Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Дахові установки
Дахова установка – це рекламна конструкція, найчастіше великого розміру, встановлена на даху будівлі. Дахові рекламні установки можуть мати вигляд об'ємних літер, банерної розтяжки, світлодіодного табло, а також їх комбінацій. (Більше інформації...)
Фрезерна обробка - об'ємні символи з підсвічуванням (№1777)
2013
570
Монтаж дахової установки з автокрана (№1777)
2013
575
Фрезерна обробка SUBARU (№48)
2016
571
Я бажаю це!
Ремонт накришной установки Нокія (№179)
2011
572
Фрезерна обробка Pizza 33 (№250)
2014
573
Фрезерна обробка Pizza 33 (№270)
2014
574
Я бажаю це!
Фрезерна обробка (№861)
2012
576
Фрезерна обробка готелю (№219)
2012
577
Невелика дахові установки для ресторану (№752)
2015
578
Я бажаю це!
Наземна вивіска Forrest Club (№429)
2015
787
2021
1242
2021
1243
Я бажаю це!

Дахові установки – ефективний брендінг компаній-лідерів

Дахова установка – це рекламна конструкція, найчастіше великого розміру, встановлена на даху будівлі. Дахові рекламні установки можуть мати вигляд об'ємних літер, банерної розтяжки, світлодіодного табло, а також їх комбінацій.
 
Зазвичай рекламні установки на даху можуть собі дозволити досить заможні компанії, які просто зобов’язані за статусом і брендбуком мати помітну здалеку вивіску.
 
Найкраще у даховій рекламі – це те, що вона розташовується на найвищих точках міста: сучасних офісних вежах, великих торгових центрах, для позначення місця розташування представництва компанії або просто з метою впливу на споживача своїм брендом.
 

Принципи виготовлення дахових установок

 
Специфіка виготовлення і монтажу дахових установок висуває жорсткі вимоги до досвіду і професіоналізму співробітників. Монтаж рекламних установок на дахах ми здійснюємо за допомогою автовишок, автокранів або промислових альпіністів. Спочатку оцінюється можливість установки дахової установки в місці, якому бажає клієнт. Проводиться експертиза даху, оцінюється міцність як самого даху, так і будівлі, щоб вибрати тип основного металокаркасу.
 

Існує два варіанти:

 
1. Встановлювати через дах спеціальні закладні, пов'язані з несучими конструкціями будівлі, а потім ретельно гідроізолювати місця стику з дахом.
 
2. Встановлення несучої рами на дах долілиць з подальшим притисненням рами бетонними блоками. У цьому випадку немає необхідності робити отвори в даху.
 
Наразі під час будівництва нових будівель (особливо комерційних) можливість встановлення дахової вивіски на них передбачається заздалегідь і на дах будівлі виводяться закладні або готові металоконструкції, або дах від самого початку робиться пласким і міцним. У старих будинках часто доводиться обварювати технічний поверх металокаркасом, для того щоб зміцнити дах і прив’язатися до стін.
 
Важлива вимога – монтаж необхідно здійснити таким чином, щоб не порушити герметичність даху. Адже навіть невелика щілина або прокол в покритті даху призведе до протікання.
 
Монтаж несучої рами може займати кілька днів, тому що потрібен час, щоб підняти частини металоконструкції на дах не пошкодивши при цьому скло в будівлі.
 
Наступний етап – виготовлення рекламної вивіски, яка кріпиться до металокаркасу. Великі розміри, складний доступ для монтажу та обслуговування, схильність вітрових навантажень висувають специфічні вимоги до матеріалів. Якщо у випадку зі звичайними вивісками широко використовуються пластики, легкі банера, то в дахових установках – алюміній, алюмінієва композитна панель, оцинкований метал, світлодіоди, литі банера. Головне завдання при виборі матеріалів і електрообладнання – великий термін служби, витривалість до погоди, міцність конструкції. Навіть елементарна об'ємна буква повинна бути зібрана набагато краще, ніж в звичайних вивісках, тому що їй належить служба на великій висоті, де на неї буде сильно впливати вітер.
 
Плівки для обклеювання буквбанеру або фарби обираються з преміум сегменту матеріалів, стійкі до ультрафіолетового випромінювання, адже чим довше вони будуть служити – тим рідше доведеться робити їх недешеву заміну і ремонт. Те ж саме стосується світлодіодних модулів і блоків живлення.
 

Вартість виготовлення дахової установки складається з декількох складових:

 
1. Несучий металокаркас і його монтаж (іноді буває, що ця частина виробництва коштує не менше ніж рекламна складова дахової установки). У разі якщо металокаркас вже присутній на даху – у клієнта є прекрасна можливість заощадити.
 
2. Рекламна вивіска і її монтаж. Тут можливі два варіанти: спочатку взяти більш дорогі, якісні матеріали і надалі заощадити на обслуговуванні або спочатку отримати невисоку вартість за рахунок матеріалів середнього цінового сегменту, але бути готовим до вкладень для періодичного ремонту вивіски. Використовувати економ матеріали ¬¬ми не рекомендуємо.
 
3. Оформлення проекту рекламної установки і отримання дозволу на її монтаж і експлуатацію. Телефонуйте нам і ми гарантуємо, що ви отримаєте дахову установку, яка вам прослужить довго і якісно!
 
Дзвоніть до компанії «Світ Проектів» і ми гарантуємо, що ви отримаєте якісну та довговічну дахову установку. 

Відгуки

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!

Яна Шмеркiн
Фахівець з маркетингових комунікацій та PR
ТОВ «Адама Україна»

Яночка, если бы было можно, я бы работала только с тобой – больше ни с каким подрядчиком))) Жаль, что вы не все делаете, что нам нужно)

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів», а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: