Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Зовнішня реклама
Фасадні вивіски


3
2013
537
2012
540
2015
538
Я бажаю це!
Стели і пілони


3
2013
561
2015
562
2012
563
Я бажаю це!
Накришні установки


3
2013
570
2013
575
2016
571
Я бажаю це!
Банерні розтяжки


3
2014
581
2014
582
2015
583
Я бажаю це!
Щити, штендери, таблички, покажчики.


3
2016
917
2016
918
2014
908
Я бажаю це!
Оформлення автотранспорту плівками


3
2015
624
2014
616
2016
625
Я бажаю це!
Оформлення вітрин плівками


3
2011
650
2012
639
2010
652
Я бажаю це!

Ми раді виготовити для вас найкрасивішу, довговічну і, головне, реально залучає клієнтів вивіску в рекордно короткі терміни. Ми із задоволенням підберемо дизайн і зробимо фотопрівязку ескізу вивіски таким чином, щоб ви точно були впевнені, що її побачать ваші потенційні клієнти. В процесі проектування врахуємо безліч факторів, починаючи від бажаного терміну служби і закінчуючи нюансами експлуатації, такими як економічність, надійність, легкість в наступному технічному обслуговуванні.

    
Який матеріал вибрати - пластик, алюмінієву композитну панель, банер, метал?
    
Якими плівками нанести зображення, щоб вони не рассохлись через кілька років і зраджували кольору яскравіше, ніж вивіски конкурентів?
    
Як встановити підсвічування таким чином, щоб вона не зліпила спостерігачів, а підкреслювала зображення?
    
Чи потрібно ставити автомат включення?
    
Як спроектувати конструкцію таким чином, щоб не було видно шурупів і швів?
    
Як захистити електричні ланцюги рекламної конструкції від перепадів напруги, вологи, а обшивку - від снігу і бурульок?
    
Як правильно прокласти електричні кабелі і зробити з'єднання, щоб вони не згнили через півроку?
    
У який час доби краще встановлювати рекламні конструкції, щоб прискорити (= здешевити) монтаж і створити мінімум перешкод оточуючим?

Наявність власної монтажної бригади, виробничої бази, обладнання для висотного монтажу і добре налагоджені зв'язки з партнерами дозволяють нам виконувати роботи по виготовленню рекламних установок будь-яких розмірів і складності, незалежно від місця їх розміщення.

Наш конструкторський відділ спільно з виробництвом постійно проводять дослідження з'являються на ринку матеріалів для того, щоб максимально підвищити експлуатаційні якості рекламних конструкцій. Це не голі слова: у нас є "чорні" і "білі" списки постачальників матеріалів, у нас є стенди для перевірки світлодіодів, контролерів і блоків живлення, ми постійно проводимо дослідження елементів кріплення на відповідність вимогам з безпеки і надійності. Рішення по найбільш складним конструкторським і виробничих питань приймається колективно, використовуючи величезний досвід, накопичений нашими співробітниками. На виготовлені вивіски ми даємо гарантію 12 місяців. Після закінчення гарантійного терміну ми пропонуємо повноцінне сервісне обслуговування.

Ми з задоволенням виготовимо для вас:

    
фасадні вивіски
    
Стели і пілони
    
Фрезерна обробка
    
Щити, штендери, таблички
    
банерні розтяжки
    
Оформимо плівками автотранспорт
    
Зробимо рекламне оформлення вітрин плівками

Для більш докладної інформації, подивіться, будь ласка, відповідні розділи на нашому сайті. Ми будемо дуже вдячні, якщо перед в своєму запиті нам ви надішлете фотографію місця, де буде розташовуватися конструкція, а також відповісте на деякі питання. Таким чином, ви дуже сильно скоротите термін підготовки для вас пропозиції, а також термін виготовлення конструкції. Як показує практика, формулювання технічного завдання, зміни в макети займають 80% загального часу на виготовлення вивіски.

    
На коли потрібно виріб? Ми можемо виготовити конструкцію в будь-які терміни, навіть за ніч (в розумних межах, звичайно), проте зменшення терміну виробництва тягне за собою збільшення вартості виробу, тому що виникають додаткові витрати. Наш стандартний термін - це 5-7 робочих днів. Якщо мова йде про дуже великих вивісках або дахових установках, то це буде приблизно два тижні.
    
Який орієнтовний бюджет? Чи повинна бути конструкція преміальна? Іншими словами, ви хочете в результаті отримати Мерседес, Фольксваген або Шкоду?
    
У зв'язку з величезною кількістю варіантів виготовлення рекламних конструкцій, фотографії прикладів, які вам сподобалися, були б дуже до речі
    
Який приблизний термін експлуатації виробу? Від цього фактора дуже сильно залежить ціна. Конструкція на кілька років набагато дешевше конструкції "на століття".
    
Чи є у вас специфічні побажання або переваги за матеріалами і квітам (можливо, у вас є брендбук або ви знаєте точні назви кольору по по RAL, Oracal, Pantone)?
    
Чи потрібна підсвічування і які елементи ви хотіли б підсвітити?
    
Чи потрібно ставити снігозахист над вивіскою або якось додатково захищати вивіску?

А краще приїздіть до нас в гості - у нас тепло взимку і прохолодно влітку, є дуже багато зразків і прикладів!

Відгуки

Яна Шмеркiн
Фахівець з маркетингових комунікацій та PR
ТОВ «Адама Україна»

Яночка, если бы было можно, я бы работала только с тобой – больше ни с каким подрядчиком))) Жаль, что вы не все делаете, что нам нужно)

 

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів»,а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!Замовити дзвінок
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
Коментар: