Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Виставкові стенди
Ексклюзивні стенди
Якщо ви хочете бути єдиними і неповторними, справити сильне враження на клієнтів і партнерів, то ваш вибір – це «ексклюзив». Ексклюзивний виставковий стенд може бути маленьким або величезним, але результат він дає завжди один – гарантована унікальність і неповторність. (Перейти в розділ...)


3
Виставковий стенд Brilliance
2011
747
Виставковий стенд Мінекології
2013
744
2021
1266
Я бажаю це!
Стенди з профілю
Каркас для такого виставкового стенду виготовляється з алюмінієвого профілю. Переваги стенду з профілю – «багаторазовість», порівняно невелика вага, легкість в транспортуванні і збірці, невисока ціна. Недолік – специфічний зовнішній вигляд (видно каркас), низька міцність «стін» з пластику. (Перейти в розділ...)
Стенд БХФЗ у Франкфурті
Стенд і великий стіл-ресепшн з профілю


3
Стенд БХФЗ у Франкфурті
Стенд БХФЗ у Франкфурті
2008

Стенд Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу у Франкфурті. Виготовлений з стандартного алюмінієвого профілю. Вивіска зі світлодіодним підсвічуванням. Стела для буклетів з лайтбоксів вгорі.

78
Виставковий стенд з профілю Diameb ціна
2012
741
Стенд і великий стіл-ресепшн з профілю
Стенд і великий стіл-ресепшн з профілю
2011

Стенд виконаний з профілів і ПВХ-панелей, оформлених кольоровою плівкою. На правій стінці стенду натягнутий банер з печаткою. Підсвічування банера і фриза здійснюється галогеновими прожекторами. Стіл-ресепшн прикрашають об'ємні букви логотипу компанії «СКФ Євротрейд АКЦІЄБОЛАГ"

209
Я бажаю це!
Стенди з ферм
Металеві ферми дозволяють будувати дуже високі і міцні виставкові стенди, виготовляти підвісні конструкції, конструювати подіуми під автомобілі тощо. Завдяки високій міцності, з ферм можна побудувати вуличну конструкцію без ризику, що її віднесе будь-який більш-менш сильний порив вітру. (Перейти в розділ...)


3
Виставковий стенд Zeppelin
2014
730
Виставковий стенд Аваль
2011
764
Виставковий стенд Intercom
2014
733
Я бажаю це!

Виставковий стенд від нашої компанії – відмінна якість у рамках бюджету й неухильне  дотримання термінів

Участь у виставці – серйозний проект як для учасника, так і для компанії-підрядника. Адже захід має чіткі дати початку і закінчення. При роботі з ненадійними партнерами існує ризик зірвати терміни, отримати недобудований, чи недофарбований, недооформлений виставковий стенд. За такої умови часу на «доробки» або «переробки» не залишиться – період монтажу обмежений двома-трьома днями. Ми чудово розуміємо відповідальність, яку беремо на себе при укладанні договору про співпрацю, адже з моменту заснування компанії ми займаємося проектуванням та виготовленням обладнання для виставки, виставкових стендів і відмінно знаємо, які нюанси можуть виникнути на етапах від дизайну до монтажу. Завдяки грамотному управлінському плануванню і автоматизованій паспортній системи управління виробництвом, ми ніколи не зриваємо термінів і забезпечуємо гідну якість продукції. Якщо ми говоримо «так, ми встигнемо» – ми гарантовано виконуємо всі описані в договорі роботи вчасно і в рамках узгодженої вартості.

 

Устаткування для виставок, його види

На основі стандартного алюмінієвого профілю

Каркас виставкового обладнання робиться з профілю, виготовленого з алюмінію, сріблястого, золотого, чорного або білого кольорів. Всередину нього вставляються листи пластику (ПВХ), обклеєні повноколірним друком або декоративною плівкою.

Переваги:

 • Ціна;
 • Легкість у транспортуванні і збірці.

Недоліки:

 • Типовий зовнішній вигляд;
 • Низька міцність стін.

 

Виставкове обладнання з металевих ферм

З ферм можна побудувати виставковий стенд, конструкції великої висоти і високої міцності. З ферм будується каркас, який в подальшому обшивається листовим матеріалами (ПВХ, полістиролом, ДСП, ДВП тощо) або затягується банерної тканиною.

Переваги такого виставкового обладнання:

 • Ціна;
 • Будівництво дуже високих виробів;
 • Можливість внутрішнього підсвічування;
 • Міцність.

Недоліки:

 • Складність збирання і транспортування;
 • Досить звичайний зовнішній вигляд.

Ексклюзивні конструкції

Можуть бути маленькими або величезними, але результат завжди один – гарантована унікальність і неповторність.

Переваги:

 • Реалізація будь-якої дизайнерської ідеї;
 • Вигляд «преміум класу»;
 • Дуже сильний іміджевий ефект.

Недоліки:

 • Складність монтажу та перевезення.

Що робити, якщо грошей не дуже багато, а брати участь треба?

Ми пропонуємо широкий асортимент мобільних конструкцій обладнання для виставки – легких, витончених і надійних виробів, які дозволять досить ефектно і ефективно використовувати площу. Мобільні стенди Pop-Up, X-Banner, Roll-Up для брендування, складні буклетниці, мобільні промостоли, прожектори та інше обладнання для виставок.

Як замовити виставкові стенди в Києві

Для швидкого отримання максимально повної комерційної пропозиції з побудови виставкового стенду необхідно повідомити нам наступну інформацію:

 • Назва заходу;
 • Дати проведення виставки – дата потрібна для оцінки можливості виготовлення в зазначені терміни якісного продукту;
 • В якому місті, країні і в якому виставковому центрі планується проведення виставки – при проектуванні виставкового обладнання нам треба врахувати висоту стель павільйону, його конфігурацію, можливості для розвантаження габаритних елементів стенду, вимоги виставкового стенду з оформлення проектної документації;
 • План виставки із зазначенням розташування вашого стенду на ньому.

Макет (графічна візуалізація)

Якщо ви бажаєте щоб ми розробили для вас виставкові стенди в Києві, будь ласка, повідомте нам таку інформацію:

1. Орієнтовний бюджет. Наше завдання – не продати вам дешевий виріб дорого, а підготувати максимально відповідну для ваших вимог і засобів пропозицію;

2. Посилання на ваш сайт, брендбук;

3. Фото з минулих заходів;

4. Фото робіт, які вам сподобалися;

5. Дані про те, яку функцію має виконувати площа (спілкування з кількома/багатьма/потоком відвідувачів, роздача рекламної інформації, демонстрація зразків продукції, проведення майстер-класів з користування продукцією тощо);

6. Вимоги до зонування, тобто опис зон (викладки зразків, ресепшен, кімната перемовин);

7. Навантаження на полиці, подіум, стіни тощо. Наприклад, автомобіль дуже важкий і вимагає спеціального подіуму;

8. Необхідність підсвічування;

9. Побажання до підвісних елементів (якщо потрібні);

10. Необхідність меблів і побутової техніки. Столи, стільці, телевізори, холодильник, чайник і т.д.

 

Хочете отримати якісний виставковий стенд в рамках бюджету і з дотриманням термінів? Звертайтеся в компанію «Світ проектів»!

Відгуки

Хотим выразить огромную благодарность прекрасному коллективу компании «Світ Проектів». За время работы над нашим проектом мы ощутили, что значит работать в атмосфере настоящих профессионалов своего дела. Команда «Світ проектів» проявила грамотность, четкость и пунктуальность при решении всех поставленных перед ними задач и с легкостью устраняла все проблемы, которые возникали. Качество работы было на самом высоком уровне. Креативные идеи и приятное общение во время работы принесли особое удовольствие.

Компания «Світ Проектів» продемонстрировала настоящее европейское качество и индивидуальный подход работы с клиентом. Вы вдохновляете, мотивируете на создание новых проектов. Вы лучшие. Спасибо Вам за все.

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!

Бец Людмила
Marketing & PR Manager
Credit Collection Group

Компанія "Credit Collection Group" висловлює подяку рекламно-виробничому підприємству "Світ Проектів" за плідну та взаємовигідну співпрацю в галузі розробки та виготовлення якісної рекламної продукції. Сумлінно та вчасно виконуючи свої обов'язки, вони зарекомендували себе як надійні та відповідальні партнери.

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів», а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: