Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Обклеювання вітрин плівками – економічний спосіб залучити аудиторію

Візуальні рекламні прийоми – одне із основних методів привернення уваги потенційних клієнтів. Обклеювання скла грає в цьому одну з перших ролей. Якщо ваша торгова точка має великі скляні вітрини, їх вигідно використовувати для заяви про себе. Компанія «Світ Проектів» виготовляє кольорові та монохромні плівки для обклеювання вітрин у Києві та інших містах України. Ви можете використовувати їх для розміщення як зовні, так і всередині приміщення.

Які наклейки на вітрини бувають

Деякі підприємці замовляють поклейку всього вікна, інші – лише його частини. Залежно від цього різняться технології створення:

  • Коли потрібно виготовити велику рекламу розміром у вікно, використовують технологію повнокольорового або монохромного друку.
  • Якщо потрібно залишити частину вікна відкритим, ця технологія доповнюється плоттерною різкою.

Перед обклеюванням вітрин плівками слід вивчити закони конкретного населеного пункту або уточнити правила розміщення рекламних вивісок у місцевому органі влади.

Який вид наклейок на вітрини вибрати

Існує плівка на вітрину трьох типів:

  1. Глуха з повнокольоровим друком. Якщо ви хочете закрити вікно повністю і не залежати від денного освітлення, такий варіант підійде найкращим чином. Однак варто враховувати, що плівка не закриває світло повністю – у світлу пору доби вона пропускатиме сонячні промені, тому її зазвичай доповнюють монохромною чорною плівкою, наклеєною на внутрішнє скло.
  2. Перфорована з повнокольоровим друком. Така плівка пропускає денне світло, що дозволяє зробити освітлення приміщення економнішим. Також у темний час доби вона пропускає світло у зворотному напрямку – з магазину на вулицю, а значить показує клієнтам, що він відкритий.
  3. Монохромна плівка. Нею доповнюють глуху плівку для створення ефекту сутінків, або використовують для стилізованого обклеювання приміщення.

Крім цього, плівка може мати різні експлуатаційні показники. Наприклад, під час використання всередині приміщення реклама нічого очікувати піддаватися зовнішнім природним чинникам, отже, можна заощадити з її якості. За цією характеристикою плівки поділяються на дві групи:

  1. Не вицвітають до 6 місяців. Добре підходять для обклеювання вітрин усередині приміщень.
  2. Не вицвітають до 12 місяців. Можуть використовуватися поза приміщеннями, протягом року не втративши яскравості кольору.

Поклейка плівки на вулиці часто вимагає використання спецтехніки та альпіністів. Якщо вам потрібно розмістити рекламу в Києві на другому та вищому поверсі, ви можете звернутися до компанії «Світ Проектів» для узгодження робіт з монтажу таких об'єктів.

Де придбати плівки для вітрин в Києві?

Ми пропонуємо повний комплекс робіт із створення ефективного рекламного оголошення: від виготовлення макета до його реалізації та встановлення. Наша досвідчена команда та достатні виробничі потужності дозволяють створювати ефективні конструкції вже понад 14 років. За цей час ми:

  • відібрали найкращі матеріали для роботи з такими завданнями;
  • оптимізували робочий процес, завдяки якому у нас можна замовити виготовлення наклейок на вітрини терміново та отримати виріб у чітко вказані терміни.

Сучасні матеріали легко наносяться на скло, довго і ефективно служать, а після максимально комфортно демонтуються.

Звертайтесь до наших менеджерів, щоб замовити друк для вітрин в Україні. Ми виготовимо якісне рекламне полотно, надавши готовий виріб максимально швидко.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: