Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Виробництво табличок для офісу у Києві

Початкове враження про компанію людина формує вже при першому погляді на табличку під назвою підприємства, тому замовити виготовлення вивісок у професіоналів – важливий крок у формуванні лояльного ставлення аудиторії до компанії. Ви можете вплинути на загальне враження, і для цього не потрібні великі витрати та складні маніпуляції. Добре виконана, лаконічна, стильна табличка працює як візитна картка, за якою людина визначає, чи хоче вона працювати в цьому колективі, чи стати клієнтом. Звертайтесь до компанії «Світ Проектів», де ви зможете замовити швидке виготовлення інформаційних вказівників для офісу за прийнятними цінами.

Які бувають офісні таблички

Основний поділ відбувається за матеріалом виготовлення:

  • Таблички з ПВХ із повнокольоровим друком. Це найпоширеніший вид вивісок такого роду. Вони коштують недорого, не обтяжують інтер'єр, виглядають акуратно та сучасно. Такі таблички виготовляються швидше за інші види і дають можливість реалізувати навіть саму екстравагантну ідею. Задня частина пластикової таблички в офіс може бути прозорою, матовою, глянсовою або металом, що імітує.
  • Таблички на залізній основі. Вони можуть виготовлятися з нержавіючої сталі (підходять для розміщення на фасаді будівель), алюмінію та латуні. Такі вироби виглядають презентабельно та дорого. Як додатковий декоративний елемент вивіски обрамляють металевою рамкою. Виробництво табличок відбувається за допомогою тиснення металевого листа за допомогою спеціального преса. Можливе нанесення як чорно-білого, так і кольорового зображення.
  • Акрилові таблички. Мають невелику вартість, завдяки чому відмінно підходять для початківців. Їх можна розміщувати на дверях чи стінах, а також замовити окремий вид продукції – табличку на стіл. Такий варіант підходить для різноманітних івентів (конференцій, виступів), барів, ресторанів, кафе, вокзалів та інших місць продажу. Акрилові таблички є повноцінною та більш презентабельною заміною бейджу співробітника.

Окремо варто відзначити фасадні таблички. Через те, що вони розміщуються на вулиці, вимоги до їх експлуатаційних характеристик вищі, ніж до внутрішніх вивісок. У нашій компанії ви можете замовити виготовлення табличок для фасадів будівель різних типів: від бюджетних із ПВХ до елітних – металевих або латунних.

Крім цього, до виготовлення вивісок та табличок потрібно вибрати функціональні можливості цього виду рекламної продукції. Деякі варіанти допускають наявність змінних частин (з плоттерним різанням), завдяки яким легко коригувати інформацію, зберігши презентабельний зовнішній вигляд вивіски.

Чому варто замовити виготовлення табличок у «Світ Проектів»

Ми виробляємо рекламні конструкції з 2008 року, і за ці роки оптимізували та вдосконалили не лише робочий процес, а й сервіс. У нас ви можете замовити таблички для монтажу на фасаді будівлі, а також усередині приміщень: навігаційні, поверхові, пожежні, інформаційні варіанти, вивіски на кабінети або інформуючі правила безпеки.

Наші менеджери проконсультують, оперативно оформлять замовлення та зорієнтують за термінами виготовлення. Ми швидко та професійно виготовимо потрібну кількість табличок в офіс або на інше підприємство, відправимо замовлення до будь-якої точки України. Для мешканців Києва доступна послуга монтажу нашої професійної бригади.


Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: