Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Що таке панель-кронштейн вивіска

Виготовлення вивіски, сумлінно виконаної і помітною здалеку, дозволить вашому бізнесу виділитися і виконає завдання залучення уваги потенційних клієнтів. До зовнішньої реклами такого типу відносяться панелі-кронштейни - цікавий вид «наружки» з оптимальним кутом огляду. Компанія «Свiт Проектiв» пропонує познайомитися з перевагами і особливостями використання такого типу вивісок.

«Мал та молодецький!» Панель-кронштейн як вид фасадних вивісок

Міський простір щільно заповнений всілякими фасадними вивісками, зовнішньою рекламою іншого виду - непросто стати помітним в такій великій кількості оголошень. Сучасний маркетинг пропонує наступний шлях рішень такої проблеми - станьте для клієнта найбільш доступним і зрозумілим способом вирішити його проблему. Людям часом доводиться виглядати необхідне рекламне оголошення, вичитувати складні речення, відсівати непотрібне. Подайте їм необхідну інформацію максимально просто, ємко і зручно - тоді вони не підуть шукати нічого іншого.

Де розмістити цю інформацію так, щоб вона була максимально помітна? Сяючі або без світлових елементів панелі-кронштейни як вид лайтбоксів в Києві допоможуть в цьому!

Створюємо рекламну вивіску грамотно!

«Свiт Проектiв» пропонує доповнити фасадну вивіску вашої компанії об'ємними літерами. Вони можуть бути оснащені підсвічуванням (внутрішньої або зовнішньої), яке допоможе помітити назву організації або бренду при будь-якому освітленні. На об'ємні букви ціна цілком аргументована достоїнствами і зручністю такого типу «наружки»:

  1. Унікальність. Замовити об'ємні букви в Києві - це можливість втілити будь-який дизайн, що відображає корпоративний стиль.
  2. Надійність. «Свiт Проектiв» створить для вас об'ємні букви з якісних і довговічних матеріалів, які будуть служити не один рік!
  3. Робота на перспективу. Об'ємні букви - затребуваний вид реклам, який добре запам'ятовується і працює на бізнес як показник серйозності компанії.

Купити лайтбокс - залучити клієнта!

Панель-кронштейн включає всі переваги класичного лайтбоксу, поєднуючи в собі також і ряд істотних відмінностей:

  • Особливий спосіб кріплення. Панель з'єднується з будівлею чи іншої несучою конструкцією перпендикулярно.
  • Має дві рекламні площини. Ваше оголошення бачать пішоходи і водії, які рухаються по обидва боки вулиці. Що може бути більш красномовним?
  • Обладнується посиленим захистом від вітру. Якісної і надійної панелі від «Свiт Проектiв» не страшні сильні пориви і атмосферні опади.
  • Може доповнюватися підсвічуванням. Наважуючись замовити на кронштейні лайтбокс в Києві, ви купуєте вивіску, яка підсвічується в темний час доби. Для панелі ця функція є додатковою. При необхідності підсвічування виконується внутрішньої або зовнішньої.
  • Має помірну ціну. Панель-кронштейн - це відносно недорогий спосіб виділитися. На ціну впливає складність дизайну, наявність підсвічування, а також товщина матеріалу. Однак ця цифра порівнянна з вартістю вивіски зі світлодіодами стандартного типу.

Співробітники «Свiт Проектiв» допоможуть знайти підходящий варіант, щоб зробити вивіску помітною і такою, що запам'ятовується.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: