Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Стели і пілони
2013
561
2015
562
2018
1090
Я бажаю це!
2016
564
2015
565
2011
566
Я бажаю це!
2016
567
2012
568
2012
569
Я бажаю це!
2012
563
Аллея почета для МВД (№551)
2016
828
Я бажаю це!

Рекламні пілони - статусні об'єкти зовнішньої реклами

 

Стели і пілони - це окремо стоять рекламні конструкції. Можуть носити іміджевий (логотип, слоган) або інформаційний (покажчик напрямку, режим роботи) характер. Зазвичай під рекламної стелою мається на увазі велика конструкція, заввишки більше декількох метрів. Пілон має менші розміри і найчастіше розміщується прямо біля входу або в'їзду в будівлю.

 

Види рекламних пілонів і стел

 

Не всі компанії та організації задовольняються вивісками, багатьом для значущості та іміджу необхідно мати в своєму арсеналі стелу або пілон.

 

Вони часто використовуються:

  • Для позначення "назви" міст, сіл, областей.
  • Для АЗС (табло цін, рядок, що біжить, логотип АЗС)
  • Як покажчики торгових центрів і великих установ (спортцентр, медичні клініки, готелі, автодилери)

 

 

Рекламні стели

Основна вимога до рекламних стел - це помітність здалеку (відповідно, великі розміри конструкції, яскраві «невигорающей» кольору) і тривалий термін служби (від п'яти років і вище). У зв'язку з цим, при їх виготовленні ми використовуємо високоміцні металлокаркаси власного виробництва, алюмінієві композитні панелі з якісної забарвленням для зовнішньої обшивки і світлодіоди від перевірених постачальників.

 

Дуже велике значення має якість заливки фундаменту під конструкцію. Порушення технології застигання бетону (наприклад, заливка бетону при мінусовій температурі без додавання спеціальних присадок, пересихання бетону при укладанні влітку і т.п.) ведуть в розтріскування і зниження міцності фундаменту. Це особливо важливо з урахуванням значних вітрових навантажень, які відчувають, що окремо стоять рекламні конструкції.

 

Уже на етапі проектування стел ми пам'ятаємо про те, що в процесі їх експлуатації замовнику необхідно буде мати доступ до «нутрощів» стели для проведення технічної інспекції, заміни електротехніки, мийки, ремонту дрібних пошкоджень, викликаних сильними атмосферними опадами і т.п. Завдяки цьому наші рекламні стели дуже легко підтримувати в ідеально презентабельному стані.

 

Як правило ці об'єкти реклами зазвичай використовують великі торгові майданчики і мережі. Ми маємо досвід будівництва стел для АЗС, торгових центрів, готелів, енергетичних компаній.

 

Рекламні пілони

Пілони є зменшеною копією стел, проте мають менший розмір, знаходяться ближче до спостерігача, в зв'язку з чим на чільне місце зазвичай ставиться висока якість зовнішньої обробки, акуратність у виготовленні дрібних деталей і елементів. Так як рекламні пілони мають менші розміри, їх монтаж значно простіше і швидше.

 

Найчастіше вони встановлюються прямо на асфальт, плитку, фігурні елементи мощення і т.д.

 

Технологія виготовлення рекламних пілон і стел

 

Основою таких конструкцій є металевий каркас. Каркас обшивається листовим матеріалом. Найчастіше це алюмінієва композитна панель, але також може використовуватися листовий метал (Ранілла або алюміній), акрил, пластики, скловолокно.

 

Поверхня як правило оформляється печаткою, плоскими або об'ємними логотипами і написами, печаткою та аплікацією. Вона може бути не світловий, а може містити підсвічування як всієї поверхні так і окремих елементів.

 

Стела для АЗС як правило забезпечується електронним табло цін і табло для рекламних слоганів. А покажчики торгових центрів містять кілька лайтбоксів або банерних розтяжок для заміни назв компаній розташованих в ТЦ. Конструкції як правило ставляться на бетонну подушку і підключаються до електрики.

 

На нашому виробництві ми налагодили повний цикл виробництва стел і пілонів:

 

  • розробка дизайну
  • розробка технічної документації для затвердження і узгодження проекту в організаціях, що здійснюють нагляд за розміщенням окремо розташованих рекламних конструкцій
  • зварювання і фарбування металлокаркасов
  • обробка алюмінієвих композитних панелей
  • пайка і монтаж світлодіодних елементів
  • заливка бетонної подушки, установка закладних
  • монтаж конструкцій, в тому числі з використанням спецтехніки (автокрана, підйомника тощо).

Ці рекламні конструкції зазвичай не дешеві, тому рекомендуємо вам не ризикувати з їх купівлею за правилом "якомога дешевше", а звертатися в "Світ проектів" - ми вам запропонуємо виріб з оптимальних матеріалів за адекватну ціну!

Відгуки

Яна Шмеркiн
Фахівець з маркетингових комунікацій та PR
ТОВ «Адама Україна»

Яночка, если бы было можно, я бы работала только с тобой – больше ни с каким подрядчиком))) Жаль, что вы не все делаете, что нам нужно)

 

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів»,а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!Замовити дзвінок
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
Коментар: