Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Меблі
Захисні перегородки
Захисні офісні перегородки дозволять не лише якісно захистити простір співробітника для продуктивної роботи, але і захистять від протягу і небажаних контактів з іншими людьми. (Перейти в розділ...)


3
2018
1212
2018
1215
2018
1214
Я бажаю це!
Офісні меблі
Ми накопичили значний досвід у виготовленні меблів для офісних приміщень. Столи, тумби, шафи з металу і ДСП - все це ми робимо якісно і швидко. Про те що ми робимо меблі завжди в строк уже ходять легенди! (Перейти в розділ...)


3
Столи, тумбочки, перегородки для опенспейса (№1411)
2018
1095
Перегородки на столи
2016
1042
Шпонирований стол- ресепшен (№1430)
2018
1101
Я бажаю це!
Промомеблі
Вигідно показати свою продукцію в місці продажу, красиво піднести товар покупцеві, дати максимум інформації про нього, привернути до нього увагу - це лише деякі переваги якісної промомебелі. (Перейти в розділ...)


3
Меблі з ДСП з підсвічуванням (№290)
2017
1000
Вітрина і стелажі з фанери (№991)
2017
1004
Стійка демонстраційна BOSCH (№1104)
2011
990
Я бажаю це!
Торгівельні меблі
Красиво оформлена торгова точка або вітрина, якісна підсвічування, збільшують довіру покупця до вашого товару, а значить підвищують ймовірність зробити покупку у вас! (Перейти в розділ...)


3
Торговий острівець (№68)
2016
997
Торговий острівець (№485)
2016
993
Вітрини для косметики (№679)
2017
1005
Я бажаю це!

Кращі офісні, промо- та торгівельні меблі в Києві

Ми з задоволенням виготовимо для вас меблі європейської якості за українськими цінами. Ми маємо гігантський досвід у виробництві меблів, доповнений знаннями у сфері рекламних технологій, завдяки чому не обмежені звичайним переліком матеріалів і традиційними технологіями меблевих компаній. Навіть до створення звичайних офісних меблів ми підходимо творчо, виготовляючи гарні, довговічні вироби в стислі терміни.

Ми впевнені, що для вашого офісу чи торгової точки необхідні меблі, які будуть ідеально відповідати специфіці саме вашого підприємства. Тому ми не виробляємо стандартні меблі – адже всі наші замовники різні, з різними смаками та вимогами. Завдяки унікальній системі управління виробництвом, ми можемо виготовити меблі за індивідуальним проектом та за ціною, яку можна порівняти зі стандартними меблями.

Виготовлення торгівельних меблів на замовлення

Ми займаємося виготовленням торгівельних меблів в Києві вже десяток років і маємо в портфоліо багато цікавих робіт. Наші торгівельні меблі прикрашають кращі торгові центри Києва. У нас немає складу типових виробів – ми виготовляємо торгівельні меблі на замовлення і маємо репутацію компанії, яка чітко дотримується домовлених термінів виконання.

Під час виготовлення торгівельних меблів ми використовуємо напрацьований роками досвід створення зовнішньої реклами, виставкових стендів, спираємося на перевірених постачальників скла, світлодіодної техніки, облицювальних матеріалів. Якщо вам потрібен перевірений підрядник, який виготовить торгівельні меблі в Києві і по всій Україні не тільки якісно, але і швидко – вам слід звернутися до нас.

Ми поділили наші роботи з меблями на три категорії:

  • офісні меблі;
  • торгівельні меблі;
  • промомеблі.

Кожна з категорій має багато прикладів готових рішень меблів, виготовлених з ДСП, МДФ, металу і скла. Наші виробничі потужності дозволяють в лічені дні меблювати цілі поверхи офісних приміщень, виготовляти торгівельні меблі для величезних торгових залів і швидко готувати промомеблі для проведення акцій.

Ми відрізняємося від стандартних меблевих компаній багатим досвідом у виробництві нестандартних виробів, умінням працювати практично з усіма матеріалами, налагодженою системою управління виробництвом рекламних виробів. Адже в рекламному бізнесі все потрібно на «вчора».

Ми професійно ведемо великі проекти

Окремим напрямком нашої меблевого бізнесу є супровід переїздів великих компаній в нові офіси. Ми відмінно знаємо, що таке переїзд сотні робочих місць з одного кінця міста в інший, що такі заходи супроводжуються ремонтами і дуже часто є стресом для співробітників. Ми вміємо організувати процес так, щоб клієнт в цій метушні був спокійний, що з меблями у нього буде все в порядку. У разі супроводу великого проекту, ми забезпечуємо цілодобовий зв'язок з менеджерами проекту, моментальну реакцію на запити, виїзд монтажних бригад протягом декількох годин після отримання запиту, а також безліч супроводжуючих послуг, таких як демонтаж і монтаж наявних меблів замовника, брендування приміщень нового офісу, виготовлення інтер'єрних вивісок, декорування скляних перегородок вітражними плівками, брендування службових автомобілів та інше.

Якщо ви шукайте надійного підрядника з хорошою репутацією – звертайтеся в «Світ проектів» і ви отримаєте першокласний сервіс від одного з лідерів ринку!

Відгуки

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!

Орел Валерий
Ст. инженер
МТС-Украина

Что понравилось и запомнилось в процессе сотрудничества с "Миром проектов?

Оперативность и четкость в оформлени заказа, компьютерное моделирование изделия, со знанием всех технических характеристик, консультационная поддержка на стадии заказа, помощь в выборе модели, грамотный инженерный подход к вопросам изготовления и монтажа. Чувствовалось, что в компании с большим уважением и паритетом относятся к потенциальным заказчикам, независимо от их статуса, стоимости заказа и пр. деталей. Изготовление, доставку осуществили оперативно, монтаж - качественно и в строго оговоренные сроки.

Приятно осозновать, что в Украине есть компании, которые обеспечивают по настоящему европейские стандарты работы.

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів», а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: