Rated 4.5/5based on 1100 customer reviews
Стенди з профілю
Каркас для такого виставкового стенду виготовляється з алюмінієвого профілю сріблястого, золотого, чорного або білого кольорів. (Більше інформації...)
Стенд БХФЗ у Франкфурті
Стенд БХФЗ у Франкфурті

Стенд Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу у Франкфурті. Виготовлений з стандартного алюмінієвого профілю. Вивіска зі світлодіодним підсвічуванням. Стела для буклетів з лайтбоксів вгорі.

2008
78
2012
741
Стенд і великий стіл-ресепшн з профілю
Стенд і великий стіл-ресепшн з профілю

Стенд виконаний з профілів і ПВХ-панелей, оформлених кольоровою плівкою. На правій стінці стенду натягнутий банер з печаткою. Підсвічування банера і фриза здійснюється галогеновими прожекторами. Стіл-ресепшн прикрашають об'ємні букви логотипу компанії «СКФ Євротрейд АКЦІЄБОЛАГ"

2011
209
Я бажаю це!
Стенд Маріуполь-Сіті
Стенд Маріуполь-Сіті

Простий виставковий стенд зі стандартного профілю. Підсвічування верхній частині галогеновими прожекторами. На жаль, настала криза, і клієнт так і не розрахувався за цей стенд.

2008
80
Розбірний стенд з профілю
Розбірний стенд з профілю

Каркас стенду виготовлений з стандартного алюмінієвого профілю. Панелі заповнення - пластик ПВХ з повнокольоровим друком. Стенд повністю розібраний, багаторазовий.

2012
401
2013
743
Я бажаю це!
Виставковий стенд і світлодіодна вивіска
Виставковий стенд і світлодіодна вивіска

Стелажі з підсвічуванням люмінесцентними лампами, логотип зі світлодіодним контражурной підсвічуванням і стіл-ресепшен з профілю.

2012
293
2015
746
Стенд "Укррічфлот"
Стенд "Укррічфлот"

Стенд компанії "Укррічфлот". Несучі елементи виконані з стандартного алюмінієвого профілю. Напис UKRRICHFLOT - з фарбованого пінопласту. Підсвічування галогеновими прожекторами на штангах.

2010
82
Я бажаю це!
2013
737
2014
726
2013
723
Я бажаю це!

Каркас для такого виставкового стенду виготовляється з алюмінієвого профілю сріблястого, золотого, чорного або білого кольорів. Всередину каркаса вставляються листи пластику (ПВХ), обклеєні повнокольоровим друком або декоративною плівкою.
 
На фото представлений досить легкий, недорогий і симпатичний виставковий стенд, який ми будували в місті Франкфурт (Німеччина) для Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу. Каркас стенду складений з золотистого профілю, всередину вставлені листи пластику, оформлені золотий і бордовою плівками. За такою ж технологією виготовлена ​​і нижня частина виставкової стели (на передньому плані фото). Підлогове покриття - виставковий ковролін, приклеєний до підлоги на двосторонній скотч (інакше він буде скочуватися і заминатися).
 
У розібраному вигляді даний стенд являє собою набір профілів різної довжини і десяток листів пластику ( "зашивання", як його ще називають забудовники виставкових стендів). Виставковий стенд, зображений на фото, уміщається в вантажну "Газель".
 
Поперечний переріз профілю
На малюнку праворуч представлено поперечний переріз найбільш популярних видів алюмінієвого профілю, з яких можна побудувати досить велика різноманітність виставкових стендів і торговельного обладнання. Саме з такого профілю виготовляється стандартне торгівельне обладнання - вітрини, прилавки, стійки і т.п.
 
Переваги стенду з профілю - "багаторазовість", порівняно невелика вага, легкість в транспортуванні і збірці, невисока ціна. Недолік - специфічний зовнішній вигляд (видно каркас), низька міцність "стін" з пластика.
 
Звертайтеся за телефоном або по електронній пошті, зазначеним у верхній частині сторінки! Створюйте рекламу красиво разом з нами!

Відгуки

Коллектив
Lux Fur «Шубонька»

Хотим выразить огромную благодарность прекрасному коллективу компании «Світ Проектів». За время работы над нашим проектом мы ощутили, что значит работать в атмосфере настоящих профессионалов своего дела. Команда «Світ проектів» проявила грамотность, четкость и пунктуальность при решении всех поставленных перед ними задач и с легкостью устраняла все проблемы, которые возникали. Качество работы было на самом высоком уровне. Креативные идеи и приятное общение во время работы принесли особое удовольствие.

Компания «Світ Проектів» продемонстрировала настоящее европейское качество и индивидуальный подход работы с клиентом. Вы вдохновляете, мотивируете на создание новых проектов. Вы лучшие. Спасибо Вам за все.

Бец Людмила
Marketing & PR Manager
Credit Collection Group

Компанія "Credit Collection Group" висловлює подяку рекламно-виробничому підприємству "Світ Проектів" за плідну та взаємовигідну співпрацю в галузі розробки та виготовлення якісної рекламної продукції. Сумлінно та вчасно виконуючи свої обов'язки, вони зарекомендували себе як надійні та відповідальні партнери.

Дзюба Олег Вікторович
Таскомбанк

Хочу висловити подяку  колективу «Світ проектів»,а особливо Гончаренко Ірині, за професіоналізм та відповідальний підхід до справи. З Вами приємно працювати – замовлення виготовляються вчасно та якісно. Натхнення Вам  в роботі, удачі та багато хороших клієнтів.

Искра В.В.
Генеральный директор
Компания "Трансмаркет"

Спасибо сотрудникам ООО «Світ Проектів” за то, что они очень быстро отреагировали на запрос и качественно изготовили продукцию. Макеты были изготовлены согласно всем требованиям. Отдельная благодарность менеджеру по продажам Яне Макалендре за ее профессионализм, отзывчивость и оперативность в работе.
Мы рады быть Вашими клиентами
Успехов Вам во всем!Замовити дзвінок
×
ПІБ *:
Телефон для зв'язку *:
Коментар: