Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Меблі
Офісні меблі


3
Столи, тумбочки, перегородки для опенспейса (№1411)
2018
1095
Перегородки на столи
2016
1042
Шпонирований стол- ресепшен (№1430)
2018
1101
Я бажаю це!
Промомеблі


3
Меблі з ДСП з підсвічуванням (№290)
2017
1000
Вітрина і стелажі з фанери (№991)
2017
1004
Стійка демонстраційна BOSCH (№1104)
2011
990
Я бажаю це!
Торгівельні меблі


3
Торговий острівець (№68)
2016
997
Торговий острівець (№485)
2016
993
Вітрини для косметики (№679)
2017
1005
Я бажаю це!

Ми з задоволенням виготовляємо для вас меблі європейського якості за українськими цінами. Ми маю гігантський досвід у виробництві меблів, доповнені знаннях в області рекламних технологій, завдяки чому не обмежені звичайного переліку матеріалів та традиційними технологіями меблевим компаніям. Навіть для створення звичайної офісної меблів ми підходимо творчо, виготовляємо красиві, довговічні вироби у стислі терміни.

Ми впевнені, що для вашого офісу або торгового пункту необхідні меблі, яка буде ідеально відповідати специфіці саме вашої компанії. Тому ми не виробляємо стандартну меблі - адже всі наші замовники різні, з різними смаками та вимогами. Завдяки унікальній системі керування виробництвом, ми можемо виготовити меблі по індивідуальному проекту за ціною, співставною з стандартним меблями.
Мы профессионально ведем крупные проекты

Окремим напрямом нашого меблів бізнесу є супровід переїздів великих компаній у нові офіси. Ми прекрасно знаємо, що таке переміщення сотень робочих місць з одного кінця міста в інше, що такі заходи супроводжуються ремонтами і дуже часто стають стрессом для співробітників. Ми умеем організувати процес так, щоб клієнт у цьому питанні був спокоен, що з меблями у нього буде все в порядку. У разі супроводу великого проекту, ми забезпечуємо цілодобовий зв'язок з менеджерами проекту, моментальну реакцію на запити, виїзд монтажних бригад протягом декількох годин після отримання запиту, а також безліч супутніх послуг, таких як демонтаж і монтаж існуючої меблів замовника, брендування приміщень нового офісу, Виготовлення інтер'єрних вивісок, декорація стекляних перегородчат витражними плівками, брендування службових автомобілів тощо.
Офісна меблі

При розробці офісних меблів основну увагу ми приділяємо тому, щоб вироби були максимально функціональні, вписувалися в фірмовий стиль компанії і мали адекватну вартість. Ми виготовляємо офісні столи, офісні шафи, офісні тумбочки, столики-ресепшен, офісні кухні та інші меблі. Більше дізнатись ви можете в розділі Офісна меблі.

 

 
Торгова мебель

Мы изготавливаем витрины, демонстрационные и торговые стойки, прилавки. Комбінуючи різноманітні матеріали і технології, додаючи декоративне підсвічування, ми доб'ємося того, щоб ваш товар відмінно виділявся і був добре помітний серед безлічі конкурентів. Ми виробляємо як одиничні вироби, так і здійснюємо комплексні проекти по виготовленню торгового обладнання, включаючи складання меблів замовника, перевезення, зберігання на нашому складі, а також вирішення питань з брендування торгового залу. Більш детально про реалізацію проектів, пов'язаних із торговим меблів, читайте, будь ласка, в розділі Торгова мебель.

 
Промомебель

Наша промомебель гарантує увагу до вашої товару або послуги. Презентабельные отделочные материалы, сумасшедшие световые эффекты, подключение вашего оборудования для создания действующих моделей и образцов! Обращайтесь, ми будемо ради виготовляти для вас щось унікальне і неповторне. Більше інформації - в розділі Промомебель.

Відгуки

Орел Валерий
Ст. инженер
МТС-Украина

Что понравилось и запомнилось в процессе сотрудничества с "Миром проектов?

Оперативность и четкость в оформлени заказа, компьютерное моделирование изделия, со знанием всех технических характеристик, консультационная поддержка на стадии заказа, помощь в выборе модели, грамотный инженерный подход к вопросам изготовления и монтажа. Чувствовалось, что в компании с большим уважением и паритетом относятся к потенциальным заказчикам, независимо от их статуса, стоимости заказа и пр. деталей. Изготовление, доставку осуществили оперативно, монтаж - качественно и в строго оговоренные сроки.

Приятно осозновать, что в Украине есть компании, которые обеспечивают по настоящему европейские стандарты работы.

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів»,а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!Замовити дзвінок
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
Коментар: