Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Як здешевити фасадну вивіску

На перший погляд може здатися, що прикметники "дешевий" і "низькосортний" є синонімами. Практика ж доводить, що рекламні конструкції, на розробку яких був виділений скромний бюджет, можуть виконувати своє завдання анітрохи не гірше за дорогу і "наворочену" зовнішню рекламу. Головне - коректне попадання у свою аудиторію, гармонійний зовнішній вигляд. А носій може бути найпростішим.

Фасадні вивіски в Києві - недорого і ефективно

Простий і лаконічний дизайн вивіски для магазину середнього рівня може бути тільки на руку його власникам, оскільки створить відчуття доступності товарів, які можуть дозволити собі все. Це непоганий маркетинговий хід, який, проте, працює тільки у своїй ніші. Якщо ви позиціонуєте себе в luxury- сегменті, то вивіски эконом-класса - це, хіба що, тимчасове рішення.

Хто може використати бюджетну рекламу

  1. Державні організації (Загси, паспортні столи, комунальні підприємства). Не тому, що їм дозволено замовляти вивіску в Києві тільки в мінімалістському стилі, а тому, що їм не потрібно себе рекламувати. Люди все одно прийдуть, адже вони роблять необхідні послуги, які більше ніде не замовиш. З цього витікає другий тип організацій, які можуть заощадити на рекламі.
  2. Компанії, що продають рідкісні або унікальні товари, що роблять рідкісні послуги. Якщо ви упевнені, що у вас немає конкурентів, то і завойовувати аудиторію, замовляючи дорогі об'ємні букви або світлодіодні панелі особливого сенсу не має.
  3. Молоді компанії, що розвиваються. У вас є великі плани щодо розвитку бізнесу, але доки немає грошей на рекламну стелу у фірмовому стилі? Будь-які фасадні вивіски в Києві можуть бути створені з недорогих матеріалів. Так, вони виглядають менш ефектно, але їх точно вистачить вам до моменту, коли бізнес піде в гору.

Бюджетні види реклами

Вывески из алюминиевого композита и ПВХ.

Це найпоширеніший тип матеріалів, використовуваний при виготовленні виважок. Реклама, зроблена з такої сировини, служить довго, стійко переносить вплив температурних коливань і може роками прикрашати вхід в магазин або кафе, і ніхто не запідозрить вас у відсутності засобів.

Банери.

Ще один поширений вид зовнішньої реклами, замовити який можна за невеликі гроші. Банери легко монтуються і демонтуються, тому можуть періодично замінюватися. А наскільки ефектно виглядатиме така розтяжка - вирішує її дизайн.

Псевдооб'ємні букви.

Напис з псевдооб'ємних букв виглядає тривимірним, хоча самі елементи плоскі. Такі букви легше і швидше виготовляються, тобто коштують вони менше ніж повноцінні об'ємні конструкції.

Вивіски без освітлення або доповнені прожекторами.

Великих витрат вимагає проведення підсвічування до рекламної конструкції. Якщо ваша компанія працює тільки вдень, то і вкладатися в дороге освітлення немає резону. Для підсвічування в зимовий час, коли рано темніє, можна використати прожекторы або встановити світлодіодну LED вивіску. Вона коштує не дуже дорого, а привертає увагу не гірше витончених світлових систем.

Замовте лайтбокс в Києві або інше зовнішнє "спостереження" на будь-який бюджет в компанії "Світ Проектів". Розвивайте свій бізнес з нами!Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: