Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Чому громадському харчуванню варто робити упор на зовнішню рекламу

Може здатися, що у сучасному світі білборди і інші види маркетингових рішень практично знецінилися, оскільки дуже поширилися соціальні мережі. Проте всюди можна побачити фасадні вивіски в Києві, на яких "продається" який-небудь ресторан живлення. Значить, працює, отже, вигідно. Чому саме для власників закладів громадського харчування зовнішня реклама така потрібна? Давайте розбиратися.

Может показаться, что в современном мире биллборды и другие виды маркетинговых решений практически обесценились, так как весьма распространились социальные сети. Однако повсеместно можно увидеть фасадные вывески в Киеве, на которых «продается» какой-либо ресторан питания. Значит, работает, следовательно, выгодно. Почему именно для владельцев заведений общепита наружная реклама столь необходима? Давайте разбираться.

При організації будь-якої кампанії, одним з важливих моментів завжди є бюджет. Безумовно, штендер або об'ємні букви по-різному коштуватимуть залежно від міста, але в цілому - це одна з найдешевших і доступніших категорій, яку можуть собі дозволити абсолютно все. Не варто нехтувати нею, навіть якщо ви досить відомі і можете собі дозволити ролик на телебаченні, оголошення в журналі і так далі. Рекламна стела може стати одним з найефективніших місць реклами і надовго запам'ятатися населенню і гостям столиці.

За статистикою ефективність таких щитів і оголошень досить велика:

  • 41% виявляють додаткову зацікавленість;
  • 70% говорять, що це може вплинути на їх придбання;
  • 58% підуть за додатковою інформацією про бренд;
  • 55% поділяться фотографією або постом в соціальній мережі;
  • 35% відразу віддадуть перевагу представленим товарам або послугам.

Велика кількість рекламних стендів часто призводить до роздратування звичайних людей, особливо це гойдається спливаючих вікон в інтернеті. Проте, класичні білборди залишаються самим менш дратівливим чинником, а іноді навіть просто корисним для споживача.

Кожен рекламний щит в тому або іншому ступені координує людський рух. Саме для власників закусочних або кафе дуже вигідно розташовувати вивіски неподалік заклади, щоб притягати просто голодних потенційних клієнтів. Це робиться уздовж великих трас і шосе, по місту. Популярний McDonald's не нехтує покажчиками, що вмить ведуть клієнта в потрібну локацію.

Рекламні конструкції і соцсети

У сучасному світі не уникнути впливу соціальних мереж. Ресторани і кафе розробляють зручні застосування, сайти, сторіночки на великих сервісах, але значимо може підвищити активність користувачів саме зовнішня реклама. На щитах можна написати інформацію про зручне мобільне застосування, дистанційний спосіб замовлення або доставку додому, знижках.

Плюси:

  • привертає багато уваги перехожих, незалежно від того, це LED виважка світлодіодна або звичайний щит;
  • підвищує активність в мобільних застосуваннях і за статистикою видалені замовлення покупців стають за об'ємом набагато більше, інформує інвесторів;
  • геозонирование - зручно замовити лайтбокс в Києві з функцією, яка фіксує попадання в цю місцевість смартфону. Після проходження людиною білборда, він може отримати на телефон повідомлення про знижку і додаткову інформацію, що закріплює отриманий ефект разом із зовнішнім контекстом.

Важливо, щоб дизайн вивіски для магазину або фасадні вивіски в Києві розроблялися професіоналами, оскільки усі ці плюси можуть померкнути, якщо при цьому реклама буде відразливою або неінформативною.

Виготовлення вивісок в Світ Проектів

У нашій компанії використовуються перспективні технології і просунуті ідеї, які орієнтовані на залучення нової аудиторії. Власникам закладів живлення рекомендуємо замовити вивіску в Києві або рекламний щит, спрямований на популяризацію вашої торгової марки.

Навіть якщо ви вважаєте, що вже придбали досить популярності, замовити зовнішню рекламу ніколи не буде зайвим. Великі бренди, відомі у всьому світі, використовують різноманітні способи нагадати про себе і закріпити свій успіх.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: