Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Рекламні банери - Світ проектів

Що являє собою рекламний банер? Це, мабуть, один із перших носіїв рекламної інформації. Банер є широким полотном з розміщеною на ньому текстовою або графічною інформацією рекламного характеру, яка добре читається з великої відстані. Зображення наноситься на полотно методом широкоформатного друку. Банери можуть використовуватися як транспаранти, розтяжки та рекламні щити.

Вимоги до банерів

Оскільки банер – це один з варіантів зовнішньої реклами, що розміщується поза приміщенням, технічні вимоги до них досить великі, насамперед вони мають бути стійкими до впливу навколишнього середовища та мати такі характеристики:

  • Квітостійкість. Написи та кольори не повинні тьмяніти під впливом сонця або розтікатися від дощу та снігу.

  • Надійність. Оскільки площа банера велика, то сила вітру має велике значення. У банерній установці міцними мають бути як полотно, так і сама металева конструкція.

  • Стійкість до зміни температури. Банерне полотно піддається впливу перепадів температур. При недостатній стійкості до цього фактора матеріал може змінювати свої розміри, різко нагріваючись і охолоджуючись, що призведе до швидкого зношування полотна та погіршення якості зображення.

  • Максимально відповідає зазначеним вимогам полотно, виконане із спеціальної банерної сітки. Цей матеріал складається з основи, представленої безліччю шарів міцної сітчастої тканини, що має функцію, що армує, і зовнішнього шару, виконаного з полімерної плівки.

Класифікація банерів за властивостями та використанням

Властивості банера та подальше його застосування безпосередньо залежить від матеріалу, що застосовується для виготовлення рекламного полотна:

  • Frontlit (фронтліт). Рекламне полотно виконане з матеріалу з матовим покриттям, яке дозволяє уникнути різних відблисків при передньому підсвічуванні банера. Термін експлуатації залежить від умов використання, а також щільності матеріалу і становить близько 2 років. Застосовується для білбордів та рекламних щитів, а також для оформлення різноманітних студій.

  • Backlit (Бекліт). Для виготовлення банера використовується матеріал, що має хорошу світлопропускну здатність, до 45 відсотків. Необхідна прозорість матеріалу обумовлена ​​використанням заднього підсвічування. Термін експлуатації близько 3-4 років. Найчастіше застосовують при виготовленні світлових панелей та коробів.

  • Blockout (Блокаут). Основа рекламного полотна має чорний колір, світлопроникність відсутня. Це дозволяє наносити зображення з обох боків банера. Застосування такої конструкції можливе близько 4 років.

  • Mesh (меш). Для виконання полотна рекламної конструкції застосовують банерну сітку, яка має гарну світлопропускання, а також дозволяє зменшити вітриність конструкції. Використовується, в основному, для виготовлення постерів великих розмірів, закріплених на фасадах будівель і вздовж автомагістралей. Служить близько 2-х років.

Друк банерів

Провідною компанією, що займається друком банерів у Києві, є майстерня реклами «Світ проектів». Власна виробнича база та наявність надійних постачальників дозволяє виконати всі етапи виготовлення банера, які можуть бути як на планках, так і на люверсах. Ми використовуємо метод широкоформатного друку із застосуванням екосольвентного, сольвентного та ультрафіолетового чорнила. Можливе встановлення зовнішнього та внутрішнього підсвічування. Наша продукція перевірена часом і має велику кількість позитивних відгуків постійних клієнтів, а також гарантію 12 місяців.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: