Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Стенди з профілю
Каркас для такого виставкового стенду виготовляється з алюмінієвого профілю. (Більше інформації...)
Стенд БХФЗ у Франкфурті
Стенд БХФЗ у Франкфурті

Стенд Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу у Франкфурті. Виготовлений з стандартного алюмінієвого профілю. Вивіска зі світлодіодним підсвічуванням. Стела для буклетів з лайтбоксів вгорі.

2008
78
Виставковий стенд з профілю Diameb ціна
2012
741
Стенд і великий стіл-ресепшн з профілю
Стенд і великий стіл-ресепшн з профілю

Стенд виконаний з профілів і ПВХ-панелей, оформлених кольоровою плівкою. На правій стінці стенду натягнутий банер з печаткою. Підсвічування банера і фриза здійснюється галогеновими прожекторами. Стіл-ресепшн прикрашають об'ємні букви логотипу компанії «СКФ Євротрейд АКЦІЄБОЛАГ"

2011
209
Я бажаю це!
Стенд Маріуполь-Сіті
Стенд Маріуполь-Сіті

Простий виставковий стенд зі стандартного профілю. Підсвічування верхній частині галогеновими прожекторами. На жаль, настала криза, і клієнт так і не розрахувався за цей стенд.

2008
80
Розбірний стенд з профілю
Розбірний стенд з профілю

Каркас стенду виготовлений з стандартного алюмінієвого профілю. Панелі заповнення - пластик ПВХ з повнокольоровим друком. Стенд повністю розібраний, багаторазовий.

2012
401
Невеликий виставковий стенд Мінекології
2013
743
Я бажаю це!
Виставковий стенд і світлодіодна вивіска
Виставковий стенд і світлодіодна вивіска

Стелажі з підсвічуванням люмінесцентними лампами, логотип зі світлодіодним контражурной підсвічуванням і стіл-ресепшен з профілю.

2012
293
Виставковий стенд Vegan Prod
2015
746
Стенд "Укррічфлот" (№74)
Стенд "Укррічфлот"

Стенд компанії "Укррічфлот". Несучі елементи виконані з стандартного алюмінієвого профілю. Напис UKRRICHFLOT - з фарбованого пінопласту. Підсвічування галогеновими прожекторами на штангах.

2010
82
Я бажаю це!
Виставковий стенд Мінекології вартість
2013
737
Стіна з підсвічуванням
2014
726
2019
1193
Я бажаю це!
2019
1208
Pop Up (Поп Ап) на виставковому стенді
Pop Up (Поп Ап) на выставочном стенде
2013
723
Я бажаю це!

Продаж стендів в Києві

Алюмінієві профілі – один з перших конструкторів, які з'явилися на рекламному ринку України і, який досі не втратив популярності.

Ми займалися продажами стендів з алюмінієвих профілів з моменту заснування компанії і накопичили значний досвід їх використання.

Профілі залучають клієнтів і конструкторів великим вибором перетинів, з'єднань, фурнітури, можливістю робити як невеликі конструкції типу вітрин, ресепшенів, так і будувати височенні тимчасові приміщення в стислі терміни.

Стенди з профілю, їх переваги:

1. Гнучкість використання. Зроблений одного разу виставковий стенд можна побудувати не тільки в запланованій конфігурації, але і в альтернативній – профілі дозволяють змінювати конфігурацію стенду. Також завжди можна замовити елементи стенду і добудувати стенд більшої площі;

2. Багаторазовість. Стенд можна збирати і розбирати багаторазово. При акуратному використання він прослужить багато років;

3. Компактність і легкість. Стенди з алюмінієвого профілю можна розібрати до палиць, таким чином можна розмістити його в невеликому вантажному або навіть легковому автомобілі;

4. Легкість в збірці. Спробувавши зібрати один раз, практично будь-яка людина може зробити це повторно. Тому такі стенди часто замовляють компанії, які планують збирати стенд за допомогою своїх монтажників. У таких випадках при продажах стендів ми надаємо складальну документацію;

5. Ціна. Вартість такого стенду може здатися дорогою в порівнянні з орендними стендами або стендами з ДСП, проте всі вищевказані переваги дозволяють використовувати стенд багаторазово і солідно вигравати у ціні.

6. Недоліки. Стенди з профілю мають специфічний зовнішній вигляд, у багатьох будівлях профілі не приховують від глядача. Цей недолік усунемо – можна використовувати каркас з профілю в прихованому вигляді і нашивати обшивку зверху.

Конструкція стендів з профілю

Стенд з профілю складається зі стоячих напрямних і сполучних перемичок. Деякі виробники алюмінієвого профілю (Octanorm, наприклад) виготовляють настільки потужні, що їх можна використовувати для будівництва двоповерхових стендів.

Сполучні перемички пов'язують між собою стоячі напрямні. Вони можуть бути як прямими, так і дуговими.

Пристрій профілів передбачає пази, в які вставляється заповнення.

Яке заповнення може бути:

  • ПВХ, обклеєне плівкою з друком або аплікацією;
  • Прозорий, кольоровий акрил, стільниковий полікарбонат;
  • Молочний акрил з друком. В такому випадку в стенді можна розмістити внутрішнє підсвічення і вийде стенд лайтбокс.

За допомогою профілів можна будувати:

  • стіни і фризи;
  • замкнуті приміщення, з дверима;
  • виставкові вежі;
  • лайтбокси;
  • вітрини та стелажі;
  • ресепшени;
  • архітектурні балки.

Зовнішній вигляд стенду обмежений тільки бюджетом, але не фантазією дизайнера!

Звертайтеся в «Світ Проектів» і ми продамо вам стенд, який гарно прослужить вам багато років!

Відгуки

Хотим выразить огромную благодарность прекрасному коллективу компании «Світ Проектів». За время работы над нашим проектом мы ощутили, что значит работать в атмосфере настоящих профессионалов своего дела. Команда «Світ проектів» проявила грамотность, четкость и пунктуальность при решении всех поставленных перед ними задач и с легкостью устраняла все проблемы, которые возникали. Качество работы было на самом высоком уровне. Креативные идеи и приятное общение во время работы принесли особое удовольствие.

Компания «Світ Проектів» продемонстрировала настоящее европейское качество и индивидуальный подход работы с клиентом. Вы вдохновляете, мотивируете на создание новых проектов. Вы лучшие. Спасибо Вам за все.

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!

Бец Людмила
Marketing & PR Manager
Credit Collection Group

Компанія "Credit Collection Group" висловлює подяку рекламно-виробничому підприємству "Світ Проектів" за плідну та взаємовигідну співпрацю в галузі розробки та виготовлення якісної рекламної продукції. Сумлінно та вчасно виконуючи свої обов'язки, вони зарекомендували себе як надійні та відповідальні партнери.

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів», а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: