Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Брендування інтер'єрів
Інтер'єрні вивіски


3
Інтер'єрна світлова вивіска (№1282)
2017
875
Інтер'єрна вивіска I'am amsterdam (№906)
2016
833
Фарбовані букви з контражурной підсвічуванням SKF (№356)
2012
791
Я бажаю це!
Географічні карти


3
Світлова карта Київенерго (№1341)
2013
895
Карта для академії (№770)
2015
896
Триптих (№1349)
2016
901
Я бажаю це!
Таблички, щити, фотопанелі


3
Креативний колаж на стіну (№256)
2013
1039
Інтер'єрна табличка (№887)
2017
931
Настільна табличка (№94)
2016
950
Я бажаю це!
Декорування стін, стелі


3
Покриття стін алюмінієвим декором (№116)
2016
1059
Бренд-стіна для автосалону (№1398)
2018
1091
Обшивка колон рекламними панелями
2010
986
Я бажаю це!

Ми швидко, акуратно, якісно і з великим задоволенням виконаємо брендірование приміщень вашого офісу або торгового залу. Ми добре розуміємо, що, крім високого якості робіт, ми повинні реалізувати проект таким чином, щоб якнайменше завадити нормальній роботі вашого бізнесу. Іменно тому наші монтажні бригади чітко дотримуються договорів щодо часу монтажу і працюють дуже акуратно.


Інтер'єрні вивіски

Один з основних елементів ідентифікації, який повинен бути присутнім у вашому офісі. Ми виготовляємо інтер'єрні вивіски з пластиків, алюмінієвих композитних панелей, металів, пенопластів. Для подсветки використовуємо светодиоды, що дозволяє робити вивіски дивовижно елегантними і повітряними. Більше дізнатись про інтер'єрні вивіски можна в розділі Інтер'єр вивіски.

 
Оклейка стекляних перегородками плівок і виготовлення фотообмінників

Для створення комфортних умов роботи всередині офісу ми наносимо на скляні перегородки спеціальні вітражні плівки. Таким чином, стекляні стіни приміщень набувають більш приємного вигляду, і, крім цього, вони становіться набагато краще заметні (значно знижується ризик їх випадкового пошкодження за неуважності).

Крім цього, ми наносимо зображення на обої за допомогою спеціальної экосольвентной японської друкарської машини. Завдяки використанню оригінальних японських фарб, наші фотообої не бояться води, сонця і без шкоди для людини. Дізнайтесь більше в розділі Фотообої.
Настенные географические карты

Мы изготавливаем великолепные декоративні, офісні, сувенірні, магнітні географічні карти. Яркі, нарядні - вони будуть служити чудовим прикрасом офісу або торгового залу. Більше інформації дивіться в розділі Geographic maps.
 
И ще множество варіантів украшения ваших рабочих мест!

    
Ексклюзивні настінні годинники будь-якої форми та розміру, що мають фірмовий стиль.
    
Фотопанелі та картини на холсте, плівці, пластику.
    
Дефлектори для кондиціонерів, які мало відносяться до рекламних продуктів і брендірованию інтер'єрів, але є дуже популярними у наших клієнтів.

И множество других замечательных вещей. Обращайтесь, ми з задоволенням придумаємо разом із вами щось красиве, незвичне, і швидко і якісно реалізуємо ці ідеї в життя!

Відгуки

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів»,а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!Замовити дзвінок
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
Коментар: