Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Види та технології виготовлення лайтбоксів

Світлові короби (лайтбокси) - затребуваний елемент зовнішньої реклами, що є цільною матовою конструкцією з вбудованим світлодіодним підсвічуванням. Залежно від дизайну та технології реалізації підсвічуватись може лицьова або бічна частина. Нерідко клієнти замовляють контражурне підсвічування, яке створює відчуття ширяючих літер або зображень.

 

Ви можете замовити виготовлення лайтбоксів у Києві в компанії «Світ Проектів». Наші співробітники підготують рекламну конструкцію будь-якої складності за вашим макетом або при необхідності створять дизайн майбутнього короба, що світиться, втілять його в реальність і змонтують на об'єкті в найкоротші терміни.

Які бувають світлові короби

Складність виготовлення лайтбоксу в першу чергу залежить від форми необхідної споруди:

  • Прямокутні або квадратні конструкції - найпоширеніший вид коробів, що світяться.
  • Круглі – стильні лайтбокси такої форми все частіше використовуються в дизайні кав'ярень, магазинів та студій краси. Якщо до круглого короба приєднати торцеві кріплення, такий лайтбокс перетворюється на консоль.
  • Фігурні – найскладніші, але найефектніші вироби, що дозволяють створити рекламний напис, що максимально відповідає стилю компанії.

Як створюють світлові короби

Залежно від вибраного дизайну лайтбокси різняться технологіями виробництва.

  • Клеєний світловий короб – це бюджетний та найшвидший спосіб створити рекламний лайтбокс. Як матеріали вибирають ПВХ та акрил. Пластик, посилений ребрами жорсткості, є основою для створення каркасу виробу. Акрил покриває лицьову частину лайтбоксу. На неї наклеюється кольорова плівка. За рахунок акценту світиться і затемнених ділянок такий короб помітний навіть у погано освітленому приміщенні. До переваг клеєних коробів відноситься невелика вага, яка спрощує монтаж конструкції, та достатня жорсткість. Вона дозволяє створювати досить складні фігурні конструкції, однак клеєний короб не можна робити занадто великим. Для великих лайтбоксів використовуються міцніші конструкції.
  • Композитний короб. Він відрізняється від попереднього варіанту тим, що при його виготовленні використовуються композитні (металеві) основи, які не пропускають світло. Лайтбокс з композиту може бути будь-яких розмірів та використовуватися на вулиці. Технологія виготовлення такого короба відрізняється від інших варіантів: в цьому випадку в композиті за допомогою фрезерування вирізаються потрібні елементи, в прорізі вставляється молочний акрил, який пропускає м'яке світлодіодне свічення.
  • Банерний лайтбокс – поширений не так добре, як перші два варіанти, проте для ряду завдань він підходить ідеально. Такий світловий короб називається баннербокс. Він використовується для організації великих рекламних площин і часто встановлюється у метро, ​​готелях, аеропортах чи торгових центрах, де його може побачити багато людей. Банерні лайтбокси дозволяють створювати з них незвичайні конструкції – опуклі та увігнуті.
  • Консоль. Так називається лайтбокс із кронштейнами, які дозволяють закріпити короб на стіні та оглядати його з двох сторін.

Де замовити виготовлення лайтбоксу в Києві?

Описані варіанти застосовуються як зовнішньої реклами, так інтер'єрного розміщення. Менеджери компанії «Світ Проектів» допоможуть підібрати оптимальну технологію виготовлення світлового короба, яка виконає завдання, що стоїть перед вами, і не вимагатиме великих фінансових вкладень.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: