Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Лайтбокси: виготовлення в Києві за оптимальною ціною

Зовнішня реклама - популярний спосіб підвищення впізнаваності бренду і залучення нових клієнтів. Одним з варіантів її реалізації є прямокутні або фігурні зовнішні вивіски з напівпрозорих тканин з підсвічуванням всередині. Світловий короб або, як його ще називають, лайтбокс, купити в Києві готовим зазвичай немає можливості: їх виготовляють на замовлення. Цю послугу на вигідних умовах вам пропонує наша компанія "Світ проектів". Ми спеціалізуємося на виготовленні рекламних вивісок всіх типів, в тому числі і з внутрішньою підсвіткою.

Види лайтбоксів і їх переваги

У сучасних містах такі конструкції входять в число найбільш поширених варіантів зовнішньої реклами. Прийнято вважати, що виготовлення лайтбоксу - процес нескладний, адже що може бути простіше прямокутного пластикового короба.

 

Однак технологія виробництва включає безліч нюансів:

 

 • Надійність конструкції, що впливає на термін безвідмовної роботи.
 • Високі вимоги до точності розкрою і монтажу.
 • Водоізоляція світлових елементів та забезпечення подачі електрики.
 • Якість оформлення.

 

Тип фронтальної поверхні, якість плівки, жорсткість матеріалів і спосіб підключення електроенергії - фактори, що безпосередньо впливають на зовнішній вигляд і особливості роботи короба, а в кінцевому рахунку - на ККД і ефективність рекламної вивіски. Наприклад, за рахунок підбору типу та елементів підсвічування, можна заощадити до 50% енергії.

 

Перш ніж замовити лайтбокс в Києві, потрібно знати, які варіанти є на ринку:

 

 • З металевим / алюмінієвим каркасом. Простий і недорогий варіант. Короб виготовляється зі сталі і обрамлюється алюмінієвою окантовкою, що додає йому дорогою товарного вигляду. Метал легко обробляється і фарбується порошковим кольором в будь-який відтінок за шкалою PAL. Для цього деталі каркаса поміщаються в фарбувальну камеру.
 • З корпусом з оцинкованого металу / профільованого листа. Ці поверхні грунтуються, що підвищує корозійну стійкість виробу. Також конструкції з оцинковки часто облицьовують композитом - AlucoBond і Dubond. Це надає виробу презентабельність. Постер всередині короба фіксується за допомогою куточків з пластика або алюмінію.
 • Фігурний каркас. Вироби нестандартної форми - трикутної, круглої, овальної, у вигляді фігур. Виготовлення лайтбоксів даного формату актуально, коли реклама містить зображення логотипу та інших брендових елементів. При цьому задіюється згинальне обладнання та фрезерувальні верстати для розкрою, що дозволяє забезпечити плавність або строгість ліній.
 • З механізмом натяжки банера. Це безшовні конструкції, що відрізняються легкою вагою при досить великих габаритах. Замість акрилового скла тут застосовується світлорозсіювальна вінілова тканина з повнокольоровим друком. У натягу банера беруть участь алюмінієві профілі.
 • Панель-кронштейн. Конструкція, що кріпиться перпендикулярно до будівлі і володіє двома демонстраційними рекламними площинами. Через підвищене вітрове навантаження при складанні виробу використовуються профілі більшої товщини.
 • З каркасом, що відщєплюється. Вони відрізняються невеликими габаритами - 1х1 м, 1,2х1,8 м. Зручний варіант для сезонної реклами, оповіщення про акції та нові товари. Заміна рекламного постера здійснюється швидко: для цього потрібно лише зрушити алюмінієві накладки на фронтальній стороні.

 

Переваги лайтбоксу:

 

 • Його у вечірній час видно здалеку, що сприяє ефективному привертанню увагу аудиторії.
 • Дозволяє створювати ефектні афіші з кольоровими зображеннями.
 • Можливість поєднувати з іншими рекламними носіями.
 • Практичність і простота монтажу / обслуговування.
 • Не такий дорогий, як вивіски з об'ємних літер, і простіше у виготовленні.

 

Порівняємо лайтбокси з іншими затребуваними видами зовнішньої реклами: банерними розтяжками і фасадними вивісками інших типів.

Замовити виготовлення лайтбоксів в Києві ви можете у нас: телефонуйте або надішліть заявку на прорахунок на наш е-мейл. Вкажіть розмір, опишіть завдання - і ми в найкоротший час запропонуємо вам оптимальні варіанти.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: