Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Трендові фасадні вивіски у 2022 році

Фасад можна порівняти з візитною карткою установи, де фасадна вивіска є невід'ємною її частиною і є потужним рекламним інструментом. Сьогодні жодна компанія не обходиться без яскравої зовнішньої реклами, спрямованої збільшення потоку клієнтів.

Фасадні вивіски ненав'язливо привертають увагу, їхня місія полягає у створенні у потенційних споживачів візуального враження, що сприяє подальшому спілкуванню. Оскільки досі актуальною залишається думка про те, що зустрічають по одягу, вивіска і виступає як той самий «одяг». Так само, як виходить з моди той чи інший одяг, вивіски з часом теж мають властивість втрачати свою привабливість для клієнтів.

Законодавці моди фасадних вивісок у 2022 році

Зупинимося на п'яти основних видах рекламних продуктів, які будуть на піку популярності цього сезону:

  • Світлова рекламна вивіска. Виготовлення вивіски здійснюється шляхом з'єднання каркасу та світлових елементів, що застосовуються для висвітлення тексту. Вона може бути об'ємна, плоска та фігурна. В основі вивіски – алюмінієвий композит, на ньому вирізають логотип або текст, з тильного боку розміщують кольоровий акрил. В результаті отримуємо прорізне підсвічування. Замовити вивіску у Києві ви можете у компанії «Світ проектів».

  • Вивіска з неонових скляних трубок. Для виготовлення напису на вивісці застосовують трубки із спеціального скла, заповнені інертним газом. Взаємодія люмінофора, нанесеного на внутрішні стінки, з газом дозволяє досягти яскравого неонового світіння. Такий рекламний продукт має невелику вартість, водночас є надійним і довговічним. Споживання енергоресурсів мінімальне.

  • Вивіски із застосуванням гнучкого неону. Напис на вивісці виконується за допомогою гнучкого шнура, оснащеного світлодіодними лампами. Цей матеріал дуже гнучкий та еластичний, при цьому має високу міцність. Світлодіоди, що знаходяться всередині прозорого шнура, забезпечують яскраве свічення написи. Завдяки своїм властивостям неоновий шнур дозволяє робити написи та логотипи невеликих розмірів. Яскраві неонові дроти дозволяють виконати вражаючий рекламний продукт, який неодмінно приверне увагу потенційних споживачів. У майстерні реклами «Світ проектів» ви зможете замовити вивіску, виготовлену із застосуванням холодного неону будь-якого розміру та конфігурації з різним підсвічуванням.

  • Об'ємні літери для вивіски. Одним із трендових видів зовнішньої реклами є об'ємні букви. Вивіска з об'ємних букв складається з окремих елементів, що складаються в єдине ціле. При виготовленні сучасного рекламного продукту можуть використовуватися несвітлові, світлові та контражурні літери.

  • Світлодинамічні фасадні вивіски. Для максимального залучення уваги потенційних споживачів до рекламного продукту використовують різні світлові ефекти, такі як переливання, спалахи, динамічні зміни кольору. Даний вид фасадних вивісок може бути виконаний як рядок, що біжить, об'ємні літери з динамічним підсвічуванням, смарт вивіски.

Рекламні вивіски у Києві заполонили своєю різноманітністю. Фахівці компанії «Світ проектів» завжди йдуть у ногу з часом, тому трендова фасадна вивіска у Києві – це наш «коник». Професійні дизайнери компанії постійно стежать за новими тенденціями рекламної індустрії. Ми розробимо індивідуальний проект сучасної та оригінальної рекламної вивіски, яка зробить ваш бренд популярним та пізнаваним серед широкого кола споживачів.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: