Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Оформлення вітрин плівками
Ми здійснюємо оформлення вітрин будь-якої висоти і складності різними видами звичайних та перфорованих плівок (Більше інформації...)
Рекламне оформлення вітрин плівками України
2011
650
Оформлення вітрин в Україні
2012
639
Реклама на вікнах України
2010
652
Я бажаю це!
Рекламне оформлення вітрин плівками Київ
2017
648
Оформлення вітрин плівками
2014
637
Поклейка плівки на вітрини Київ
2009
654
Я бажаю це!
Поклейка плівки на вітрини
2009
653
Реклама на вікнах
2017
647
Реклама на вікнах Київ
2012
651
Я бажаю це!
Оформлення вітрин Київ
2015
635
Оформлення вітрин магазинів плівками в Україні
2012
640
Поклейка вітрин плівками Київ
2014
634
Я бажаю це!
Оформлення вітрин магазинів
2014
633
Поклейка вітрин плівками в Київі
2015
636
брендування вітрин магазинів
2014
638
Я бажаю це!
Поклейка вітрин плівками в Києві
2014
632
Оформлення вітрин плівкою в Україні
2013
641
Оформлення вікон плівкою Київ
2013
642
Я бажаю це!
Оформлення вікон плівкою в Україні
2015
643
Оформлення вітрин самоклеючими плівками
2016
644
Поклейка вітрин самоклеючими плівками
2016
645
Я бажаю це!
Рекламне оформлення вітрин плівками
2016
646
Обклеювання офісних перегородок перфопленкой з печаткою (№1390)
2018
1087
Я бажаю це!

Оформлення вітрин магазинів – ефективний засіб рекламних акцій і прикрас для фасаду

Як додати родзинку в зовнішній вигляд магазину? Як швидко повідомити покупцям про акції? Вихід є – обклеювання вітрини плівками.

З плівки легко можна вирізати необхідну інформацію про акції та знижки, на плівці легко надрукувати святковий декор. Вона прекрасно клеїться на скло і віддаляється, не залишаючи слідів.

Плівка, поклеєна на скло, за законодавством не вимагає отримання дозволу, тому така зовнішня реклама може бути розроблена і втілена дуже швидко.

Оформлення вітрин магазинів кольоровими плівками

Кольорові плівки використовують для зображень з кількох кольорів, які немає сенсу друкувати (текстові повідомлення типу «знижка 50%», «Акція», прості фігури, силуети). Кольорові плівки, забарвлені промисловим способом дуже яскраві, набагато яскравіші за кольоровий друк і їх тильна сторона має такий же колір, тому їх часто використовують коли треба отримати однакове зображення зовні і зсередини скла. За допомогою нашого обладнання ми вирізаємо з кольорових плівок потрібні слова, орнаменти, аплікацію для обклеювання вітрин. Кольорові плівки діляться на короткострокові та довгострокові і якщо клієнт знає на який термін йому потрібна обклеювання – він може обрати плівку, яка підходить за терміном служби. Кольорові плівки в більшості випадків служать довше ніж плівки з друком, тому що колір на них менше схильний до дії УФ випромінювання від сонця.

Оформлення вітрин магазинів плівками з друком

Коли на вітрину необхідно нанести не просто текстову інформацію, а графічне зображення – обирають плівку з друком. Зображення для обклеювання вітрин друкують на білій або на прозорій плівці.

Від якості клейового шару плівки залежить як довго вона протримається на склі. Від обраного типу чорнила залежить як довго друк буде вигоряти. Екосольвентні чорнила вигоряють протягом декількох років, сольвентні чорнила служать три роки, а ультрафіолетовий друк прослужить п'ять років.

Обклейка вітрин плівкою з перфорацією

Перфорована плівка – це плівка для друку, в якій 30-50% площі пробито отворами. Тильна сторона цієї плівки – чорна. Отвори зроблені для того, щоб з приміщення, на вікно якого наклеєна така плівка – було видно що відбувається на вулиці.

Ззовні через перфорації частина зображення втрачається, тому на перфоплівці небажано друкувати дрібні елементи – вони можуть виявитися нечитабельними.

Матування скла в офісах

Ще одним популярним видом обклеювання скла є матування. Сучасні офіси будуються за принципом «Open space» та часто кабінет від кабінету відділяє лише скляна перегородка. Для комфорту прийнято хоча б частину скла обклеювати матовою плівкою, щоб приховувати від сторонніх очей робочий простір, але не перешкоджати проходженню світла. Для матування можна використовувати як звичайні матові плівки для ламінування, так і спеціальні плівки з декором «паморозь», «піскоструминна обробка». Можна наносити матове покриття суцільної поверхні або наносити матову плівку у вигляді аплікації.

Експлуатація плівок

Виробник плівок, призначених для оформлення вітрин магазинів надає на них гарантію до 3 років. Після трьох років експлуатації, перебуваючи влітку під впливом сильного теплового випромінювання сонця, а взимку під впливом низьких температур і сильного вітру, плівка повністю втрачає еластичність, починає тріскатися і відшаровуватися. Щоб уникнути цього, на прохання замовника ми застосовуємо більш якісні плівки, які набагато дорожче, але мають термін служби понад трьох років. Однак в більшості випадків в цьому немає необхідності, тому що вітрини обклеюють на момент акції і демонтують плівки після її закінчення.

Шукаєте надійного підрядника для оформлення вітрин магазинів? Звертайтеся в "Світ проектів" і ви залишитеся дуже задоволені! 

Відгуки

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!

Яна Шмеркiн
Фахівець з маркетингових комунікацій та PR
ТОВ «Адама Україна»

Яночка, если бы было можно, я бы работала только с тобой – больше ни с каким подрядчиком))) Жаль, что вы не все делаете, что нам нужно)

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів», а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: