Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Оригінальна реклама бізнесу: комбіновані вивіски

Замовити виготовлення вивісок, виконаних в єдиному стилі із загальним видом будинку, що поєднує з внутрішнім дизайном або таким, що відповідає корпоративному стилю, є частиною комплексної роботи з оформлення вигляду приміщення. Немає кращого способу створити у клієнта відчуття, що він має справу з надійною, грунтовної і відповідальною компанією, ніж замовити комбіновані вивіски, що поєднують в собі модні тенденції, якісні матеріали і продуманий стиль.

Чому комбіновані вивіски працюють?

Через величезну кількість рекламних оголошень стає занадто складно відбирати справді вартісні. Є спосіб позитивно впливати на думку клієнта про компанію - продумати візуальну складову так, щоб залишити правильне враження. З цієї причини рекомендується замовити зовнішню рекламу в Києві комбінованого типу. Доказом цього послужать такі переваги:

  1. Унікальність. Поєднуючи кілька навіть самих стандартних варіантів можна створити воістину унікальну пропозицію.
  2. Впізнаваність. Клієнтам буде важко забути те, що чітко закарбувалося в пам'яті як щось красиве і гармонійне.
  3. Вигода. Замовивши комбіновану рекламу відразу, ви створюєте продуману стратегію візуального залучення клієнтів, економлячи гроші і час на зміні різних підрядників.

Якими можуть бути комбіновані вивіски?

Комбо формується з двох і більше різних видів зовнішньої реклами, завдяки чому утворюється неповторний, креативний і легко впізнаваний стиль конкретного закладу. Ваша торговельна точка істотно виділиться серед конкурентів, варто лише звернутись до співробітників компанії «Свiт Проектiв» для виготовлення рекламних вивісок будь-якої складності.

Виробництво неонових вивісок як частина комбінованої реклами

Неон відмінно підкреслює атмосферу приміщення, тому часто використовується для створення реклами в закладах, які працюють у вечірній і нічний час. Об'ємні букви з неону, що поєднуються з прорізаними на підкладці словами (що описують, наприклад, рід діяльності) дозволяють розставити правильні акценти.

Альтернативою вивісок з неону можуть стати не менш успішні фасадні вивіски зі світлодіодами. Вони безпечні і економічні, а в поєднанні з іншими типами реклами можуть створити просто космічний ефект. Світлодіодна LED вивіска також відмінно виглядає і всередині приміщення.

Як урізноманітнити вивіски з лайтбоксами?

Можна купити лайтбокс стандартної форми, але при бажанні покреативити у нас легко замовити цей тип «наружки» більш цікавих форм і конструкцій. Такі вивіски також можна розмістити не тільки на стіні будівлі, а й на кронштейнах, закріпивши в вертикальному положенні. Панелі зазначеного типу відмінно доповнюють класичну вивіску, розширюючи поле видимості і унікалізуя її.

Вивіски та фасад будівлі в єдиному стилі

Гармонійно виглядають фасадні вивіски, видавлені на підкладці або створені об'ємними літерами, які поєднуються з матеріалом облицювання будівлі. Алюмінієвий композитний матеріал дозволить приховати недоліки стін і оформити всі приміщення і вхід в єдиному стилі.

Більш дешевим варіантом стає виготовлення об'ємних букв, покритих Oracal плівкою. Цей тандем можна доповнити додатковою обклеюванням вітрин - недорого і незвично!

Зробіть раціональне грошове вкладення, звернувшись до досвідчених співробітників компанії «Свiт Проектiв». Тут можна втілити в життя проект будь-якої складності: придуманий вами або створений нашими дизайнерами. Ми допоможемо вам запам'ятатися і підняти бізнес на нові висоти!Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: