Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Види зовнішньої реклами - Світ Проектів

Важко уявити людину, яка б нічого не знала про рекламу і не стикалася б з нею по життю. Переклад терміна «реклама» з латини означає «голосно вигукувати, доносити». Існує також поняття «реклами» як певних відомостей про товар або послугу, які хочуть довести до споживача. Представники рекламної промисловості не приймають це визначення, вкладаючи у поняття «реклама» маркетинговий хід просування будь-якого товару.

Одним із найефективніших способів донести відомості до споживача є саме зовнішня реклама, яка не нав'язливо, у порівнянні з рекламою з медіа ресурсів, «гучно вигукує» буквально на кожному кутку і пройти повз неї просто неможливо.

Формати зовнішньої реклами

Під зовнішніми розуміють різноманітні формати рекламних носіїв, розташованих поза приміщенням:

 • Біллборди. Один із досить популярних рекламних носіїв. Має вигляд щита великих розмірів, зазвичай 6 метрів на 3 метри. Часто використовується із освітленням.

 • Світловий короб. Досить поширений формат реклами. Для виготовлення використовують оргскло, пластик, метал. Такі конструкції особливо ефектно виглядають у вечірній та нічний час.

 • Сіті-формат. Це світловий короб, що має дві площини для розміщення рекламних постерів. Сіті-формат встановлюється на ніжках.

 • Суперсайт. Велика тристороння конструкція розміщувати рекламної інформації, розмір якої зазвичай 15 м x 5 м. Встановлюється високої опорі.

 • Брандмауер. Являє собою площину для реклами значних розмірів. Виготовляється у вигляді банера. Ефектно виглядає розміром на всю стіну, куди його і розміщують. Також можливе використання брандмауера на фасаді будівлі. Часто закріплюється на будинках вздовж дороги з огляду на гарний огляд з вікон транспорту.

 • Панель кронштейн. Рекламне поле невеликого розміру, що має бічне кріплення до стіни.

 • Призматрон. Конструкція, що є призму з трьома гранями, у яких розміщується реклама. Зміна рекламних постерів провадиться завдяки обертанню призми.

 • Рекламна тумба Досить традиційний носій, що має круглу або тристоронню форму. Сучасні тумби можуть мати усередині підсвічування. Хороший огляд стенду, оскільки є доступ з усіх боків.

 • Розтяжки та реклама на транспорті. Розтяжки виготовляються на вінілової плівці або банерній тканині за допомогою повнокольорового широкоформатного друку. Місце розташування розтяжок зазвичай над проїжджою частиною.

 • Міський транспорт сьогодні активно використовується як рекламний носій, за його допомогою відносно недорого можна прорекламувати свої товари або послуги.

 • Пілон. Являє собою короб на металевому каркасі, грані якого виготовлені із оргскла або пластику. Висота пілона зазвичай до 3 метрів. Виготовлення рекламних пілонів пропонує безліч варіантів дизайну, можливість використовувати підсвічування та різні об'ємні елементи. Можливе встановлення на підставці або кріплення на фундаменті. Ця конструкція є досить універсальною, що дозволяє її використання не тільки як зовнішню рекламу, але і як внутрішню в інтер'єрі будівлі.

Розібратися в доцільності використання того чи іншого формату зовнішньої реклами для просування вашого бізнесу, розробити та виготовити його для вас з урахуванням індивідуальних потреб, готові фахівці компанії «Світ проектів». Наші професіонали виконають усі етапи створення зовнішньої реклами, починаючи з дизайну та до її встановлення, а також нададуть гарантію терміном до 12 місяців та подальше обслуговування об'єкта за бажанням клієнта.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: