Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Брендування інтер'єрів
Бронеплівка на вікна


3
Бронювання вікна
2022
1271
Обклейка вікна бронеплівкою
2022
1272
Обклейка перегородки матовою плівкою
2022
1268
Я бажаю це!
Інтер'єрні вивіски
Інтер'єрні лайтбокси, об'ємні букви - це "must have" елемент дизайну будь-якої організації. (Перейти в розділ...)


3
Інтер'єрна світлова вивіска (№1282)
2017
875
Інтер'єрна вивіска I'am amsterdam (№906)
2016
833
Фарбовані букви з контражурной підсвічуванням SKF (№356)
2012
791
Я бажаю це!
Географічні карти
Смартфони, інтернет і навігатори міцно увійшли в наше життя. Зараз настінна карта - це більше елемент декору, ніж інструмент для планування подорожі. (Перейти в розділ...)


3
Світлова карта Київенерго (№1341)
2013
895
Карта для академії (№770)
2015
896
Триптих (№1349)
2016
901
Я бажаю це!
Таблички, щити, фотопанелі
Немає нічого сумнішого ніж пусті стіни, і якщо вам потрібно добре прикрасити їх - ми будемо раді вам допомогти! Це може бути як табличка на вході в офіс, так і величезна панорама на стіні, щити з фотографіями кращої продукції клієнта або картини, що описують історію клієнтів. (Перейти в розділ...)


3
Креативний колаж на стіну (№256)
2013
1039
Інтер'єрна табличка (№887)
2017
931
Настільна табличка (№94)
2016
950
Я бажаю це!
Декорування стін, стелі
Часто дизайнера рекомендують прикрасити стіни тим чи іншим матеріалом (деревом, металом, склом), нанести розмітку на підлогу, повісити годинник з логотипом компанії або зробити меблі в потрібному стилі. У кожному з цих напрямків ми накопичили значний досвід. (Перейти в розділ...)


3
2020
1232
Покриття стін алюмінієвим декором (№116)
2016
1059
Бренд-стіна для автосалону (№1398)
2018
1091
Я бажаю це!

Брендування інтер'єрів – елемент неповторності вашого офісу

Брендування інтер'єрів має під собою на увазі розміщення на стінах, перегородках, дверях, меблях вашого приміщення логотипів, слоганів, дизайнерських елементів брендбуку.

Ми швидко, акуратно, якісно і з великим задоволенням виконаємо брендування офісу або торгового залу. Ми добре розуміємо, що крім високої якості робіт, ми повинні реалізувати проект таким чином, щоб якомога менше заважати нормальній роботі вашого бізнесу. Саме тому наші монтажні бригади чітко дотримуються домовленостей по часу монтажу і працюють дуже акуратно.

У нашому портфоліо є як рекламне оформлення магазинів, ресторанів, так і багато прикладів рекламного оформлення центрів обслуговування клієнтів, брендування офісів.

Найбільш популярні елементи брендування це:

  • інтер'єрні вивіски;
  • обклеєні скляні перегородки;
  • таблички, щити, фотопанелі і картини на стіни;
  • географічні карти з логотипом компанії або із зазначенням розташування філій компанії;
  • годинники, люстри, настінний і підлоговий декор з використанням рекомендацій з брендбуку.

Рекламне оформлення інтер'єрів за рекомендаціями брендбуку

Часто дизайнери рекомендують прикрасити стіни тим чи іншим матеріалом (деревом, металом, склом), нанести розмітку на підлогу, повісити годинник з логотипом компанії або зробити меблі в потрібному стилі. У кожному з цих напрямків ми накопичили значний досвід. Ми працюємо з фанерою, ДСП, алюмінієм, чорним металом, склом. Ми маємо досвід рекламного оформлення офісів як малого розміру так і офісів великих компаній, що займають цілі поверхи бізнес центрів.

Інтер'єрні вивіски

Один з основних елементів ідентифікації, який повинен бути присутнім у вашому офісі. Ми виготовляємо інтер'єрні вивіски з пластиків, алюмінієвих композитних панелей, металу, пінопласту. Для підсвічування використовуємо світлодіоди, що дозволяє робити вивіски дивовижно елегантними і повітряними.

Обклеювання скляних перегородок плівками

Для створення комфортних умов роботи всередині офісу, ми наносимо на скляні перегородки спеціальні вітражні плівки. Таким чином скляні стіни приміщення набувають більш затишного вигляду, і, крім цього, вони стають набагато краще помітні (значно знижується ризик їх випадкового пошкодження через неуважність).

Таблички, щити, фотопанелі і картини на стіни

Немає нічого сумніше порожніх стін і якщо вам треба якісно прикрасити їх – ми будемо раді вам допомогти!

Це може бути як табличка на вході в офіс, так і величезна панорама на стіні, щити з фотографіями кращої продукції клієнта або картини, що описують історію клієнтів.

Настінні географічні карти

Ми виготовляємо чудові декоративні, офісні, сувенірні, магнітні, географічні карти. Яскраві та ошатні – вони будуть чудовою прикрасою офісу або торгового залу.

Звертайтеся в «Світ проектів», ми із задоволенням придумаємо разом з вами щось красиве, незвичайне, і швидко та якісно втілимо ці ідеї в життя!

Відгуки

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів», а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: