Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Накришні установки
2013
570
2013
575
2016
571
Я бажаю це!
2011
572
2014
573
2014
574
Я бажаю це!
2012
576
2012
577
2015
578
Я бажаю це!
2015
787
Я бажаю це!

Дахові установки – ефективний брендінг компаній-лідерів

Дахова установка - це рекламна конструкція, найчастіше великого розміру, встановлена на даху будівлі. Дахові рекламні установки можуть мати вигляд об'ємних літер, банерної розтяжки, світлодіодного табло, а також їх комбінацій.

Як правило рекламні установки на даху можуть собі дозволити досить заможні компанії, які просто зобовязані за статусом і брендбуком мати помітну здалеку вивіску.

Найкраще у даховій рекламі - це те, що вона розташовується на найвищих точках міста :сучасних офісних вежах, великих торгових центрах, для позначення місця розташування представництва компанії або просто з метою впливати на споживача своїм брендом.

Принципи виготовлення дахових установок

Специфіка виготовлення і монтажу дахових установок висуває жорсткі вимоги до досвіду і професіоналізму співробітників. Монтаж рекламних установок на дахах ми здійснюємо за допомогою автовишок, автокранів або промислових альпіністів. Спочатку оцінюється можливість установки дахової установки в місці, що хоче клієнт. Проводиться експертиза даху, оцінюється фортеця як самого даху так і будівлі, щоб вибрати тип основного металокаркасу.

Існує два варіанти:

1. Встановлювати через дах спеціальні закладні, пов'язані з несучими конструкціями будівлі, і потім ретельно гідроізолювати місця стику з дахом.

2. Встановлення несучої рами на дах плазом з подальшим притисненням рами бетонними блоками. У цьому випадку немає необхідності робити отвори в даху.

Зараз при будівництві нових будівель (особливо комерційних) можливість встановлення дахової вивіски на них передбачається заздалегідь і на дах будівлі виводяться заставні або готові металоконструції, або дах з самого початку робиться плоским і міцним. У старих будинках часто доводиться обварювати технічний поверх металокаркасом, для того щоб зміцнити дах і привязатися до стін.

Важлива вимога - монтаж необхідно здійснити таким чином, щоб не порушити герметичність даху. Адже навіть невелика щілина або прокол в покритті даху призведе до протікання.

Монтаж несучої рами може займати кілька днів, тому що потрібен час, щоб підняти частини металоконструкції на дах не пошкодивши при цьому скління будівлі.

Наступний етап - виготовлення рекламної вивіски, яка кріпиться до металокаркасу. Великі розміри, важкий доступ для монтажу та обслуговування, схильність вітрових навантажень висувають специфічні вимоги до матеріалів. Якщо у випадку із звичайними вивісками широко використовуються пластики, легкі банера, то в дахових установках - алюміній, алюмінієва композитна панель, оцинкований метал, світлодіоди, литі банера. Головне завдання при виборі матеріалів і електрообладнання - великий термін служби, витривалість до погоди, фортеця конструкції. Навіть елементарна об'ємна буква повинна бути зібрана набагато краще, ніж в звичайних вивісках, тому що їй належить служба на великій висоті, де її буде сильно тріпати вітер.

Плівки для обклеювання букв, банера або фарби вибираються з преміум сегменту матеріалів, стійкі до ультрафіолетового випромінювання, тому що чим довше вони будуть служити - тим рідше доведеться робити їх недешеву заміну і ремонт. Те ж саме стосується світлодіодних модулів і блоків живлення.

Вартість виготовлення дахової установки складається з декількох складових

1. Несучий металокаркас і його монтаж (іноді буває, що ця частина виробництва коштує не менше ніж рекламна складова дахової установки). У разі якщо металокаркас вже присутній на даху - у клієнта є прекрасна можливість заощадити

2. Рекламна вивіска і її монтаж. Тут можливі два варіанти - спочатку взяти більш дорогі, якісні матеріали і надалі заощадити на обслуговуванні або спочатку отримати невисоку вартість за рахунок матеріалів середнього цінового сегмента, але бути готовим до вкладень для періодичного ремонту вивіски. Використовувати економ матеріали - ми не рекомендуємо.

3. Оформлення проекту рекламної установки і отримання дозволу на її монтаж іексплуатацію. Телефонуйте, і ми гарантуємо, що ви отримаєте дахову установку, яка вам прослужить довго і якісно!

Відгуки

Яна Шмеркiн
Фахівець з маркетингових комунікацій та PR
ТОВ «Адама Україна»

Яночка, если бы было можно, я бы работала только с тобой – больше ни с каким подрядчиком))) Жаль, что вы не все делаете, что нам нужно)

 

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів»,а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!Замовити дзвінок
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
Коментар: