Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Ексклюзивні стенди
2011
747
2013
744
2013
762
Я бажаю це!
2017
754
2012
763
2017
755
Я бажаю це!
2014
731
2018
1120
2017
756
Я бажаю це!
2012
759
2014
734
2017
749
Я бажаю це!
2018
1127
2012
738
2015
727
Я бажаю це!
2013
760
2017
751
2013
761
Я бажаю це!
2017
752
2015
732
2012
740
Я бажаю це!
2015
729
2017
758
2011
768
Я бажаю це!
2017
853
2017
748
2014
735
Я бажаю це!
2013
736
2012
739
Я бажаю це!

Виготовлення стендів в Києві

 

Ексклюзивний - це значить, не такий як у всіх. Стенд "з родзинкою", стенд - твір мистецтв.

 

При роботі над дизайном такого стенду, архітектор повинен врахувати всі вимоги клієнта до зонування на стенді, цілі, переслідувані клієнтом на виставці, врахувати особливості брендбуку і проявити неабиякий креатив.

 

Для будівництва таких стендів використовується весь асортимент рекламних і будівельних, побутових, ландшафтних матеріалів на ринку, проекти зазвичай мають високі трудовитрати і над виготовленням стендів в Києві працює весь виробничий колектив "світа проектів".

 

 

Ексклюзивні виставкові стенди, їх гідності:

 

Унікальний дизайн, мета якого - справити незабутнє враження на відвідувачів виставки, зробити так щоб компанія-експонент найкращим чином піднесла себе, свій товар і статус, надовго запам'яталася своїм потенційним клієнтам.

Можливість на 100% відповідати вимогам корпоративним стандартам.

Можливість вдало вписати в архітектуру стенду як продукцію клієнта так і всілякі інтерактивні пристрої привертають увагу або просто несподівані елементи різко кидаються в очі.

 недоліки:

Вартість ексклюзивного стенду найчастіше дорожче стандартного стенду такої ж площі.

Потрібно більше часу як на малювання ескізів, так і на виробництво стенду.

Додаткові витрати, пов'язані з рекламними підвісами над стендом, підведенням води, витратами при монтажі.

 

Виготовлення стендів та їх вартість

 

Ціна на ексклюзивний стенд визначається наступними складовими

  1.  архітектура. Чим вище стенд - тим більше його ціна, тому стенди з високими стінами або двоповерхові стенди обійдуться вам дорожче невисоких (до 4м) будівель. Чим менше в стенді фігурних елементів - тим він дешевше. Жорсткий подіум на підлозі - збільшує вартість так само, як і наявність підвісної рекламної конструкції над стендом.
  2. матеріали. Тут залежність прямо пропорційна. Один і той же стенд реалізований за одним і тим же ескізу з різних матеріалів може в рази відрізнятися в ціні. Ви можете зробити стіни з ДСП з нанесеною печаткою під камінь, а можете зробити гіпсокартонну стіну з венеціанською штукатуркою. Постелити на підлогу елітний ламінат, або схожий з декору лінолеум. Зробити міцну стіну з металевим каркасом для демонстрації зразка вагою 1 тонну або зробити полегшену стіну і повісити на неї муляж.
  3. багато разовость застосування. Не дивлячись на ексклюзивність, такі стенди можуть бути багаторазовими. Багаторазові стенди коштують трохи дорожче одноразових при такому ж зовнішній вигляд, тому що нам необхідно передбачити в конструкціях все необхідне для того щоб стенд міг бути дбайливо розібраний, збережений і зібраний повторно.

Виготовлення стендів для багаторазового використання

При виготовленні ексклюзивного виставкового стенду в Києві для багаторазового використання - каркаси готуються з металу, ДСП або фанери з урахуванням того стенд треба буде кілька разів зібрати і розібрати, не зруйнувавши їх. Тому з'єднання робиться на болти, саморізи або навісні кронштейни, щоб обшивальні панелі можна було легко зняти.

 

Обшивка в ексклюзивному стенді може використовуватися багаторазово, якщо виконана з матеріалів, що не руйнуються при демонтажі (наприклад, панелі з печаткою), а може бути одноразовою, наприклад, якщо це МДФ пофарбоване водоемульсійною фарбою.

 

Такі елементи як подіум, ресепшени, виставкові підвіси - зазвичай можуть бути використані багаторазово.

 

Виготовлення стендів для одноразового використання

Для одноразового використання ми виготовляємо стенди тоді, коли клієнт не бажає більше повторювати дизайн і був би не проти заощадити.

 

Тоді каркаси робляться з чорнових матеріалів (ДСП, фанера), а збірка стендів відбувається максимально швидко з використанням пневматичних цвяхів і скоб.

 

Подіум настилається з наших складських запасів чорнового ДСП, а підвіс може бути зроблений з використанням наявних у нас ферм.

 

Демонтаж таких стендів проходить також дуже швидко, тому що як правило обшивка після закінчення виставки утилізується.

 

Наші можливості в виготовлення стендів в Києві і за кордоном

Ми маємо більш ніж 10 річний досвід виготовлення виставкових стендів в Києві, Україні та за кордоном. Реалізували майже 100 проектів і, завдяки системі унікальній системі управління виробництвом, впровадженої на нашому підприємстві, ми виготовляємо нестандартні виставкові конструкції на 30-40% швидше конкурентів при збереженні незмінно високої якості і адекватної вартості. До ваших послуг накопичена за ці роки база орендного обладнання - виставкові столи, стільці, ресепшени, освітлення, металеві ферми, дивани. Виробнича база по будівництву стендів розташована в Києві - ми завжди раді прийняти вас в гостях, показати, як рухається робота над виготовленням стендів.

Звертайтеся в компанію "Світ проектів" і ви відчуєте, що підготовка до виставки може бути комфортною!

Відгуки

Коллектив
Lux Fur «Шубонька»

Хотим выразить огромную благодарность прекрасному коллективу компании «Світ Проектів». За время работы над нашим проектом мы ощутили, что значит работать в атмосфере настоящих профессионалов своего дела. Команда «Світ проектів» проявила грамотность, четкость и пунктуальность при решении всех поставленных перед ними задач и с легкостью устраняла все проблемы, которые возникали. Качество работы было на самом высоком уровне. Креативные идеи и приятное общение во время работы принесли особое удовольствие.

Компания «Світ Проектів» продемонстрировала настоящее европейское качество и индивидуальный подход работы с клиентом. Вы вдохновляете, мотивируете на создание новых проектов. Вы лучшие. Спасибо Вам за все.

Бец Людмила
Marketing & PR Manager
Credit Collection Group

Компанія "Credit Collection Group" висловлює подяку рекламно-виробничому підприємству "Світ Проектів" за плідну та взаємовигідну співпрацю в галузі розробки та виготовлення якісної рекламної продукції. Сумлінно та вчасно виконуючи свої обов'язки, вони зарекомендували себе як надійні та відповідальні партнери.

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів»,а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!Замовити дзвінок
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
Коментар: