Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Виставкові стенди - «Світ проектів»

Участь у тематичній виставці у рази збільшує популярність компанії та потік замовлень. Тут у вас є можливість продемонструвати свій продукт та показати себе, поспілкуватися з потенційними клієнтами та замовниками. Участь у виставці чи презентації – один із найнадійніших способів заявити про себе на ринку. Оскільки, як кажуть, зустрічають по одязі, креативний виставковий стенд в експозиційному холі є обличчям компанії. Відвідувачі бізнес-заходу захочуть зупинитися біля незвичайної експозиції та зробити на тлі її фотографію, тому створенню персонального виставкового стенду необхідно приділити належну увагу.

Класифікація стендів

Розглядаючи умови спорудження та процес транспортування, виставкові стенди можна розділити на мобільні та стаціонарні.
 
Не всі мобільні стенди однакові, вони мають певні відмінності та класифікуються таким чином:
 • Простий банер стенд.
 • Стенд Roll-Up – розсувний рекламний стенд з банером, що має велике інформаційне поле. Полотно у стендах можна міняти кілька разів.
 • Pop-Up стенди дозволяють розділити простір на кілька зон, наприклад, місце для показу продукції, зона презентації, зона переговорів з клієнтами та інше. Дисплеї Pop-Up легко збираються, що дуже зручно під час транспортування. Стенд виготовлений з алюмінію, за замовчуванням увігнутий, без зусиль перетворюється на прямокутний або опуклий. Зображення наноситься на пластикові панелі із магнітною стрічкою.
 • Стійки адміністраторів та промоутерів.
 • Fold-Up стенди – збірна конструкція планшетного типу, що нагадує ширму. Головний елемент стенду є алюмінієвим осередком, на поверхні якого розміщується реклама. Можлива трансформація секцій на розсуд. Використання стенду як ширми чи стіни дозволяє розділяти різні тематичні зони.
Стаціонарні стенди мають важку конструкцію, для спорудження якої потрібний професійний підхід. Виділяють такі види таких конструкцій:
 • Стандартні. Зводяться за допомогою наявних заготовок.
 • Змішані. Створюються на базі стандартних елементів з доповненням спеціальними складовими та нестандартними матеріалами.
 • Ексклюзивні. Розробляються індивідуально під кожний проект. Унікальні конструкції мають максимальну ефективність.
Ще одна класифікація обладнання для виставок з урахуванням просторового розміщення:
 • Лінійний стенд. Зазвичай має прямокутну форму, з однією робочою (лицьовою) поверхнею. Висока функціональність та ергономічність. Дизайн забезпечує створення переговорної зони. Розташовується, як правило, вздовж стіни.
 • Кутовий стенд. Має вигідний огляд через відкриті проходи з двох сторін. Така експозиція добре помітна з кількох сторін, що гарантує широку увагу відвідувачів. При розробці дизайну кутового стенду переговорну та інформаційну зони розташовують на задньому плані, а експонати – спереду.
 • Стенд «півострів». Має особливий дизайн. Конструкція відкрита з трьох сторін, що дає найкращий огляд та дозволяє залучити більший потік клієнтів.
 • Стенд "острів". Ця модель відкрита для огляду із чотирьох сторін. Острівна конструкція, як правило, домінує. Навколо можуть розташовуватись конструкції менших розмірів, так звані «супутники»
Компанія «Світ проектів» має багаторічний досвід роботи зі створення рекламної продукції, в тому числі обладнання для виставок. Кожен стенд є результатом злагодженої роботи наших професіоналів. Усі реалізовані проекти отримали позитивні відгуки великої кількості клієнтів. Наше завдання – спрацювати на успіх вашого бізнесу.


Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: