Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

LED вивіска: недорога і невибаглива

Незважаючи на високий попит, що мають букви, які світяться, поступово набирає популярність і такий вид конструкцій, як LED вивіска. Вона поки що відноситься до категорії нових продуктів і з'явилася в сфері зовнішньої реклами порівняно недавно. Як джерело світла тут використовуються відкриті діоди - пікселі, завдяки чому інформаційний носій прекрасно помітний як днем, так і вночі.

Ще однією позитивною властивістю виробів є можливість генерації динамічного контенту. Логотип і напис можуть блимати, затухати, переливатися і робити інші візуальні ефекти. Букви з підсвічуванням відкритими діодами - раціональне рішення. Замовивши таку вивіску для реклами свого бренду ви точно станете більш помітними, ніж конкуренти.

LED вивіска: недорога і невибагливаLED вивіска: недорога і невибагливаLED вивіска: недорога і невибаглива

LED вивіска - це економічно!

Кожен підприємець бажає, щоб його фірмова вивіска для магазину була яскравою, стильною, видною здалеку і економічною. Перш ніж ви вирішите лайтбокс купити або замовити інший рекламний носій для популяризації свого бізнесу, рекомендуємо вам звернути увагу на LED вивіску. Вона невибаглива в обслуговуванні і коштує недорого.

Ви відразу ж помітите її різницю в порівнянні з іншими видами рекламних конструкцій. Зокрема, мала витрата енергії і точкове світіння. Оскільки в складі LED носіїв використовуються діоди, а не світлодіодні стрічки, енергоефективність виробів зростає. Якщо задіяти їх замість інших видів освітлення (люмінесцентні та неонові лампи), можна скоротити витрати електрики до 5 разів.

Друга перевага - за допомогою піксельної технології можна згенерувати динамічні написи, наприклад, у вигляді біжучого або мерехтливого ​​рядка. Таким чином, вивіски на будівлях з підсвічуванням LED модулями здатні концентрувати на собі до 95% уваги перехожих. Отже, інформація, передана цим рекламним об'єктом, осяде в пам'яті людини на рівні підсвідомості, і при першій же нагоді він скористається отриманими даними.

 

Які ще переваги має виготовлення об'ємних літер з LED підсвічуванням:

 • Стабільне функціонування як в жарку погоду, так і в морозну.
 • Простота монтажу та експлуатації.
 • Термін служби мінімум 3 роки.
 • Доступна вартість.
 • Естетична привабливість.
 • Яскравість і помітність здалеку.
 • Можливість генерації динамічного зображення.
 • Оригінальність в порівнянні з типовими конструкціями.

 

Піксельна вивіска частіше використовується в якості зовнішньої рекламної конструкції, тому що вона яскрава і добре помітна, хоча в інтер'єрах теж іноді зустрічаються інформаційні носії у вигляді біжучих або мерехтливих рядків з підсвічуванням LED модулями.

Види піксельних вивісок:

 1. Монохромні - в таких виробах задіяні діоди одного кольору, при цьому є можливість управляти їх світінням, а саме регулювати яскравість, налаштовувати час включення і режими роботи.
 2. Повнокольорові - тут світлові елементи представлені в палітрі RGB. Таким чином, за рахунок 3 діодів, інтегрованих в 1 піксель, доступний вибір будь-якого кольору. Крім цього зберігається можливість управляти квітами, перемикати їх і створювати анімацію.

Вартість виготовлення LED вивіски

Підкреслити бездоганний корпоративний стиль компанії за допомогою сучасних привабливих рекламних об'єктів як усередині, так і зовні будівлі - пріоритетне завдання для кожного підприємця. Тому вигідне і якісне виготовлення вивісок цікавить кожного бізнесмена.

На об'ємні букви ціна найбільш прийнятна пропонується компанією "Світ проектів". Поширюється вона як на вироби з LED модулем, так і на класичні конструкції. Ще у нас за приємною вартістю пропонуються стели, банери, виставкові стенди та інші рекламні носії.

 

Чому варто замовити у нас:

 • Ми ефективно справляємося із замовленнями будь-якої складності.
 • Працюємо відповідально, на совість.
 • Гарантуємо високу якість продукції незалежно від бюджету клієнта.
 • Надаємо замовникам детальну інформацію про товари і допомагаємо вибрати кращий варіант.

 

Телефонуйте нам, щоб замовити об'ємні букви в Києві і отримати яскраву, привабливу рекламу!Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: