Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Стенди з ферм
Виставковий стенд Zeppelin
2014
730
Виставковий стенд Аваль
2011
764
Виставковий стенд Intercom
2014
733
Я бажаю це!
2021
1267
Виставковий стенд ABC Office
2011
765
Виставковий стенд Promaster
2012
742
Я бажаю це!
Виставковий стенд Eurocell
2008
766
Виставковий стенд Plank (№1467)
2018
1124
Виставковий стенд Goog Food
2011
753
Я бажаю це!
Виставковий стенд з профілю Diameb
2011
767
Виставковий стенд Gloss
2017
756
Виставковий стенд Neman
2017
757
Я бажаю це!
Виставковий стенд АТ-Інжиніринг
2013
745
Виставковий стенд Unigy
2014
728
Виставковий стенд в оренду (№1505)
2018
1132
Я бажаю це!
2018
1151
2018
1180
2019
1207
Я бажаю це!

Стенди з металевих ферм

Ферма – це просторова металоконструкція з труб або прутків, зварених таким чином, що отримана фігура має значно більшу міцність, ніж сам металопрокат, якщо його використовувати окремо.

У нашому арсеналі є велика орендна база ферм різних розмірів:

  • 1200х200х200;
  • 600х200х200;
  • 200х200х200;
  • радіусні ферми;
  • опорні п'яти.

Ферми з'єднуються за допомогою спеціальних замків. Комбінуючи ферми різних розмірів можна будувати стенди різної висоти і площі, ставити рівні стіни або вигороджувати зони, використовувати ферми як каркас для кріплення оформлення, або просто залишати їх «голими» як елемент дизайну стенда.

Ферми металеві – дуже міцні і на них можна підвішувати різне обладнання: телевізори, прожектори підсвічування, зразки продукції.

Порожнеча всередині ферм теж може бути використана. Наприклад всередину ферми можна вставити лайтбокс і отримати гарний виставковий стенд, що світиться. Або насипати каменів, трісок, трави і зробити оригінальний декор.

Ми можемо надати вам ферми в оренду, а можемо виготовити їх у вашу власність. Багато клієнтів купують собі набір ферм щоб в подальшому не тільки будувати з них стенди різної конфігурації і міняти свій стенд від виставки до виставки, а також для того щоб використовувати ферми у себе в магазині, адже ферми – прекрасне торгове обладнання. На них можна закріпити і товар, і підсвічування товару.

У нашому портфоліо є безліч прикладів, коли з ферм будувалися стенди для фотографування, оформлялися презентації компаній.

За допомогою ферм ми можемо побудувати наступні виставкові елементи:

  • стіни;
  • подіуми;
  • підвіси;
  • ресепшени;
  • стелажі.

Особливості виставкових стендів з ферм

Основним елементом стенду з ферм є побудований каркас. Каркас оформляється банерами або ПВХ з друком. Банери можуть бути натягнуті всередині рамки з ферм, тоді крім банера видно і самі ферми. При такому використанні іноді корисно вставити в ферми світлові елементи – стенд стає яскравим і освітленим.

Якщо ж треба приховати ферми, то на каркас кріпиться рейка і банера натягують з заворотом на ферми.

В такому випадку можна отримати довгу стіну із зображенням без стиків – це одне з основних переваг стендів з ферм!

Якщо є необхідність повісити на банерну стіну товар, телевізор або об'ємний логотип, то ферми дозволяють закріпити під банер лист ДСП для монтажу важких речей.

Величезний плюс фермових стендів – висока швидкість монтажу. Часто на підготовку приміщення до презентації виділяється всього одна ніч і ферми є майже єдиним конструктором, який можна звести швидко.

Термін виробництва ферм досить довгий. Треба зварити конструкцію, ретельно зачистити шви, нанести полімерну фарбу, адже ферма повинна бути красивою і міцною. Для зберігання ферм не потрібно спеціальних умов, вони можуть зберігатись навіть в гаражі. Звичайно за такої умови неминуча невелика корозія, але привести ферму в порядок можна досить швидко – збити стару фарбу за допомогою піскоструменю і пофарбувати знову.

Вартість стенду з ферм одна з найбільш прийнятних.

Ексклюзивні стенди та стенди з профілю коштують дорожче. Оренда стенду з ферм – також одне з найбільш економних рішень при будівництві виставкового стенду.

Ми рекомендуємо вам розглядати стенд з ферм як рішення, коли необхідно вкладатися в бюджет.

Бажаєте якісно і швидко побудувати виставковий стенд або провести презентацію – звертайтесь в рекламну майстерню "Світ Проектів".

Відгуки

Хотим выразить огромную благодарность прекрасному коллективу компании «Світ Проектів». За время работы над нашим проектом мы ощутили, что значит работать в атмосфере настоящих профессионалов своего дела. Команда «Світ проектів» проявила грамотность, четкость и пунктуальность при решении всех поставленных перед ними задач и с легкостью устраняла все проблемы, которые возникали. Качество работы было на самом высоком уровне. Креативные идеи и приятное общение во время работы принесли особое удовольствие.

Компания «Світ Проектів» продемонстрировала настоящее европейское качество и индивидуальный подход работы с клиентом. Вы вдохновляете, мотивируете на создание новых проектов. Вы лучшие. Спасибо Вам за все.

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!

Бец Людмила
Marketing & PR Manager
Credit Collection Group

Компанія "Credit Collection Group" висловлює подяку рекламно-виробничому підприємству "Світ Проектів" за плідну та взаємовигідну співпрацю в галузі розробки та виготовлення якісної рекламної продукції. Сумлінно та вчасно виконуючи свої обов'язки, вони зарекомендували себе як надійні та відповідальні партнери.

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів», а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: