Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

З чого складається вартість вивіски?

Як тільки підприємець приходить до висновку, що йому потрібно замовити рекламні конструкції для розміщення на фасаді будівлі, виставки або внутрішньої обробки приміщення, відразу виникає питання: «Скільки це може коштувати»? Компанія «Свiт Проектiв» підготувала матеріал, з якого видно, як формується ціна на фасадні вивіски з об'ємних літер та інші види реклами і чому дізнатися вартість заздалегідь можна тільки з великою похибкою.

Зовнішня реклама - визначаємо вартість

Перед початком робіт позначимо головні критерії, які впливають на цікаву для ціну:

  1. Вид реклами. Чим складніше система, яка використовує в створенні вивіски, тим, відповідно, більше її вартість. Наприклад, навіть виготовлення стендів в торговий зал може порівнюватися з ціною рекламної вивіски на магазин, якщо для першого використовуються складні, сучасні конструкції і технології.
  2. Матеріал. Сировина, що використовується при виготовленні різних видів реклами, в більшій мірі впливає на її вартість. Наприклад, можна лайтбокс купити і розмістити на стіні будівлі, а можна придбати панелі-кронштейни - більш складний вид лайтбоксів. Вони при інших рівних умовах будуть коштувати дорожче, адже розміщуються перпендикулярно стіні і відчувають величезну динамічне навантаження (пориви вітру). Відповідно для панелей будуть вибиратися більш міцні і дорогі матеріали.
  3. Габарити. Виробництво об'ємних літер як дуже великого, так і дрібного розміру виявляється недешевим задоволенням - обидва випадки вимагають наявності спеціального обладнання і високої майстерності оператора. Інший приклад - ціна на LED вивіску з світлодіодів також залежить від кінцевого виміру, адже потрібно прорахувати кількість джерел світла, підібрати потужність блоку живлення і підготувати короб відповідного розміру і міцності.
  4. Дизайнерські вишукування. Креативні і комбіновані оголошення краще привертають публіку, а й стоять на порядок вище.
  5. Спосіб кріплення. При фіксації реклами на даху доведеться прораховувати міцність конструкції так, щоб вона витримувала кліматичні зміни, статично і динамічні навантаження. Розміщення вивіски на стіні, наприклад, використання банерної розтяжки, буде істотно дешевше, адже закріпити таку рекламу простіше.
  6. одаткові джерела світла. Наявність та вид підсвічування - істотні критерій при формуванні вартості вивісок. Щоб замовити лайтбокс, купити панель-кронштейн доведеться заплатити більше, ніж за об'ємні букви, позбавлені додаткових джерел світла.

Об'ємні букви з підсвічуванням - недорого і вкрай ефективно

Багато клієнтів при зверненні в компанію «Свiт Проектiв», зупиняють свій вибір на об'ємних буквах з внутрішньої або зовнішньої підсвічуванням. Вони можуть виконуватися на підкладці, розміщуватися безпосередньо на фасаді будинку або закріплюватися на утримує конструкції на даху. Ще одним затребуваним варіантом є вивіска у вигляді лайтбоксу - її добре видно при будь-якому освітленні. Звертайтеся до наших менеджерів, щоб прорахувати вартість робіт і замовити рекламну вивіску за розумною ціною.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: