Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Зовнішня реклама
Фасадні вивіски
Запрошуємо ознайомитись з нашими кращими реалізаціями фасадних вивісок, великих і маленьких, дорогих і не дуже! (Перейти в розділ...)


3
Вивіска з АКП з об'ємними символами (№932)
2013
537
Фасадна вивіска для ресторану (№1678)
2012
540
Комплексне оформлення фасаду (№91)
2015
538
Я бажаю це!
Стели і пілони
Основна вимога до рекламних стел – це помітність здалеку (відповідно, великі розміри конструкції, яскраві кольори, що не вигорають) і тривалий термін служби (від п'яти років і вище). (Перейти в розділ...)


3
Стела з АКП висотою 6 метрів (№902)
2013
561
Стела вулична для арт-інсталяцій Le Silpo (№198)
2015
562
Стела для автосалону (№1398)
2018
1090
Я бажаю це!
Дахові установки
Вершина виробничого мистецтва вивісок - накришні рекламні конструкції. Вони вимагають великого конструкторського та виробничого досвіду! (Перейти в розділ...)


3
Фрезерна обробка - об'ємні символи з підсвічуванням (№1777)
2013
570
Монтаж дахової установки з автокрана (№1777)
2013
575
Фрезерна обробка SUBARU (№48)
2016
571
Я бажаю це!
Банерні розтяжки
Класика зовнішньої реклами - банерні розтяжки. Вони можуть бути як основою для змінної реклами, так і вивісками на постійній основі! (Перейти в розділ...)


3
Банерна розтяжка Експерт відео (№695)
2014
581
Банерні розтяжки зі змінним полотном (№695)
2014
582
Банерні розтяжки для магазину
2015
583
Я бажаю це!
Щити, штендери, таблички, покажчики.
Ми виготовили тисячі табличок і щитів. Подивіться деякі фотографії даних виробів. (Перейти в розділ...)


3
Табличка FitClub (№158)
2016
917
Щити вуличні з АКП Das Welt Auto (№84)
2016
918
Табличка з режимом роботи для клініки (№1453)
2018
1119
Я бажаю це!
Оформлення автотранспорту плівками
Ми оформлюємо автомобілі в рекламних цілях різнокольоровими вініловими плівками і плівками з повноколірним друком. (Перейти в розділ...)


3
Обклеювання вантажівки (№850)
2015
624
Обклеювання тягача (№686)
2014
616
Окелйка плівкою легкового авто (№822)
2016
625
Я бажаю це!
Оформлення вітрин плівками
У дитинстві ми малюємо на стінах, а коли виростаємо - прикрашаємо плівками вітрини магазинів, адже без цього так нудно! (Перейти в розділ...)


3
Рекламне оформлення вітрин плівками України
2011
650
Оформлення вітрин в Україні
2012
639
Реклама на вікнах України
2010
652
Я бажаю це!

Ефективна зовнішня реклама в Києві від професіоналів

Ми раді виготовити для вас найбільш гарну, найбільш довговічну і, головне, таку, що реально залучає клієнтів, вивіску в рекордно короткі терміни. Ми із задоволенням підберемо дизайн і зробимо фотоприв’язку ескізу вивіски таким чином, щоб ви точно були впевнені, що її побачать Ваші потенційні клієнти. В процесі проектування ми врахуємо безліч факторів, від бажаного терміну служби до нюансів експлуатації, таких як: економічність, надійність, легкість в подальшому технічному обслуговуванні.

 •  Який матеріал для виготовлення зовнішньої реклами обрати: пластик, алюмінієву композитну панель, банер, метал?
 •  Якими плівками нанести зображення, щоб вони не разсохлись за кілька років і передавали кольори яскравіше, ніж у конкурентів?
 •  Як встановити підсвічування таким чином, щоб воно не сліпило спостерігачів, а підкреслювало зображення?
 •  Чи потрібно ставити автомат увімкнення?
 •  Як спроектувати рекламні конструкції таким чином, щоб не було видно шурупів і швів?
 •  Як захистити електричні ланцюги рекламної конструкції від перепадів напруги, вологи?
 •  Які варіанти розміщення зовнішньої реклами запропонувати, щоб захистити обшивку від снігу та бурульок, а друк від вигоряння на сонці?
 •  Як правильно прокласти електричні кабелі і зробити з'єднання, щоб вони не згнили за півроку?
 •  На коли планувати монтаж, щоб прискорити («=» зробити дешевшим) його і створити мінімум перешкод оточуючим?

Наявність власної монтажної бригади, виробничої бази, обладнання для висотного монтажу, добре налагоджені зв'язки з партнерами дозволяють нам виконувати виготовлення і розміщення зовнішньої реклами в Києві (будь-яких розмірів і складності) незалежно від місця її розташування.

Виготовлення та замовлення зовнішньої реклами

Конструкторський відділ спільно з виробництвом постійно проводять дослідження з'являються на ринку матеріалів для того, щоб максимально підвищити експлуатаційні якості рекламних конструкцій.

Це не порожні балачки:

 •  у нас є «чорні» та «білі» списки постачальників матеріалів;
 •  стенди для перевірки світлодіодів, контролерів і блоків живлення;
 •  постійно проводяться дослідження елементів кріплення на відповідність вимогам безпеки та надійності.

Рішення по найбільш складним конструкторським і виробничим завданням приймається колективно, використовуючи величезний досвід накопичений співробітниками. На виготовлені екземпляри ми даємо гарантію 12 місяців. Після закінчення гарантії пропонується повноцінне сервісне обслуговування рекламних конструкцій.

Ми виготовимо для вас:

 •  Фасадні вивіски;
 •  Стели та пілони;
 •  Фрезерну обробку;
 •  Щити, штендери, таблички;
 •  Банерні розтяжки;
 •  Оформимо плівками автотранспорт;
 •  Зробимо оформлення вітрин плівками.

 

Для більш докладної інформації, подивіться відповідні розділи на нашому сайті

Ми будемо вдячні, якщо в запиті ви прикріпите фотографію місця, де планується розміщення зовнішньої реклами та відповісте на деякі питання. Таким чином, ви значно скоротите період підготовки комерційної пропозиції, а також термін виробництва рекламних конструкцій. Як показує практика, формулювання технічного завдання, зміни в макеті займають 80% загального часу на виготовлення зовнішньої реклами.

1. На коли потрібно виріб? Ми можемо виготовити рекламні конструкції в найкоротший час, навіть за ніч (звісно, в розумних межа), проте зменшення терміну виробництва спричиняє збільшення вартості виробу, тому що виникають додаткові витрати. Наш стандартний термін – це 5-7 робочих днів. Якщо мова йде про дуже великі вивіски або дахові установки, то період виготовлення складе приблизно два тижні.

2. Який орієнтовний бюджет? Чи повинна бути рекламна конструкція преміум класу? Іншими словами, ви хочете в результаті отримати «Мерседес», «Фольксваген» або «Шкоду»? Якщо ви шукаєте виробника зовнішньої реклами, ціни якого відповідають наданим термінами і якості – то ви не помилитеся, якщо звернетесь до нас.

3. У зв'язку з величезною кількістю варіантів виготовлення рекламних конструкцій – фотографії прикладів, які вам сподобалися, були б дуже до речі.

4. Який приблизний період експлуатації виробу? Від цього фактору дуже сильно залежить ціна. Виріб на кілька років набагато дешевше варіанту «на століття».

5. Чи є у вас специфічні побажання або ви надаєте перевагу певним матеріалам і кольорам (можливо, у вас є брендбук або ви знаєте точні назви кольору по RAL, Oracal, Pantone)?

6. Чи потрібне підсвічення і які елементи ви хотіли б підсвітити?

7. Чи потрібно встановити снігозахист над вивіскою або додатково захищати її?

Але краще за все, приїздіть до нас в гості – у нас тепло взимку і прохолодно влітку, є дуже багато зразків і прикладів. Замовлення виготовлення зовнішньої реклами в Києві, в офісі компанії «Світ Проектів» буде максимальне комфортне і просте!

Відгуки

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!

Яна Шмеркiн
Фахівець з маркетингових комунікацій та PR
ТОВ «Адама Україна»

Яночка, если бы было можно, я бы работала только с тобой – больше ни с каким подрядчиком))) Жаль, что вы не все делаете, что нам нужно)

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів», а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: