Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Ексклюзивні стенди
Ексклюзивний – це значить, не такий як у всіх. Стенд «з родзинкою», стенд – твір мистецтва. (Більше інформації...)
Виставковий стенд Brilliance
2011
747
Виставковий стенд Мінекології
2013
744
2021
1266
Я бажаю це!
Виставковий стенд Мінекології ціна
2013
762
2021
1265
Виставковий стенд Няня
2017
754
Я бажаю це!
Виставковий стенд Mario
2012
763
Виставковий стенд Ремос
2017
755
Виставковий стенд Mario 1
2014
731
Я бажаю це!
Виставковий стенд PNB (№1452)
2018
1120
Стенд Strauss (354)
2012
759
Виставковий стенд Gloss
2017
756
Я бажаю це!
Виставковий стенд МАУ
2014
734
Виставковий стенд Sri Lanka
2017
749
Стенд Шрі-Ланка (№1456)
2018
1127
Я бажаю це!
Виставковий стенд Теплолюкс
2012
738
Виставковий стенд Novacolor
2015
727
Виставковий стенд Opel
2013
760
Я бажаю це!
Виставковий стенд Valtec
2017
751
Виставковий стенд Chevrolet
2013
761
Виставковий стенд Nexans
2017
752
Я бажаю це!
Виставковий стенд Nexans
2015
732
Виставковий стенд з світяться стінами Klopper Therm
2012
740
Виставковий стенд Nexans 1
2015
729
Я бажаю це!
Виставковий стенд Dyson
2017
758
Виставковий стенд Q Parts
2011
768
Виставковий стенд Concepto
2017
853
Я бажаю це!
Виставковий стенд Перо
2017
748
Виставковий стенд Silk Plaster ціна
2014
735
Виставковий стенд Silk Plaster
2013
736
Я бажаю це!
Виставковий стенд SKF
2012
739
2018
1160
2018
1179
Я бажаю це!
2019
1199
2019
1200
2019
1201
Я бажаю це!
2019
1204
2021
1249
Я бажаю це!

Виготовлення стендів в Києві

Ексклюзивний – це значить, не такий як у всіх. Стенд «з родзинкою», стенд – твір мистецтва.

Під час роботи над дизайном такого стенду, архітектор повинен врахувати всі вимоги клієнта до зонування на стенді, цілі, що поставлені перед клієнтом на виставці, врахувати особливості брендбуку і проявити неабиякий креатив.

Для будівництва таких стендів використовується весь асортимент рекламних і будівельних, побутових, ландшафтних матеріалів на ринку, проекти зазвичай мають високі затрати праці і над виготовленням стендів у Києві працює весь виробничий колектив «Світу Проектів».

Ексклюзивні виставкові стенди, їх переваги:

  • Унікальний дизайн, мета якого справити незабутнє враження на відвідувачів виставки, зробити так щоб компанія-експонент найкращим чином показала себе, свій товар і статус, надовго запам'яталася своїм потенційним клієнтам;
  • Можливість на 100% відповідати вимогам корпоративним стандартам;
  • Можливість вдало вписати в архітектуру стенду як продукцію клієнта так і всілякі інтерактивні пристрої, що привертають увагу або просто несподівані елементи, які кидаються в очі.

Недоліки:

  • Вартість ексклюзивного стенду найчастіше дорожче стандартного стенду такої ж площі;
  • Потрібно більше часу як на малювання ескізів, так і на виробництво стенду;
  • Додаткові витрати, пов'язані з рекламними підвісами над стендом, підведенням води, витратами при монтажі.

Виготовлення стендів в Києві та їх вартість

Ціна на ексклюзивний стенд визначається наступними складовими

  • Архітектура. Чим вище стенд – тим більше його ціна, тому стенди з високими стінами або двоповерхові стенди обійдуться вам дорожче невисоких (до 4м) будівель. Чим менше в стенді фігурних елементів – тим він дешевше. Жорсткий подіум на підлозі збільшує вартість так само, як і наявність підвісної рекламної конструкції над стендом;
  • Матеріали. Тут залежність прямо пропорційна. Один і той же стенд реалізований за одним і тим же ескізом з різних матеріалів може в рази відрізнятися в ціні. Ви можете зробити стіни з ДСП з нанесеним друком під камінь, а можете зробити гіпсокартонну стіну з венеціанською штукатуркою. Постелити на підлогу елітний ламінат, або схожий з декору лінолеум. Зробити міцну стіну з металевим каркасом для демонстрації зразка вагою 1 тонну або зробити полегшену стіну і повісити на неї муляж;
  • Багаторазовість застосування. Попри ексклюзивність такі стенди можуть бути багаторазовими. Багаторазові стенди коштують трохи дорожче одноразових при такому ж зовнішньому вигляді, тому що нам необхідно передбачити в конструкціях все необхідне для того, щоб стенд міг бути дбайливо розібраний, збережений і зібраний повторно.

Виготовлення стендів для багаторазового використання

 

При виготовленні стендів в Києві, для багаторазового використання каркаси готуються з металу, ДСП або фанери з урахуванням того чи треба буде кілька разів зібрати і розібрати стенди, не зруйнувавши їх. Тому з'єднання робиться на болтах, саморізах або навісних кронштейнах, щоб панелі обшивки можна було легко зняти.

Обшивка в ексклюзивному стенді може використовуватися багаторазово, якщо виконана з матеріалів, що не руйнуються при демонтажі (наприклад, панелі з друком), а може бути одноразовою, наприклад, якщо це МДФ пофарбований водоемульсійною фарбою.

Такі елементи як подіум, ресепшени, виставкові підвіси – зазвичай можуть бути використані багаторазово.

Виготовлення стендів для одноразового використання

Виготовлення стендів для одноразового використання тоді, коли клієнт не бажає більше повторювати дизайн і був би не проти заощадити.

Тоді каркаси робляться з чорнових матеріалів (ДСП, фанера), а збірка стендів відбувається максимально швидко з використанням пневматичних цвяхів і скоб.

Подіум настилається з наших складських запасів чорнового ДСП, а підвіс може бути зроблений з використанням наявних у нас ферм.

Демонтаж таких стендів проходить також дуже швидко, тому що як правило обшивка після закінчення виставки утилізується.

Наші можливості у виготовленні стендів у Києві та за кордоном

Ми маємо більш ніж 10 річний досвід виготовлення виставкових стендів в Києві, по всій Україні та за кордоном. Реалізували майже 100 проектів і завдяки унікальній системі управління виробництвом, впровадженої на нашому підприємстві, ми виготовляємо нестандартні виставкові конструкції на 30-40% швидше конкурентів при збереженні незмінно високої якості і адекватної вартості. До ваших послуг накопичена за ці роки база орендного обладнання – виставкові столи, стільці, ресепшени, освітлення, металеві ферми, дивани. Виробнича база по будівництву стендів розташована в Києві – ми завжди раді прийняти вас в гості, показати, як просувається робота над виготовленням стендів.

Звертайтеся в компанію «Світ проектів» і ви відчуєте, що підготовка до виставки може бути комфортною!

Відгуки

Хотим выразить огромную благодарность прекрасному коллективу компании «Світ Проектів». За время работы над нашим проектом мы ощутили, что значит работать в атмосфере настоящих профессионалов своего дела. Команда «Світ проектів» проявила грамотность, четкость и пунктуальность при решении всех поставленных перед ними задач и с легкостью устраняла все проблемы, которые возникали. Качество работы было на самом высоком уровне. Креативные идеи и приятное общение во время работы принесли особое удовольствие.

Компания «Світ Проектів» продемонстрировала настоящее европейское качество и индивидуальный подход работы с клиентом. Вы вдохновляете, мотивируете на создание новых проектов. Вы лучшие. Спасибо Вам за все.

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!

Бец Людмила
Marketing & PR Manager
Credit Collection Group

Компанія "Credit Collection Group" висловлює подяку рекламно-виробничому підприємству "Світ Проектів" за плідну та взаємовигідну співпрацю в галузі розробки та виготовлення якісної рекламної продукції. Сумлінно та вчасно виконуючи свої обов'язки, вони зарекомендували себе як надійні та відповідальні партнери.

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів», а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: