Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Стели і пілони
Стели і пілони – це рекламні конструкції, що стоять окремо. Вони можуть містити іміджевий (логотип, слоган) або інформаційний (покажчик напрямку, режим роботи) характер. Зазвичай під рекламною стелою мається на увазі велика конструкція, заввишки більше декількох метрів. Пілон має менші розміри і найчастіше розташовується прямо біля входу або в'їзду в будівлю. (Більше інформації...)
Стела з АКП висотою 6 метрів (№902)
2013
561
Стела вулична для арт-інсталяцій Le Silpo (№198)
2015
562
Стела для автосалону (№1398)
2018
1090
Я бажаю це!
Велика і мала вулична стела DWA Volkswagen (№84)
2016
564
Пілон Fiat (№128)
2015
565
Стела Адмірал Клуб (№400)
2011
566
Я бажаю це!
Невелика стела DWA (№84)
2016
567
Преміальна стела для готелю (№374)
2012
568
Стела-лайтбокс Mobil (№1117)
2012
569
Я бажаю це!
Преміальна стела для готелю (№470)
2012
563
Алея пошани для МВС (№551)
Аллея почета для МВД (№551)
2016
828
Я бажаю це!

Рекламні пілони - статусні об'єкти зовнішньої реклами

Стели і пілони – це рекламні конструкції, що стоять окремо. Вони можуть містити іміджевий (логотип, слоган) або інформаційний (покажчик напрямку, режим роботи) характер. Зазвичай під рекламною стелою мається на увазі велика конструкція, заввишки більше декількох метрів. Пілон має менші розміри і найчастіше розташовується прямо біля входу або в'їзду в будівлю.

Види рекламних пілонів і стел

Не всі компанії та організації задовольняються вивісками, багатьом для значущості та іміджу необхідно мати в своєму арсеналі стелу або пілон.

Вони часто використовуються:

  • Для позначення найменувань міст, сіл, областей;
  • Для АЗС (табло цін, рядок, що біжить, логотип АЗС);
  • Як покажчики торгових центрів і великих установ (спортцентри, медичні клініки, готелі, автодилери).

Рекламні стели

Основна вимога до рекламних стел – це помітність здалеку (відповідно, великі розміри конструкції, яскраві кольори, що не вигоряють) і тривалий термін служби (від п'яти років і вище). У зв'язку з цим, при їх виготовленні ми використовуємо металокаркаси високої міцності власного виробництва, алюмінієві композитні панелі з якісним забарвленням для зовнішньої обшивки і світлодіоди від перевірених постачальників.

Дуже велике значення має якість заливки фундаменту під конструкцію. Порушення технології застигання бетону (наприклад, заливка бетону при мінусовій температурі без додавання спеціальних присадок, пересихання бетону при укладанні влітку тощо) ведуть до розтріскування і зниження міцності фундаменту. Це особливо важливо з урахуванням значних вітрових навантажень, яким піддатливі рекламні конструкції, що стоять окремо.

Вже на етапі проектування стел ми пам'ятаємо про те, що в процесі їх експлуатації замовнику необхідно буде мати доступ до «нутрощів» стели для проведення технічної інспекції, заміни електротехніки, мийки, ремонту дрібних пошкоджень, викликаних сильними атмосферними опадами тощо. Завдяки цьому наші рекламні стели дуже легко підтримувати в ідеально презентабельному стані.

Зазвичай ці об'єкти реклами використовують великі торгові майданчики і мережі. Ми маємо досвід будівництва стел для АЗС, торгових центрів, готелів, енергетичних компаній.

Рекламні пілони

Пілони є зменшеною копією стел, проте, маючи менший розмір, знаходяться ближче до спостерігача, в зв'язку з чим на належне місце зазвичай ставиться висока якість зовнішньої обробки, акуратність у виготовленні дрібних деталей і елементів. Оскільки рекламні пілони мають менші розміри, їх монтаж значно простіший та швидший.

Найчастіше вони встановлюються прямо на асфальт, плитку, фігурні елементи мощення тощо.

Технологія виготовлення рекламних пілонів і стел

Основою таких конструкцій є металевий каркас. Каркас обшивається листовим матеріалом. Найчастіше це алюмінієва композитна панель, але також може використовуватися листовий метал (раннілла або алюміній), акрил, пластики, скловолокно.

Поверхня зазвичай оформлюється друком, пласкими або об'ємними логотипами і написами, друком та аплікацією. Вона може не підсвічуватись, а може містити підсвічування як всієї поверхні, так і окремих елементів.

Стела для АЗС як правило забезпечується електронним табло цін і табло для рекламних слоганів. А покажчики торгових центрів містять кілька лайтбоксів або банерних розтяжок для заміни назв компаній розташованих в ТЦ. Конструкції зазвичай ставляться на бетонну подушку і підключаються до електрики.

На нашому виробництві ми налагодили повний цикл виробництва стел і пілонів:

  • розробка дизайну;
  • розробка технічної документації для затвердження і узгодження проекту в організаціях, що здійснюють нагляд за розміщенням окремо розташованих рекламних конструкцій;
  • зварювання і фарбування металокаркасів;
  • обробка алюмінієвих композитних панелей;
  • пайка і монтаж світлодіодних елементів;
  • заливка бетонної подушки, установка закладних;
  • монтаж конструкцій, в тому числі з використанням спецтехніки (автокрана, підйомника тощо).

 

Ці рекламні конструкції зазвичай не дешеві, тому рекомендуємо вам не ризикувати з їх купівлею за правилом «якомога дешевше», а звертатися в «Світ Проектів» – ми запропонуємо вам виріб з оптимальних матеріалів за адекватну ціну!

Відгуки

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!

Яна Шмеркiн
Фахівець з маркетингових комунікацій та PR
ТОВ «Адама Україна»

Яночка, если бы было можно, я бы работала только с тобой – больше ни с каким подрядчиком))) Жаль, что вы не все делаете, что нам нужно)

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів», а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: