Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Зовнішня реклама
Фасадні вивіски


3
2013
537
2012
540
2015
538
Я бажаю це!
Стели і пілони


3
2013
561
2015
562
2018
1090
Я бажаю це!
Накришні установки


3
2013
570
2013
575
2016
571
Я бажаю це!
Банерні розтяжки


3
2014
581
2014
582
2015
583
Я бажаю це!
Щити, штендери, таблички, покажчики.


3
2016
917
2016
918
2018
1119
Я бажаю це!
Оформлення автотранспорту плівками


3
2015
624
2014
616
2016
625
Я бажаю це!
Оформлення вітрин плівками


3
2011
650
2012
639
2010
652
Я бажаю це!

Ефективна зовнішня реклама в Києві від професіоналів

Ми раді виготовити для вас найкрасивішу, довговічну і, головне, реально залучає клієнтів зовнішню рекламну конструкцію в рекордно короткі терміни, підберемо дизайн і зробимо фотопрівязку ескізу проекту таким чином, щоб ви точно були впевнені, що її побачать потенційні клієнти. В процесі проектування врахуємо безліч факторів, починаючи від бажаного тривалості служби та закінчуючи нюансами експлуатації, такими як економічність, надійність, легкість подальшого технічного обслуговування.

 

Який матеріал для виготовлення зовнішньої реклами вибрати - пластик, алюмінієву композитну панель, банер, метал?

 

Якими плівками нанести зображення, щоб вони не рассохлись через кілька років і зраджували кольору яскравіше, ніж у конкурентів?

Як встановити підсвічування таким чином, щоб вона не зліпила спостерігачів, а підкреслювала зображення?

Потрібно ставити автомат включення?

Як спроектувати рекламні конструкції таким чином, щоб не було видно шурупів і швів?

Як захистити електричні ланцюги рекламної конструкції від перепадів напруги, вологи

Які запропонувати варіанти розміщення зовнішньої реклами, щоб захистити обшивку від снігу та бурульок, а друк від вигорання на сонці?

Як правильно прокласти електричні кабелі і зробити з'єднання, щоб вони не згнили через півроку?

На коли планувати монтаж, щоб прискорити (= здешевити) його і створити мінімум перешкод оточуючим?

 

 

Наявність власної монтажної бригади, виробничої бази, обладнання для висотного монтажу, добре налагоджені зв'язки з партнерами дозволяють нам виконувати виготовлення і розміщення зовнішньої реклами в Києві будь-яких розмірів і складності, незалежно від місця її розташування.

 

Виготовлення та замовлення зовнішньої реклами

Конструкторський відділ спільно з виробництвом постійно проводять дослідження з'являються на ринку матеріалів для того, щоб максимально підвищити експлуатаційні якості рекламних конструкцій.

 

Це не голі слова:

 

у нас є "чорні" і "білі" списки постачальників матеріалів;

стенди для перевірки світлодіодів, контролерів і блоків живлення;

постійно проводяться дослідження елементів кріплення на відповідність вимогам з безпеки і надійності.

 

 

Рішення по найбільш складним конструкторським і виробничим завданням приймається колективно, використовуючи величезний досвід, накопичений співробітниками. На виготовлені екземпляри ми даємо гарантію 12 місяців. Після закінчення гарантії пропонується повноцінне сервісне обслуговування рекламних конструкцій.

 

Ми виготовимо для вас:

 

фасадні вивіски

Стели і пілони

Фрезерна обробка

Щити, штендери, таблички

банерні розтяжки

Оформимо плівками автотранспорт

Зробимо оформлення вітрин плівками

 

 

Для більш докладної інформації, подивіться відповідні розділи на нашому сайті

 

Ми будемо вдячні, якщо в запиті ви надішлете фотографію місця, де планується розміщення зовнішньої реклами та відповісте на деякі питання. Таким чином, ви значно скоротите період підготовки комерційної пропозиції, а також термін виробництва рекламних конструкції. Як показує практика, формулювання технічного завдання, зміни в макети займають 80% загального часу на виготовлення зовнішньої реклами.

 

На коли потрібно виріб? Ми можемо виготовити рекламні конструкції в найкоротший час, навіть за ніч (в розумних межах, звичайно), проте зменшення терміну виробництва спричиняє збільшення вартості виробу, тому що виникають додаткові витрати. Наш стандартний термін - це 5-7 робочих днів. Якщо мова йде про дуже великі вивісках або дахових установках, то період виготовлення складе приблизно два тижні.

Який орієнтовний бюджет? Чи повинна бути рекламна конструкція преміальна? Іншими словами, ви хочете в результаті отримати Мерседес, Фольксваген або Шкоду? Якщо ви шукаєте виробника зовнішньої реклами, ціни якого відповідають наданим термінами і якістю, то ви не помилитеся, звернувшись до нас.

У зв'язку з величезною кількістю варіантів виготовлення рекламних конструкцій, фотографії прикладів, які вам сподобалися, були б дуже до речі.

Який приблизний період експлуатації виробу? Від цього фактора дуже сильно залежить ціна. Виріб на кілька років набагато дешевше варіанта "на століття".

Чи є у вас специфічні побажання або переваги за матеріалами і квітам (можливо, у вас є брендбук або ви знаєте точні назви кольору по RAL, Oracal, Pantone)?

Чи потрібна підсвічування і які елементи ви хотіли б підсвітити?

Чи потрібно ставити снігозахист над вивіскою або якось додатково захищати її?

А краще приїздіть до нас в гості - у нас тепло взимку і прохолодно влітку, є дуже багато зразків і прикладів, замовити виготовлення зовнішньої реклами в Києві, в офісі компанії Світ проектів буде максимально комфортно і просто!

Відгуки

Яна Шмеркiн
Фахівець з маркетингових комунікацій та PR
ТОВ «Адама Україна»

Яночка, если бы было можно, я бы работала только с тобой – больше ни с каким подрядчиком))) Жаль, что вы не все делаете, что нам нужно)

 

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів»,а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!Замовити дзвінок
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
Коментар: