів, заклепок або клею.

 

Ми виготовляємо ростові фігури в Києві на замовлення вже більше 10 років і можемо порадити вам з чого виготовити муляж так, щоб ціна була прийнятна, а ідея досягнута.

Муляжі ми пропонуємо клієнтам, коли використання цього виробу недоцільно. Ми можемо зробити копію майже будь-якої речі. Ми виготовляли муляжі величезних чашок, тюбиків з пастою, автомобілів, імітували лід і спиртні напої. Муляжами часто замінюють важку або дорогу продукцію на виставках. Коли перед конструктором стоїть завдання виготовити муляж ¬– він не обмежує політ фантазії, шукає матеріали для виготовлення у всіх сферах виробництва – будівельної, швейної, рекламної, побутової.

Є ідеї? Звертайтеся в «Світ Проектів» і ми виготовимо максимально швидко необхідні вам фігури і муляжі.

Відгуки

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!

Коллектив представительства
"СКФ Евротрейд АБ" в Украине

Представительство «СКФ Евротрейд АБ» в Украине выражает каждому сотруднику компании «Мир Проектов» благодарность за плодотворное сотрудничество на протяжении уже почти двух лет.

Два года работы с вами дали нам возможность реализовать немалое количество проектов, которые стали залогом успешного позиционирования нашей компании на рынке Украины.

Работа каждого сотрудника вашей компании — это большая ценность, и мы благодарим всех, кто имел отношение к созданию наших общих проектов.

Мы рады нашему сотрудничеству и надеемся, что в дальнейшем оно будет таким же тесным и плодотворным.
Желаем вам успехов в работе, хороших клиентов и профессионального роста!

Лариса Таранец
Менеджер по рекламі
ТОВ "Благовіст-Брокерідж"

ТОВ "Благовіст-Брокерідж" висловлює подяку рекламно-виробничому підприємству "Світ Проектів" за вчасне та якісне виконання своїх обов'язків щодо виробництва та розробки рекламних та інформаційних стендів. Маючи багатий досвід співпраці з іншими рекламно-виробничими підприємствами, можемо визнати високу якість продукції, відповідальність та уважність колективу "Світ Проектів", а також співпрацю з ними як надійну та взаємовигідну.

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів», а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.

Все прошло хорошо, спасибо!
Вывески замечательные!Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: