Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews

Що змінилося в зовнішній рекламі Києва

Вже більше року в Києві діє новий закон про зовнішню рекламу, в зв'язку з чим її кількість знизилася, зате ефективність стала в рази більше. Для рекламодавців це відмінний шанс виділитися, так як немає «шуму», який створюють фасадні вивіски і зовнішня реклама, а кожен отримує достатню кількість уваги жителів столиці.

Ці реформи покликані зробити життя звичайних киян комфортнішим. Операторами було замінено більшість рекламних конструкцій на більш сучасні варіанти, які, до того ж, займають набагато менше місця. Старі конструкції взагалі були демонтовані. Дана операція - це досить трудомістка дію, до того ж затратна, проте перспективи більш чистих вулиць міста і більш органічною реклами того варто.

Тепер, замовивши виготовлення вивіски, рекламодавець повинен орієнтуватися на правила розміщення щитів по місту, виходячи з умовного зонування столиці на 5 частин. Як і раніше ефективні лайтбокси в Києві, білборди та фасадні вивіски.

Яке місце уготовано зовнішній рекламі

На даний момент реформа принесла чимало користі, як для простого населення, так і для потенційних рекламодавців:

  • збереження красивих і чистих вулиць міста, робота в симбіозі з архітектурними рішеннями;
  • усунення «лівих» конструкцій, нелегальних роботодавців;
  • підвищена ефективність залишилися рекламних носіїв.

Зараз все також можна розміщувати свої білборди, штендери і щити по місту, замовляти виготовлення об'ємних букв, підсвічування з світлодіодів або неону. Однак розміщення слід неодмінно погоджувати в спеціальних органах, збираючи на це дозвіл достатню кількість паперів. Зате при правильному дотриманні всіх правил, ваша реклама виділяється і практично не має конкуренції, що підвищує швидкість її окупності, продажу товарів та послуг більш ніж 70%.

Для оформлення безпосередньо самого магазину, салону або ресторану наша компанія пропонує вигідну вартість вивіски зі світлодіодами або купити лайтбокс, які будуть помітні при невеликих розмірах здалеку. Ціна на об'ємні букви доступна всім замовникам, і варто розуміти, що будь-який вид зовнішньої реклами дешевше, ніж на медіа-ресурсах.

Як замовити вивіску в «Світ проектів»

Щоб замовити об'ємні букви в Києві, досить написати або зателефонувати нашим менеджерам, які зможуть підібрати оптимальний вид дизайну, і відразу обумовити доступні локації для розміщення з урахуванням реформи.

На даному етапі ми прагнемо впровадити правила цивілізованого розміщення зовнішньої реклами у всіх містах України, щоб врегулювати роботу легального бізнесу, дозволити всім галузям гармонійно розвиватися. Однак, на жаль, в деяких областях просто замінили одних операторів на інших, не розібравшись із суттю нових пропозицій. Ми зібрали представників органів самоврядування з 15 областей України та провели конференції, де позначили ключові моменти і завдання реформи.

Плюси цієї ініціативи в майбутньому:

  • поліпшується привабливість міст для туристів;
  • підвищується рівень економіки;
  • систематизується ринок реклами.

Рекламодавцям варто запам'ятати, що раз зовнішньої реклами стає менше, значить, привабливість залишилися зростає, а значить варто приділити гранична увага якості своїх оголошень, плакатів і слоганів.Заявка
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
E-mail *:
Коментар: