Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Стенди з ферм
Краткое описание категории Стенды из ферм (укр) (Більше інформації...)
2014
730
2011
764
2014
733
Я бажаю це!
2011
765
2012
742
2008
766
Я бажаю це!
2018
1124
2011
753
2011
767
Я бажаю це!
2017
756
2017
757
2013
745
Я бажаю це!
2014
728
2018
1132
Я бажаю це!

Стенди з металевих ферм

 

Металеві ферми дозволяють будувати дуже високі і міцні виставкові стенди, виготовляти підвісні конструкції, конструювати подіуми під автомобілі і т.п. З ферм збирається каркас, який обтягується банером або закривається пластиком (ПВХ, полістиролом і т.п.).

 

Завдяки високій міцності, з ферм можна побудувати вуличну конструкцію без ризику, що її віднесе будь-який більш-менш сильний порив вітру. Висота стенду з ферм може досягати 6 і більше метрів.

 

Перевагою стенду з ферм є можливість побудувати дуже високу конструкцію, міцність, можливість кріпити на фермах важкі елементи, довговічність ферм.

 

Недолік - висока візуальна "ваговитість" виставкового стенду такого типу, трудомісткість складання в порівнянні з профілем: будівництво такого стенду вимагає досить високої кваліфікації монтажників.

 

Звертайтеся в рекламну майстерню "Світ проектів"

Відгуки

Коллектив
Lux Fur «Шубонька»

Хотим выразить огромную благодарность прекрасному коллективу компании «Світ Проектів». За время работы над нашим проектом мы ощутили, что значит работать в атмосфере настоящих профессионалов своего дела. Команда «Світ проектів» проявила грамотность, четкость и пунктуальность при решении всех поставленных перед ними задач и с легкостью устраняла все проблемы, которые возникали. Качество работы было на самом высоком уровне. Креативные идеи и приятное общение во время работы принесли особое удовольствие.

Компания «Світ Проектів» продемонстрировала настоящее европейское качество и индивидуальный подход работы с клиентом. Вы вдохновляете, мотивируете на создание новых проектов. Вы лучшие. Спасибо Вам за все.

Бец Людмила
Marketing & PR Manager
Credit Collection Group

Компанія "Credit Collection Group" висловлює подяку рекламно-виробничому підприємству "Світ Проектів" за плідну та взаємовигідну співпрацю в галузі розробки та виготовлення якісної рекламної продукції. Сумлінно та вчасно виконуючи свої обов'язки, вони зарекомендували себе як надійні та відповідальні партнери.

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів»,а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!Замовити дзвінок
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
Коментар: