Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Ще більше креативу! Зовнішня реклама без аналогів

Як часто рекламні конструкції є дратівливим чинником для жителів міста, або просто зливаються з сірою масою, не викликають навіть секундної уваги, нічим не чіпляють! Це просто неприпустимо, адже виготовлення зовнішньої вивіски має бути копітким і продуманим процесом, спрямованим або на збільшення продажів вашого бренду, або на привертання уваги нової аудиторії.

Безумовно, додати яскравості можна, якщо замовити рекламну вивіску з підсвічуванням з неону або світлодіодів, повз яку ніхто не зможе пройти мимо. Проте набагато цікавіше придумати щось креативне, що зачепить погляд і змусити замислитися повз людину, що проходить.

Є відомі приклади світових брендів, які створили все, не як зазвичай.

  • Прибрали логотип. Реклама нового покоління іноді більше нагадує антирекламу, але саме в цьому і криється її сенс і відмінність від інших. Величезні щити, спливаючі вікна в соц. мережах і ролики, де головний логотипу компанії відсутній, і при цьому є коротка і чітка фраза, що запам'ятовується, - вірний шлях до успіху у нового покоління.
  • Зробили рекламу корисною, запропонувавши споживачам зірвати і виростити будинки листочки з насінням. Упор на екологію - дуже сучасно.
  • Провели масштабну кампанію (включаючу ТБ-рекламу, інтернет і білборди) з питаннями у формі вікторини, скільки лимонів використовується для приготування напою. Сам рекламний стенд був зроблений з 14000 лимонів.
  • На підтримку думки про користь вживання цитрусових зробили стенд, що світиться, використовує енергію апельсинів у прямому розумінні.
  • В'язаний білборд, зроблений умільцями, нагадує про справжні традиції країни (Сербії). Планується зробити також рекламний щит з мережива, гобелену і тканини.

Ідеєю усіх подібних проектів, що запам'ятовуються, було створити щось унікальне, сучасне, яке надовго залишиться в пам'яті людей і тим самим закріпить успіх або популярність бренду.

Зовнішня реклама в Києві

У нашому місті світлові об'ємні букви або незвичайні прояви реклами зустрічаються досить рідко, оскільки мало хто, по-справжньому настільки смів, щоб утілити в життя екстравагантну ідею.

Фахівці компанії "Світ Проектів" готові створити щось унікальне для будь-якого бренду, супроводивши ідею якісним виконанням і різними видами реклами.

Наші послуги:

  • виготовлення лайтбоксов;
  • реклама на транспорті;
  • замовити банер, щити, стенди, таблички;
  • обклеювання вітрин і багато що інше.

У нас ви можете замовити лайтбокс або плакат, в якому буде відбита суть бренду або нових сучасних ідей.

Світлодіодна LED вивіска для магазину

Щоб зробити вхід помітним і ефектним, рекомендуємо купити лайтбокс або замовити рекламну вивіску в "Світ проектів", яка стане яскравим акцентом вашого закладу. Креативність можна проявити як в написі, так і в логотипі, підібрати приємні кольори і оптимальний рівень освітлення. Виставкове устаткування може використати неон або світлодіоди, проте останній варіант набагато економічніше для власників.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: