Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Рекомендації щодо встановлення рекламних стел

Стела – габаритна вертикальна конструкція, яка розміщується на фундаменті (арматурне обв'язування, залите бетоном), її добре видно здалеку. Вона може містити мерехтливі або статичні компоненти навігаційного, рекламного або інформаційного характеру. Виготовлення стел – процедура складніша в порівнянні з виробництвом інших рекламних конструкцій.

До виробів подібного роду також відносяться пілони: об'єкти висотою не більше 2,5 метрів, які найчастіше виконують навігаційну функцію. Такі інформаційні конструкції разміщуются біля торгових центрів, складських терміналів, автостоянок. У зв'язку з технічним прогресом рекламні пілони все частіше оснащуються керованими LCD-панелями і сенсорними екранами. Вони допомогають користувачам знайти потрібну інформацію.

Рекламна стела: виготовлення та встановлення поетапно

1. Розробка тематичного дизайну. Завдяки тривимірної візуалізації макета можна скорегувати габарити, освітлення і підібрати потрібний кут огляду. 3D-дизайн допоможе сформувати уявлення про конструкцію і оптимізувати витрати.

2. Складання кошторису. Після затвердження макета здійснюються попередні прорахунки і підбирається технологія виробництва. Це допоможе уникнути додаткових витрат. Залежно від складності інсталяції і застосовуваних матеріалів ціна стандартної 6-метрової стели може відрізнятися в кілька разів.

3. Узгодження макету носія. Юридичний аспект, який супроводжує виготовлення зовнішньої реклами в Києві та інших містах України. Щоб отримати дозвіл на монтаж в Києві, потрібно звернутися в Головний департамент з питань реклами КМДА. У разі, якщо його не отримати або надати недостовірну інформацію про ціну виробництва та розповсюдження реклами, то відповідно до Закону України № 270/96-ВР "Про рекламу" контролюючі органи можуть виписати штраф у розмірі від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

4. Фінальна підготовка проекту. Включає розрахунок фундаменту, навантажень на опори, аналіз грунту. На даному етапі забезпечується міцність конструкції та її безпеку для оточуючих.

5. Виготовлення та монтаж. Виготовляються носії реклами в цехах, оснащених агрегатами плазмового різання, звареним обладнанням, фрезерувальними верстатами. Спочатку варяться несучі металеві конструкції. Далі готуються облицювальні композитні панелі, об'ємні букви, підсвічування (неонове або світлодіодне).

 

Етапи узгодження включають:

 

 • Подачу заяви на оформлення в КП "Київреклама".
 • Отримання дозволу за підсумками засідання комісії центру естетики міського середовища.
 • Подача заяви на реєстрацію в департамент архітектури і містобудування.

 

Спектр документів для узгодження зовнішньої реклами (Київ):

 • Фото або цифровий макет локації.
 • Ескіз конструкції.
 • Проектна документація.
 • Зйомка місцевості за топогеодезичними даними (1: 500).
 • Виписка з ЄДРПОУ або копія свідоцтва держреєстрації.
 • Дозвіл від власників території на монтаж.
 • Договір охорони.
 • Заява.

 

При цьому здійснюються стандартні процедури фрезерування, розкрою, фарбування порошком і збірки. Готова стела проходить повний виробничий контроль якості і, якщо норми дотримані, відвозиться на місце установки. Монтаж здійснюється за допомогою спецтехніки (крана, вишки).

 

Стела – ефективна зовнішня реклама

Але щоб вона розкрила свій потенціал на всі 100%, треба знати, в яких місцях розміщувати носій, який кут огляду краще вибирати і як убезпечити його від ударів. Залежно від функцій, які виконує стела, визначається місце її установки.

Для торгових та бізнес центрів конструкція розміщується неподалік від входу, щоб залучити відвідувачів і допомогти їм зорієнтуватися. Рекламні стели для АЗС встановлюються перпендикулярно проїжджій дорозі в декількох метрах від неї. Пілони встановлюються на постаменті або поглибленому фундаменті.

Рекомендується встановлювати стели на просторих відкритих місцях з великою прохідністю людей. В такому випадку, коли будівлі та дерева не будуть закривати конструкцію, забезпечується належний кут огляду, завдяки чому кожен користувач зможе її побачити з різних точок вулиці.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: