Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Виставкові стенди
Ексклюзивні стенди


3
2011
747
2013
744
2013
762
Я бажаю це!
Стенди з профілю
Стенд БХФЗ у Франкфурті
Стенд і великий стіл-ресепшн з профілю


3
Стенд БХФЗ у Франкфурті
Стенд БХФЗ у Франкфурті
2008

Стенд Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу у Франкфурті. Виготовлений з стандартного алюмінієвого профілю. Вивіска зі світлодіодним підсвічуванням. Стела для буклетів з лайтбоксів вгорі.

78
2012
741
Стенд і великий стіл-ресепшн з профілю
Стенд і великий стіл-ресепшн з профілю
2011

Стенд виконаний з профілів і ПВХ-панелей, оформлених кольоровою плівкою. На правій стінці стенду натягнутий банер з печаткою. Підсвічування банера і фриза здійснюється галогеновими прожекторами. Стіл-ресепшн прикрашають об'ємні букви логотипу компанії «СКФ Євротрейд АКЦІЄБОЛАГ"

209
Я бажаю це!
Стенди з ферм


3
2014
730
2011
764
2014
733
Я бажаю це!

Виставковий стенд від нашої компанії - відмінна якість у рамках бюджету й неухильне  дотримання термінів

 

Участь у виставці – серйозний проект як для учасника, так і для компанії-підрядчика. Адже захід має чіткі дати початку й кінця. При роботі з ненадійними партнерами існує ризик зірвати термін, отримати недобудований, недофарбований, погано оформлений стенд. При цьому часу на "дороблення" або "переробки" не залишається - період монтажу обмежений двома-трьома днями. Ми прекрасно розуміємо відповідальність, яку беремо на себе при укладенні договору про співпрацю, адже з моменту заснування компанії ми займаємося проектуванням та виготовленням обладнання для виставкових стендів і відмінно знаємо, які нюанси можуть виникнути на етапах від дизайну до монтажу. Завдяки грамотному управлінському плануванню й автоматизованій системі керування виробництвом, ми ніколи не зриваємо термінів і забезпечуємо гідну якість продукції. Якщо ми кажемо "Так, ми встигнемо!" - ми гарантовано виконуємо всі описані в договорі роботи вчасно і в рамках погодженої вартості. 

 

Привести на Ваш стенд потенційних клієнтів при адекватних витратах - головна ціль, яку ми переслідуємо при проектуванні.

 

Виставкове обладнання: основні види 

На основі стандартного алюмінієвого профіля

Каркас робиться з профілю, виробленого з алюмінію, срібного, золотого, чорного чи білого кольорів. Всередину нього вставляються листи пластику (ПВХ), обклеєний повнокольоровим друком або декоративною плівкою.

 

Переваги:

 • Ціна 
 • Легкість в транспортуванні й збірці 

 

Недоліки:

 • Типовий зовнішній вигляд
 • Низька міцність стін

Виставковий стенд з металевих ферм.

З ферм можна побудувати конструкції великої висоти й високої міцності. Із ферм будується каркас, який в подальшому обшивається листовими матеріалами (ПВХ, полістиролом, ДСП, ДВП і т.п.) або затягується банерною тканиною.

 

Переваги:

 • Ціна
 • Будівництво дуже високих виробів 
 • Можливість внутрішнього підсвічування 
 • Хороша міцність 

 

Недоліки:

 • Важкість збірки й транспортування 
 • Достатньо звичайний зовнішній вигляд

Ексклюзивні конструкції.

Можуть бути маленькими або велетенськими, але результат завжди один - гарантована унікальність й неповторність.

Переваги:

 • Реалізація будь-яких дизайнерської ідеї
 • "Преміальна" зовнішність
 • Сильний іміджевий ефект 

 

Недоліки:

 • Складність монтажу й перевозки 

Що робити якщо грошей не багато, але треба брати участь?

Ми пропонуємо широкий асортимент мобільних конструкцій - легких, витончених і надійних виробів, які дозволяють достатньо ефективно використовувати площу.

 Мобільні стенди Pop-Up, X-Banner, Roll-Up для брендування, складані буклетниці, мобільні промостоли, прожектори й інше обладнання для виставок. 

Як замовити виставкові стенди в Києві?

Для швидкого отримання повної комерційної пропозиції із забудови виставкового стенду необхідно повідомити нам наступну інформацію:

 • назва заходу;
 • дати проведення виставки – дата потрібна для оцінки можливостей виготовлення у вказаний термін якісного продукту. 
 • У якому місті, країні у якому виставочному центрі планується проведення виставки – при проектуванні стендів нам потрібно врахувати висоту стелі павільйону, його конфігурацію, можливості для розвантаження габаритних елементів стенду , вимоги виставкового стенду з оформлення проектної документації ;
 • план виставки, з указівкою розташування вашого стенда на ньому;
 • макет (графічна візуалізація).

 

Якщо ви бажаєте щоб мі розробили для Вас макет виставкового стенду, будь ласка, скажіть нам таку інформацію:

 • Орієнтовний бюджет. Наша задача - не продати Вам дешевий виріб дорого, а підготувати максимально відповідну Вашим вимогам й матеріальним можливостям пропозицію.
 • Посилання на Ваш сайт, брендбук.
 • Фото з попередніх заходів.
 • Фото робіт, які Вам сподобались.
 • Данні про те, яку функцію повинна виконувати площа (спілкування з декількома/ багатьма/ потоком відвідувачів, роздача рекламної інформації, демонстрація зразків продукції, проведення майстер- класів з використання продукції тощо).
 • Вимоги щодо зонування тобто опис зон (викладки зразків, ресепшн, переговорна).
 • Навантаження на стелю, подіум, стіни тощо. Наприклад, автомобіль дуже важкий і потребує спеціального подіума. 
 • Необхідність підсвічування.
 • Побажання щодо елементів підсвічування (якщо потрібні).
 • Необхідність меблів і побутової техніки. Столи, стільці, телевізори, холодильники тощо.

 

Бажаєте отримати якісний виставковий стенд у рамках бюджету й із дотриманням термінів? Звертайтесь у компанію Світ Проектів!

Відгуки

Коллектив
Lux Fur «Шубонька»

Хотим выразить огромную благодарность прекрасному коллективу компании «Світ Проектів». За время работы над нашим проектом мы ощутили, что значит работать в атмосфере настоящих профессионалов своего дела. Команда «Світ проектів» проявила грамотность, четкость и пунктуальность при решении всех поставленных перед ними задач и с легкостью устраняла все проблемы, которые возникали. Качество работы было на самом высоком уровне. Креативные идеи и приятное общение во время работы принесли особое удовольствие.

Компания «Світ Проектів» продемонстрировала настоящее европейское качество и индивидуальный подход работы с клиентом. Вы вдохновляете, мотивируете на создание новых проектов. Вы лучшие. Спасибо Вам за все.

Бец Людмила
Marketing & PR Manager
Credit Collection Group

Компанія "Credit Collection Group" висловлює подяку рекламно-виробничому підприємству "Світ Проектів" за плідну та взаємовигідну співпрацю в галузі розробки та виготовлення якісної рекламної продукції. Сумлінно та вчасно виконуючи свої обов'язки, вони зарекомендували себе як надійні та відповідальні партнери.

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів»,а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!Замовити дзвінок
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
Коментар: